Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

07 gru 2007, 10:12

Dzień dobry kobitki.
U mnie dzisaj strasznie zimno i wieje,pogoga na całodzienne byczenie się :-D
Wyspałam sie super,nie było meża wiec całe łóżko było dla mnie :-D

GosiuTy juz jesteś na tym etapie ciąży,że nie musisz sie prosić o zwolnienie tylko tak jak mówi Marcia ,poprostu jesteś już zmeczona i to jest normalne,a jak lekarz coś berdzie marudził bo i tacy się zdarzają :ico_puknij: ,to trzeba niestety troszke skłamać :ico_wstydzioch:

Lecę zjeść sniadanko i wypić kawusię, :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

07 gru 2007, 10:15

Cześć Kobietki!
Właśnie wstałam. Dziś przespałam noc, chociaż o 2 rano obudziła mnie taka zgaga, że aż mnie bolało gardło :ico_szoking: Połozyłam się wyżej, napiłam soku i przeszło...
Monia jesteś?
Nie doczytałam, że mamy takie same łóżeczka :-D Twoje też może byc kołyską?
mz74 pisze:Czy musze mowic ze cos mi dolega, czy wystarczy, ze powiem, ze jestem przemeczona, ze chce odpoczac?? Doradzcie mi cos!!
Chyba tak...ja tak powiedziałam, zreszta myślę,że nie będziesz miała problemu, bo do tej pory nie byłaś na zwolnieniu, tylko uważaj, żeby Ci nie wypisali wczesniejszego macierzyńskiego, bo niektórzy tak robią!!!! :ico_szoking: Wypisują niby L-4 a na nim jeszcze jakis symbol i to się już liczy jako macierzyński. Moją kumpelę tak wyrobili!
mariola pisze:Dzidzia wazy 1800 powiedzial ze to troche malo .
Mariola musisz zacząć więcej jeść po prostu :ico_oczko: od dzisiaj mega porcje proszę wcinać :ico_oczko:
marcia_pod pisze:Potem wycieczka po urzedach
masakra!!!! nie cierpię!!!
Miłego dzionka!!!! :ico_brawa_01: Buziaki!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

07 gru 2007, 10:21

Witaj Goniu :-)

Goonia pisze:o 2 rano obudziła mnie taka zgaga, że aż mnie bolało gardło Połozyłam się wyżej, napiłam soku i przeszło...

A zgaga to i mnie wczoraj też męczyła i to pierwsza w ciąży bo nigdy wcześniej nie miałam.

Goonia pisze:Monia jesteś?
Nie doczytałam, że mamy takie same łóżeczka Twoje też może byc kołyską?

Niestety my mamy bez funkcji kołyski,ale kolorek i w ogóle cły wzór to mamy taki sam.bo ztego co pamietam to były właśnie dwie opcje tego łóżeczka :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

07 gru 2007, 10:23

monia26 pisze:Lecę zjeść sniadanko i wypić kawusię, :ico_brawa_01:


ja juz po śniadanku od 6.30 he he (jak na tabletke musze wstac o 6 to ciężko mi później zasnąc)

Smacznej kawusi!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

07 gru 2007, 10:26

No,a z tym macieżyńskim to też słyszałam,ze tak robią i trzeba tego pilnować,ale to zależy od lekarza.Gosiu tylko Ty do porodu masz jeszcze sporo czasu i nie mogą Ciebie wysłac na wcześniejsze macieżynskie.Lekarz napewno da Tobie zwolnienie na 28 dni,bo na wiecej chyba nie może,a zresztą jak pójdziesz to sie Go wypytaj ,bo z tego co mi mój powiedział to zwolnienie może mi tylko wystawiać do terminu porodu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-07, 09:26 ]
...ale napisałam, bez ładu i składu :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 gru 2007, 10:26

marcia_pod pisze:Kochana po prostu powiedz że juz nie dajesz rady że jestes zmęczona, że czujesz sie ocieżała, nie masz juz tyle energii do pracy i że przydałby Ci sie po prostu odpoczynek przed porodem. Myśle ze nie musisz niczego szczególnego wymyślać. Powiedz po prostu ze masz juz dosc i koniec!


Mysle, ze macie racje dziewczyny! Chyba mi sie nalezy troche odpoczynku... :-)
Mysle, ze moja lekarka nie bedzie marudzic, tym bardziej, ze do tej pory o nic nie prosiłam...

Goonia pisze:tylko uważaj, żeby Ci nie wypisali wczesniejszego macierzyńskiego, bo niektórzy tak robią!!!! :ico_szoking: Wypisują niby L-4 a na nim jeszcze jakis symbol i to się już liczy jako macierzyński. Moją kumpelę tak wyrobili!


U nas jest odwrotnie, wlasnie jakbys chciala wczesniej na macierzynski to raczej niechetnie, tylko L4... :ico_noniewiem: zreszta macierzynski to dopiero 2 tygodnie przed sie nalezy, a u mnie to bedzie wiecej niz 2 tygodnie... :-)

marcia_pod pisze:Potem wycieczka po urzedach - musze zrobic zdjecia i złożyć wniosek o nowy dowód, zameldowac sie w nowym domu , załwtwic mase innych papierów m.in w bezrobociu - och :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking:
Jak ja kocham takie rzeczy :ico_puknij:


Marcia, wspolczuje!! Chyba nikt tego nie lubi... :ico_zly:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

07 gru 2007, 10:30

monia26 pisze:Goonia napisał/a:
o 2 rano obudziła mnie taka zgaga, że aż mnie bolało gardło Połozyłam się wyżej, napiłam soku i przeszło...

A zgaga to i mnie wczoraj też męczyła i to pierwsza w ciąży bo nigdy wcześniej nie miałam.


Oj zgagi to mnie też okropne męczą, zwłaszcza w nocy! Ja zażywam Reniee - lekarz powiedział ze bez obaw moge stosowac kiedy tylko taka potrzeba

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

07 gru 2007, 10:31

mz74 pisze:marcia_pod napisał/a:
Potem wycieczka po urzedach - musze zrobic zdjecia i złożyć wniosek o nowy dowód, zameldowac sie w nowym domu , załwtwic mase innych papierów m.in w bezrobociu - och
Jak ja kocham takie rzeczy


Marcia, wspolczuje!! Chyba nikt tego nie lubi...

Ja to przerabiałm wczoraj,bo odbierałam prawo jazdy,rok temu zgubiłam i dopiero niedawno złożyłam wniosek,aż wstyd sie przynać hehe,a wczoraj odebrałam i mam spokój,mam nadzieję,ze to była moja ostatnia wizyta w urzędach,bo macieżyńskie bedzie załatwiał maż :-D

[ Dodano: 2007-12-07, 09:32 ]
Chyba nie zjem tego śniadania bo nie mogę sie oderwać od kompa :-D ,wciąga jak chodzenie po bagnach hihihihi :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

07 gru 2007, 10:36

monia26 pisze:Chyba nie zjem tego śniadania bo nie mogę sie oderwać od kompa ,wciąga jak chodzenie po bagnach hihihihi
ja mam dokładnie to samo :-D :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

07 gru 2007, 10:36

Uciekam zmyć farbe. do zobaczonka później!!

[ Dodano: 2007-12-07, 09:37 ]
monia26 pisze:Chyba nie zjem tego śniadania bo nie mogę sie oderwać od kompa :-D ,wciąga jak chodzenie po bagnach hihihihi :ico_smiechbig:


oj właśnie to samo mam i chyba mi włosy zaraz wypadną jak nie pójde spłukac tej farby!!! :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość