Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

07 gru 2007, 10:56

marcia_pod pisze:Ja zażywam Reniee
a ja piję zwykłą miętę i pomaga bardzo szybko :-D
śniadanie zrobione, tylko znowu klikam zamiast jeść :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 gru 2007, 10:59

Cześć dziewczyny.

ja dzis z doskoku bo sprzątam :-) Ale sie fajnie rozpisałyscie z rana. Znając zycie to pewnie juz zadnej z was nie ma :-) Oprócz Gosi bo do 16 w pracy.
osia ja juz pisac nic nie bede na temat zwolnienia bo dziewczyny wszystko juz napisały.Mysle ze zwolnienie dostaniesz bez problemu :-)

Marcia jeszcze raz napisze, fajnie ze juz jestes z nami. :-)

Jaka u Was pogoda? bo u nas niestety od rana pada i jestesmy zmuszeni siedziec w domu :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-07, 10:00 ]
Co do siedzenia przy kompie to ja mam tak samo, jak zacznę klikac to nie moge sie oderwac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 gru 2007, 11:07

Witaj Madziu,

U nas pogoda nawet calkiem niezla, jak na razie... nawet sloneczko sie przebija przez chmurki, chyba ten front z polnocy jeszcze nie dotarl do nas :-)

Milego sprzatania :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-07, 10:10 ]
Fajowe te obrazki swiateczne macie... :ico_haha_01:

Ja wole na razie o Swietach nie myslec, bo jeszcze nic nie wiem..., jak zostaniemy w Krakowie, to beda troche smutne.... :ico_placzek: siostra jedzie do Kielc, ja tez bym bardzo chciala!! Pozyjemy zobaczymy!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 gru 2007, 11:16

Gosia a czemu macie zostac w Krakowie? Nie dacie rady sie wyrwać?

mz74 pisze:Fajowe te obrazki swiateczne macie...

potwierdzam :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 gru 2007, 11:20

madziarka81 pisze:Gosia a czemu macie zostac w Krakowie? Nie dacie rady sie wyrwać?


.... bede sie bala, zeby nie urodzic w miedzyczasie... jednak jakby co to wolalabym rodzic w Krakowie! Bede musiala zabrac wyprawke ze soba....
ale zobaczymy jeszcze co mi powie lekarka przed swietami, jak powie, ze Maly sie jeszcze nie wybiera na ten swiat, to bede spokojniesza i wtedy moge miec Swieta bezstresowe... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

07 gru 2007, 11:23

Farba zmyta - włosy są na miejscu :-D

ide zrobić jakiś ładny make-up - w końcu to zdjecie teraz jak zrobie na dowód bedzie długo ze mną! :ico_szoking:

i bede miec pamiątke mojej spuchniętej twarzy ciążowej na bardzo bardzo długo na dowodzie!!!

u mnie pogoda do bani też - pada zachmurzone i zero słoneczka - taka depresyjna pogoda - ale ja i tak szczesliwa jestem, ze moge z Wami klikac i wogóle ze juz jestem w domku i ogólnie jakos mi wesoło!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 gru 2007, 11:34

marcia_pod pisze:u mnie pogoda do bani też - pada zachmurzone i zero słoneczka - taka depresyjna pogoda - ale ja i tak szczesliwa jestem, ze moge z Wami klikac i wogóle ze juz jestem w domku i ogólnie jakos mi wesoło!!!


No my tez sie cieszymy razem z Toba!! :-D :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 gru 2007, 11:43

No nie było mnie od wczoraj popołudniu a tu tyle do nadrobienia, ale juz poczytałam.

Marcia jeszcze ja Cię nie witałam spowrotem :ico_prezent:

U mnie pogoda jak u większości z was, pochmurno, zero słońca, buu
Noc kolejna nie przespana, kaszel dzisiaj zamiast wczorajszego gardła, kiedy to przejdzie !! Jeszcze mnie w nocy skórczyk chyba złapał, pisze chyba bo nie jestem pewna jak to boli ale wiem że bolało.

A i mały stachelnie się całą noc i rano dzisiaj wypycha :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 gru 2007, 11:47

Renia0601 pisze:zobaczymy jeszcze co mi powie lekarka przed swietami, jak powie, ze Maly sie jeszcze nie wybiera na ten swiat, to bede spokojniesza i wtedy moge miec Swieta bezstresowe...

No to trzymam kciuki aby niunia jeszcze swięta poczekała z wychodzeniem :-)

Marcia ja tez miałam isc robic dzisiaj zdjęcia ale pogoda mnie odstraszyła. Pójde w poniedziałek, dowód tez musze wymienic, jeszcze mam stary :ico_oczko: na wtorek mam termin złozenia wniosku.

Renia duzo zdrówka :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 gru 2007, 11:52

madziarka81 pisze:No to trzymam kciuki aby niunia jeszcze swięta poczekała z wychodzeniem :-)


Mam nadzieje, ze poczeka... :ico_oczko:

madziarka81 pisze:Pójde w poniedziałek, dowód tez musze wymienic, jeszcze mam stary :ico_oczko: na wtorek mam termin złozenia wniosku.


Ja na szczescie mam juz to z glowy, wymienialam po slubie w zeszlym roku :-)

Renia, wracaj szybciutko do zdrowia!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość