Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 gru 2007, 23:55

Dziekujemy za kaplementa :-D Jasnie Pani Wiki to czysty chomik hi hi gromadzi tam jedzonko hi hi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 gru 2007, 23:57

Frydza pisze:gromadzi tam jedzonko hi hi

hehe, oszczedne te nasze szkraby, na potem chowaja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 gru 2007, 23:58

RESZTA FOTEK SW MIKOLAJ (TATUS) Obrazek Obrazek WIKI Z OGONKIEM Obrazek I BRZUSIO BRATOWEJ,MALY SIUSIACZEK TAM BRYKA Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 gru 2007, 00:06

ale piekniusi ma Wiki pajacyk z ogonikem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie sie rozplynelam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2007, 00:11

BRATOWA JEJ KUPILA :ico_oczko: ten pajacyk

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 gru 2007, 00:13

BeWu Frydza śliczne foteczki.
Frydza a ta dziewczyneczka(kuzynka Wiki) to normalnie jak mała modelka. Piekna jest.
No Wikusia oczywiście to nie wspomne... wiadomo.
I Kalinka, słodki cukiereczkek hihi.
Ja też mam zdjęcia, ale nie chce mi sie wgrywac. Codziennie odwlekam i odwlekam.

magda26 pisze:Kamilko chudzino nasza :-D mozemy isc w uklad ja ci troche oddam i bedzie rowno :ico_oczko:
Moj dzisiaj zjadl 3/4 ziemniaczka z maselkiem plus jedna marcheweczka gotowana :ico_oczko:
Maly spi juz po kapieli P sie kapie zaraz ja do wanny :-D


Madziu ide na taki układ.

Ja tez myślę, żeby dac cos domowego dojedzonka, bo w sumie to przecież inaczej smakuje niż te słoiczki. A gotowalas w samej wodzie warzywa czy jak??

Lucy ja mam łóżeczko na najwyższym poziomie. Pewnie jak sie opusci to już nie będzie tak fajnie.

Dziewczyny Wy tak mówicie, że ja szkapa jestem, ale nie zapomnijcie, że ja jestem malutka. Taka tyci tyci hihi. No ale macie racje musze więcej jeść.
Za to powiem Wam jedno: ja nie lubię słodyczy i nie jem prawie wcale. I to na pewno jest plus.

Wróciłam z siłowni, zjadłam twarożek i tak siedzę i nie wiem co robić. Późno już, chyba tylko spać pozostaje. A mam tyle prasowania... :ico_olaboga:
Jeszcze musze polędwiczkę zapeklowac na jutro na obiadek. To idę.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2007, 00:23

KAMILKO to kuzynka Wiki Weronisia ma 4 latka,mam cala sesje zdjeciowa jej bo mowila prosze zdjecia mi robic jak jestem na wystawie(na pufie) hi hi,jutro wkleje jej pozy posmiejecie sie jaka agentka :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 gru 2007, 02:59

Frydza a ta dziewczyneczka(kuzynka Wiki) to normalnie jak mała modelka. Piekna jest.
ja tez zauwazylam te mala slicznotke .....a co do gotowania ,tez mam zamiar sama cos zrobic malemu,bo w sloiczkach jest duzo roznych dodatkow i pewnie troszke inaczej smakuja .....ale sloiczki tez bede dawac hi hi

[ Dodano: 2007-12-07, 02:00 ]
no wlasnie mama mnie namowila na opuszczenie lozeczka,a teraz zaluje,no ale juz jak tak jest to niech bedzie,T jak obnizal to pogubil srubki,pol dnia szukal,wole sobie tego oszczedzic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 gru 2007, 03:31

hej mamuski

wpadlam swoja ulubiona wieczorowa pora hehe
wlasciwie mam dobre wiesci- POSZLA KUPA uffffffffffff
ale nie wiem czy mam sie cieszyc ?
niestety musielismy jej pomoc... wyczytalam i mama mi poradzila zeby naoliwionym malym palcem posmyrac w okolicach odbytu , cos jak tym termometrem..
no i juz nie wytrzymalam i sprobowala... musialam ja to zrobic bo mam chude paluchy... a wolalabym te robote oddac adamowi.. strasznie stresujaca..

dzialalam delikatnie, bo sie balam.. i za 3-4 razem poszlo....

tyle ze ... gesta.. pierwszy raz :ico_szoking: zawsze byly rzadkie na maxa
a teraz taka gesciejsza masa wyszla..i co?????
ale nie jakas twarda , zbita..., tylko juz nie taka rzadziocha.. powiedzcie czy to jest ok????
bo juz nie wiem co mam myslec
leos zjadl dzis marchewke zz kukurydza, i jablko z bananem.. moze dlatego kupka nie jest rzadka co????
ja durna podalam mu dzis trzy nowe skladniki. :ico_puknij: . ale tak wcinal ze zal bylo mu odmowic.. :ico_wstydzioch:

mam nadzieje ze nie cierpi na zaparcia.. bo martwi mnie ten gesty kupol.. hmmmm i do tego stekal dzis wyraznie na kupe. podczas ssania piersi. tak ze nawet mnie gryzl.. abuuuuuuuuuuu


a zakupki dzis sie udaly hehe
tylko kumpela dnia nie miala i zaczelysmy od plotek w kawiarence przy kubku cappucino hihi

a leos na mikolaja zajadal marcheweczke
poza tym kupilam mu pelno sloiczkow roznorodnych. jaka bylam podjarana przebierajac w polkach kolorowych roznosci dla maluszkow hihi
nie moge sie juz doczekac momentow kiedy bedzie ich smakowal i piszczal z radosc hihi

a teraz popijam sok sliwkowy na rzecz leosiowych kupalek hihi i przegryzam ukochanymi sezamowymi paluszkami... hihi

zaczelam juz wstepne pakowanie.. wypierdzielilam zawartosc szafy i zlapalam sie za glowe. wybralam ubrania do polski na miesieczny pobyt a szafa wciaz pelna.. tyle ze i tak nie mam sie w co ubrac.. masakra jednym slowem

na razie tylko nastawie pranie bo weny do pakowanie brak
te ilosci mnie przerazaja. a zabrac moge jedynie 15kg dla mnie i leosia
istny obled :ico_olaboga:

lucy
juz mi na poloni napisaly ze te kupalki sa ok jesli dokarmiam ufff


lucy23 pisze:T jak obnizal to pogubil srubki,pol dnia szukal,wole sobie tego oszczedzic

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
skad ja to znam??? hehe
a tak na powaznie.. ja bede zastanawiac sie nad opuszczeniem lozeczka dopiero jak leos samodzielnie usiadzie hihi

dziewczyny dzieki za wasze schemty zywieniowe
super
ja zaczne od obiadkow warzywnych ok 13-14 potem cyc i poznym popoludniem owoce na deserek i zobacze jak sie potoczy dalsze los leosiowych kupek...

w POlsce zaczne gotowac swieze zupki hihi
babcia sie wykaze hihi i bedzie w swoim zywiole hehe dziadek tez swietnie gotuje hehe ale nie wiem czy bedzie pamietal o zasadach obowiazujacych maluszkow hihi

kamila pisalas ze dajesz pol sloiczka.. uwazasz ze caly to za duzo. nawet jesli tomus ma na nie ochote?
ja na razie daje po pol ale takich malutkich (najmniejszych 80g) sloiczkow. choc jak leos ma ochote dalej wcinac to i wieksza polowe zjada hehe
dziewczyny karmiace sloiczkami a jak jest u was z ta iloscia?
no to zaczelam sie wkrecac na maxa w temat dokarmiania hihi

frydza fajne dzieciaczki.. wiki super obdarowana i rozpieszczana przez rodzinke hehe
a jesli chodzi o ta uboga rodzine.. to.. zal mi strasznie takich biednych ludzi, zwlaszcza dzieci.....zycie bywa okrutne i ciezkie. :ico_placzek:

bewu fajne foteczki z kalinka hehe

kamila pamietaj ze lepiej byc chudym..niz grubaskiem... choc ja tez kiedys sucha bylam i wygladam kiepsko
za to teraz czuje sie super. tylko brzuch musze wciagac i jest git hehe
kilogramy uwazam ze mam w sam raz.. wreszcie hihi
bo cale zycie z niedowaga chodzilam hehe

Alinka
no wlasnie jak tam sytuacja? wszystko gra?

madzia fajnie ze wrocilas. humorek lepszy/?

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

07 gru 2007, 07:09

Dzieńdoberek! Mój górnik poszedł do pracy a ja szukam nowych schematów na ozdoby choinkowe na szydełku a przy okazji tt :ico_oczko:

Ja z mojej wagi jestem zadowolona bo przed ciążą ważyłam 79kg a teraz 70. Bardzo mnie to cieszy bo przedtem wszyscy w rodzinie mówili że mąż mnie dobrze karmi, że małżeństwo mi służy :ico_zly: a ja choć chciałam to schudnąć nie mogłam. A teraz miło usłyszeć że "mizernie" wyglądam hihihi :ico_brawa_01:

Madziorka z tą ilością zupek u Franka to jest różnie mniej więcej połowę małego słoiczka na raz ale z kleikiem kukurydzianym tak że jest taka gęsta. Jak zrobię więcej np. jak sama ugotuję to Franek sam mi pokazuje że ma dość opluwając wszystko dookoła hihi Acha a jeszcze do zupki robię mu herbatkę albo soczek i popija co kilka łyżeczek wypija tak ok. 40 - 50 ml.

Gotowałam już sama zupki bo dostałam 2 gołąbki od ciotki i królika od siostry. Ja robiłam w ten sposób że wrzucałam mięska troszkę pogotowałam, potem do tego marchewkę, ziemniaczka, pietruszkę trochę dyni i jak się rozgotowało to zmiksowałam a potem do słoiczków po zupkach i do lodówki. Próbowałam i moim mikserem nie da się zmiksować ilości "na jeden raz" więc robię więcej. Acha dobry też wyszedł miks jabłko - banan - dynia dodawałam franiowi do kaszki. No i nie wiem czy mogę się przyznać ale trochę mu posoliłam te zupki bo były obrzydliwe :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-12-07, 06:11 ]
No pięknie zapomniałam pochwalić piękne zdjęcia Frydza, Be Wu cudne :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość