Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

07 gru 2007, 09:50

witam z rana

Frydza pasuje ci ta gromadka dzieci

Madzirka super że kupal poszedł. A gęstsza może być z powodu marchewki bo marchewka zatwardza. Więc jak podajesz marchew dawaj też jabłuszko

A ja dziś mam ambitny plan, upiec ciasteczka, te co pochłaniaja sporo czasu, nie wiem tylko czy Emi mi na to pozwoli, spróbuje, najwyżej dokończę w nocy, chcę zrobić rodzince niespodziankę na mikołajkową niedzielę. Muszę też ugotować obiadek i u przątnąć mieszkanko no i zrobić pranie, więc biorę się do pracy. Odezwę się w wolnej chwili.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

07 gru 2007, 10:06

Asiula, to pracowity dzien Ci się zapowiada - mój Krzyś ma dziś służbę (24h), co oznacza, że nie muszę gotować dziś obiadku hehe. Ale jutro jakieś ciasteczka albo ciasto bym zrobiła; lubię się tak czasem pobawić, a dawno nie piekłam.

Aga, Super fotki, a Wiki obserwująca Mikołaja rewelka!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka, gratuluję kupala!!!! A że był bardziej gęsty, to rzeczywiście dlatego, że zaczęłaś dokarmiać. Z czasem zmieni się też woń kupala - niestety. Co do ilości zupek to Helenka zjada pół małego słoiczka, więcej się nie zdarzyło, czasem nawet mniej. Jak już ma dość to odwraca główkę, zaciska usteczka albo zwyczajnie zaczyna płakać. Jeśli próbujemy jej nadal dawać, to wtedy pluje.

Lucy, łóżeczko opuścimy jak Helenka zacznie na dobre siedzieć.

Aaaaaa, jeszcze co do jedzonka, to tez chcę zacząć trochę sama Helence gotować, ale na razie mi się nie chce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2007, 10:46

CZESC CZOLEM nocka tragiczna Wiki co godzine sie budzila chyba za duzo wrazen miala wczoraj :-D ale spoko dam rade siedze pol spiaca ale spoko hi hi :-D MADZIORKA gratuluje kupala,a konzystencja ze inna to normalne tak jak dziewczyny pisza,a Wiki zjada caly sloiczek i czasem jej jeszcze zamalo :ico_olaboga: to jest glodomorek hi hi,Dziekujemy za kaplementy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: powiem Wam ze wszystkie dzieciaczki do mnie tak lgna jakis magnes mam w sobie,dla wszystkich jestem ukochana ciocia i wszyscy sie chca bawic itd hi hi

[ Dodano: 2007-12-07, 09:48 ]
A łozeczko postanowilismy juz obnizyc bo Wiki siada ze ho ho i szaleje :-D ostatnio maz byl u takiego panstwa to dziewczynka miala 3 latka i opowiadala mu ze wypadla z łozeczka i byla w szpitalu :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-12-07, 10:17 ]
Weronika I dawidek zarzyczyli sobie wczoraj sesje fotograficzna a szczegolnie Weronisia bo to taka modelka patrzcie jak pozuje :ico_haha_01: Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-12-07, 10:44 ]
[size=150]DLA KOCHANEGO TOMUSIA[/size] Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 gru 2007, 12:29

Hoho pół roczku u nas!!!! Ale jazda!!!
Dzieku Frydza za pamięć.

Madziorka wszystko sie zgadza ak jak dziewczyny piszą. A napinać to sie teraz juz będzie zawsze bo jak sie dajete słoiczki to kupalek twardy no i musi tak jak dorosły sie zaprzeć żeby poszło. Ja jak widze, że kupala ciśnie to go rozbieram, kłade na pleckach, nogi do góry i stekam z nim. Bardzo mu to pomaga, choc momentami sie ze mnie brechta jak stękam hihihi.

A co do ilości tych warzywek. Dawałabym chetnie cały, ale jak mu ostatnim razem tak pozwoliłam to dostał tych liszajków i dlatego teraz na spokojnie, nie chce przedobrzyc. Ale jeszcze troszke i będę mu dawała cały słiczek skoro sie domaga. Może ta wysypka od jakiegoś składnika była a może od czegos innego, nie mam pojecia?

Frydza no Ta mała chyba juz teraz wie co będzie w zyciu robiła, modelka jak nic. A na tym ostatnim zdjęciu to wyszła bosko.

Spadam bo Tomek usnął, a ja chce wykorzystac tan czas jakos inaczej niż zwykle (czyt. TT) :-D . Pranie juz wstawiłam, ide sie ubierac bo w piżamie latam (ups..)

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

07 gru 2007, 12:45

dziewczyny nie pisze bo humor gdzies odlecial
niestety mala ma zapalenie oskrzeli :-( dostala nowe leki i czekamy az bedzie lepiej

co do chusty bardzo prosze aby do niedzieli ktos sie okreslil czy chce aby mu ta chuste od jasnie pani wyslac... prosze o informacje na moj numer (jest pod sygnaturkami odnosnik, z reguly jestem niewodoczna, ale prosze zostawic wiadomosc bo komp mam caly dzien wlaczony wlasciwie wiec odczytam). jesli do niedzieli nikt nie napisze - odsylam chuste do jasnie pani

pozdrawiam

ps. gratulacje dla kolejnych polroczniakow :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 gru 2007, 12:54

Dla Tomeczka kochanego pol roczku minelo ze hohohoh :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My łózeczko mamy tez obnizone juz od jakiegos czasu poniewaz Marcinek szaleje ostro :) :-D
Lucy co do butele ja raz w tygodniu wyparzam tzn gotuje w garnku :ico_oczko:
My własnie sie wybieramy sie na zakupy do geant musimy kupic mleczko pampersy no i zapas słoiczkow dla Marcinka :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-07, 11:56 ]
avisek pisze:dziewczyny nie pisze bo humor gdzies odlecial
niestety mala ma zapalenie oskrzeli :-( dostala nowe leki i czekamy az bedzie lepiej
Życze szybkiego powrotu do zdrowia :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 gru 2007, 12:58

Obiecane fotki z wypadu do Irlandii:

tu przed lądowaniem w Dublinie- były piekne widoki ale mielismy turbulencje i tak to wyglada:
Obrazek
Obrazek

Moja najlepsza psiapsiola -w firmowych ciuszkach - o 7rano przed praca :):
Obrazek

Obrazek
Obrazek


Wjezdzamy do Dublina -głowna ulica i szpila! Najwyzszy obiekt w miescie- nie wiadomo co to jest :/ :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Naszego kraju jest tam peeeełno!!!:
Obrazek
Obrazek

Dublin:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Znalezlismy ulice TEMPLE BAR i "Temple bar"-pub nalezacy do U2!!! :):
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek


I noka przed wylotem-po całymdniu lazenia - pilismy.. Siedzielismy do 3,a potem trzeba sie bylo myc i jechac o 4 na lotnisko.. I taki zastalam widok, jak wyszlam z lazienki- hehehe:):
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 gru 2007, 12:58

Madziorka no i wielkie brawa dla Leosia za kupke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-07, 12:01 ]
Juli fajnie ze juz jestes ...zdjecia super....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2007, 13:06

JULI ZDJECIA REWELKA WIDZE ZE WYPAD SIE UDAL :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-07, 12:07 ]
AVISKU ZYCZE POWROTU DO ZDROWIA NIUNI :ico_oczko: ,WIKUNIA I SW MIKOLAJ http://pl.youtube.com/user/frydza

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 gru 2007, 13:10

A teraz DZIEN DOBRY!
I najlepsze zyczenia dla Tomcia! To juz polroczku!!! Calusy i usciski!!!
Tysiac irlandzkich panow - zielonkow!!!
:):

Obrazek

Dziewczyny -nie dam rady nadrobic! Wybaczcie..
Ledwo zyje.
W Irlandiibylo cudnie! Nieziemsko i ...bardzomeczaco. Ufff.. Padam. Przylecielismy o 23.. Do 4 pilismy, gadalismy, witalismy sie, jedlismy.. Potem 3 godziny snu i wstawanie, bowszyscy do pracy, a my z nimidocentrum, zebysmy wiedzieligdzie mamy bus do centrum Dublina. O 11 bylismy juz w stolycy :-D Tloczno, pieknie, cieplo, z cholernie zmienna pogoda -raz slonce,10mindeszczu,wieje, slonce,10mindeszczu,wieje.. Itp.Ale bylocudnie! Wszedzie piekne dekoracje swiateczne, wszystkie witryny sklepowe na staro-irlandzki styl, ciemne drewno itp.. Starowka piekna, wszystko sliczne..
Jednym slowem- chce tam mieszkaaac!!!!! :):
Zrobilismy mega zakupy,nakupowalismy torebek na sprzedaz,ale i dla siebie oczywiscie. Ja strzelilam sobie buty emu,zarowiasta wykrecona kamizelke pomaranczowa,kilkanascie par kolczykow itakie tam drobiazgi pamiatkowe. Dla Miska 7 par bodziakow :):
Do tego pamiatki,pamiatki i jeszcze raz pamiatki.W pubie strzelilismy sobie kilka irlandzkich piwek i zostawilismytam 45 euro :):Bo alkohol w pubach jest taaaaki droi:): No ale co - trzeba bylo!
Z Dublina wrocilismy o 20, zjedlismy, poszwedalismy sie po miescie i w domciu pilismy do 3... Padalismy, ale nie mozna bylozasnac, bonie wstalibysmy na samolot. Wiec potem szybkie mycie, pakowanie i na lotnisko..
Wczoraj w Polsce bylismy o 9, w domu o 11.. Byla euforia po powrocie,ale padlismy o 16 iwstalismy na kapiel Misia.. Potem kolacja i dalej w kime-bo ile to mozna nie spac!!!!
Idzis wstalam o9 z Misiem-wyspana iwypoczeta dopiero. Krzys w pracy.
No i ufff.Powracamy docodziennosci. Sprzatanko, pranko, obowiazki, spacer, zakupyy..
No i MISIO!!! Za ktorym strasznie tesknilam:): Noo i wyy!!!
Jutro mam 2 egzaminy, wiec od rana pobudzam szare komory i moje orzeszka:):
No i zmykam - bo mam zaleglosci :):
Dobrze ze juz jestem w domciu..
Buzka!

A!
A to moje zakupki- tzn dla mnie :):
Obrazek

I myyy - naprawde bylo romantycznie. Sami, spokojnie, za raczke.. Jak dawniej :-D Calowalismy sie, przytulalismy i szaleleismy :-D super- polecam!
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość