Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 gru 2007, 13:43

Witam Cie ponownie Magda Sz.i witam Margot z Anią -bardzo ładna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja jako typowy Byk ,nie lubię nic robić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale niestety będę musiała się już wziąść do sprzatania od poniedziałku ,bo brudno w domu mam i trzeba korzystać z pogody póki jest ładnie i w miarę ciepło :ico_oczko: :ico_oczko:
Kochane jak u Was Mikołajki.Bo moje dzieci zachwycone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bartosz dostał wielkie auto na pilota i jeździ nim cały czas jak oszalały po całym mieszkaniu .Ledwo dał się uspić :ico_oczko: :ico_oczko: Kasię też ciężko było namówic na pójście do szkoły :-) :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

06 gru 2007, 14:59

Nasze Mikołajki zaczęly się we wtorek, pojechaliśmy do selgrosu i AQntek sobie wybrał ulubiony traktor sam. Mieliśy go kupic w innym sklepiei dac mu go dziś ale nie dało rady nie kupić jak już zobaczył. Jeździ nim od rana do nocy :-D

RZadko teraz zaglądam bo Antek znowu jest chory ale tym razem to tylko przeziębienie ale kaszle tak jak w zeszłym roku co skończyło się 10 dniami w szpitalu z zapaleniem płuc.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 gru 2007, 15:04

U nas mikołajkowa zmiana planów. Wczoraj byliśmy z małym na kontroli. gardełko lepiej ale na oskrzelach jest szmer. na dodatek pani doktor spojrzala na mnie i stwierdziła ze tez jestem chora. przyniosłam coś z przedszkola. gardło mnie boli, katar meczy i w ogole do niczego troche jestem.mati dostał antybiotyk bo już 2 tygodnie jedziemy na syropach, a przy moim przeziebieniu nie przeszłoby mu. niestety tym razem trzebabyło. Z mikołajek na koncerc ie majki jeżowskiej wiec nici:( mężuś bedzie musiał się przebrać i dać małemu prezencik:) potem lub rano wkleję fotki z tego wydarzenia:)
Jutro mam zjazd i musze pedzic na szczecin. mam nadzieje ze troszke wydobrzeje do jutra:)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

06 gru 2007, 18:06

Matikasia to zdrówka życzę i Tobie i synkowi :-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 gru 2007, 22:07

Moi chlopcy dostali po takim zestawie-Olek dinozaury a Dawid dzungle.Maja teraz co robic ustawiaja sobie te swoje zwierzatka,drzewka i niby-glazy i maly udaje lwa ryczy tak smiesznie :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 gru 2007, 00:00

Magda Sz. pisze:A twoj synek ladniutki strasznie do ciebie podobny :ico_brawa_01:


dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: o ile to do mnie :ico_puknij:

kacper mikołajkowy prezent od nas dostał wcześniej juz,pisałam że ciężarókw wadera i 2 zestawy narzedzi z wiertarka i piłą,a dzis słodycze i plecak z kapciami w k\ształcie misia koala (kapcie na wyrost bo nie było mniejszych a to zestaw był)
ode mnie z pracy dostał 2 reklamówki słodyczy
od dziadków sanki
od chrzestnej misia i klocki drewniane :ico_brawa_01: troche sie obłowił :ico_brawa_01:

a poza tym byliśmy dziś na mikołajkach w przedszkolu gdzie pracuje moja siostra i dostal prezent od "prawdziwego" mikołaja -słodyczek,książkę,kubek i skarbonkę :ico_brawa_01: jak brał prezent od mikołaja to ok,jak na rękach u cioci pozował obok mikołaja to też w porzadku ale jak go posadziałam na kolanach u mikołaja to sie rozpłakał bidulek :ico_oczko:
a tak w ogóle to pierwszy raz widział tyle dzieci naraz ,najpierw był troche w szoku ale potem ok,siedział z nimi i bajke oglądał,ciacho zajadał i rozglądął się zaciekawiony
a jaki grzeczny był,wszystkie panie go chwaliły :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-06, 23:02 ]
zdjecia jakieś jutro pokażę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

07 gru 2007, 12:52

kasiekk pisze:...trochę sie obłowił :ico_brawa_01:

naprawdę Mikołaj był hojny dla Kacperka :ico_szoking: fajnie tym dzieciom wszyscy je rozpieszczają szkoda ze nas już nie tak bardzo :ico_płaczek:

[ Dodano: 2007-12-07, 11:53 ]
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

07 gru 2007, 13:00

Ania też się obłowiła :ico_brawa_01: powiedzcie mi czy mogę juz Ani dać trochę pomarańczy lub mandarynki ?

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 gru 2007, 13:11

Margot, ja próbowałam Antkowi dawać ale chyba mu nie smakują. Nie chciał też pić syropów o smaku pomarańczowym i wymiotował po nich. Chyba coś w tym jest bo i mały po infacolu wymiotuje a to też ma smak pomarańczy. Moim zdaniem możesz ale niech się jeszcze wypowiedzą inne mamy. Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała czy jej nie szkodzą. Najpierw maleńki kawałeczek i jak jej nic nie będzie to można dawać śmiało.

[ Dodano: 2007-12-07, 12:14 ]
a jeśli chodzi o Mikołajki to u nas raczej symboliczne prezenty i tylko dla dzieci. Za czasów narzeczeńskich jeszcze sami się obdarowywalismy ale jak tylko urodził się Antoś ten czar prysł.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 gru 2007, 15:09

Margot spróbuj juz dać,ale w niewielkich ilosciach bo mogą uczulać,musisz obserwować
KAcprowi dawałam juz w tym wieku mandarynki,do teraz bardzo je lubi ,potrafi naraz zjesć nawet 5 :ico_szoking:

u nas tez są prezenty dla dzieci ,z meżem tez zawsze kupowaliśmy sobie jakis drobiazg,ale teraz zwykle go nie ma na mikołaja to zostaje nam gwiazdka :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość