DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 mar 2007, 01:48

Lucy jak wyczarowalas te duszki? Super, ze Mama przyjedzie i na tak dlugo, chociaz zobaczysz jak szybko minie. Ale pozniej zawsze mozesz na wakacje pojechac do Polski, chociaz teraz dlugo sie czeka na wizyte do Ambasady po paszport.
Ilonka wyobrazam sobie jak ten autobusowy podryw musial wygladac, nie mowcie nic Tatusiowi bo Was wiecej nigdzie nie pusci, zobaczysz jakim zazdrosnikiem potrafi byc taki blizniaczek :lol: , moj Kuba smiertelnie sie na mnie obrazil jak zobaczyl na zdjeciu jak moj kolega z Polski usmiecha sie do Mayci :lol: , dodam, ze nie byl zazdrosny o mnie tylko o Maycie :lol: .
Kasi.k do Ciebie tez przyjedzie ktos z Polski po porodzie?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 mar 2007, 07:34

Delfina klikam na wszystkie emotikony i jest ich bardzo duzo !!!!mozemy poszalec teraz

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 mar 2007, 10:32

Dzień doberek Kochaniutkie gD>

Ja juz po siadanku, pranie wstawione a teraz z herbatką w reku nadrabiam zaległosci na TT :-D

Do mnie przyjeżdża Mama, ale niestety tylko na miesiąc, bo jeszcze pracuje i tylko tyle urlopu może dostać. Ale nawet taki miesiąc dobry, tyle że szybko zleci....

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Dziewczyny,
przypomnijcie mi jak zrobic swój album i wkleic zdjątak do niego :pomysl:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 mar 2007, 12:00

hej laski a do mnie przyjedzie tesciowa i dzieki Bogu jest w porzadku i "mnie slucha" wiec nie bedzie zle, musze jej bilet zarezerwowac, a teraz sie szykuje bo ide do lekarza na usg i wam popoludniu napisze czy to kobietka czy mezczyzna jesli sie tylem do nas nie odwroci :584:
wielkie buziale z okazji Dnia Kobiet dla WAS i dla wszystkich kobietek jeszcze w brzuszkach maminych g:D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 mar 2007, 12:01

hej dziewczyny
widze ze juz powoli sie oswajacie z forum.
Na dworze super pogoda, sloneczko swieci cieplo a ja jakas jestem nijaka. Niewyspana smętna. Chyba za szybko sie cieplo zrobilo. Nic mi sie nie chce. Kasik fajnie ze wszystko w porzadku. Co do usg to nie rozumiem czemu robia takie problemy z tym usg przeciez po to wymyslili je by z niego korzystac. W prawidlowej ciazy w pl minimum 3 usg sie robi.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 mar 2007, 13:47

Witam kobietki :ico_haha_01: ale ze mnie gapa?? :ico_wstydzioch: dopiero dzis zalapalam ze jest przeniesione forum :ico_wstydzioch:
ilonka cora juz facetow podrywa ? :ico_szoking: ciekawe po kim to ma ?? :539:
Dziewczyny ogolnie to ciekawie to forum wyglada :ico_haha_01:
Musze wam sie pochwalic ze wczoraj zaczelam diete "kapusciana" ciekawe czy cos zrzuce :ico_wstydzioch:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

08 mar 2007, 14:30

hey dziewczyny!!!
Vinee spi wiec korzystam z okazji :-D pozniej lecimy do szpitala,bo mam wizyte u endokrynologa no i wpadniemy do Bablu przy okazji...hhhih..
Emilka witaj na nowym forum..a co do podrywania to na pewno Vinee nie ma tego po mnie,bo ja taka niesmiala..hehehe :-D
Laski wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :ico_prezent: :ico_zdrowko: w koncu jest co swietowac,bo takie babki jak my to zloto... :-D
Emilka trzymam kciuki za Twoja diete...mam nadzieje,ze bedzie skuteczna..a ja Wam sie tez pochwale,od dwoch tygodni nie tknelam nawet grama slodyczy i slodkiego,nie liczac wirtulanego ciasta naszej Eli oczywiscie... :ico_brawa: :-D jestem z siebie dumna jak paw..za to przedwczoraj miala piekny sen,ze kupilam sobie caly karton snickersow...posnic przynajmniej sobie moge.. :ico_smiechbig:
a gdzie sie podziala nasza Kasiula? chyba,jeszcze nie odkryla nowego forum...jeszcze brakuje Julie,Jasnie Pani...
Kasi.ksuper,ze i do Ciebie mama przyjezdza,miesiac to i tak fajowo.. :ico_brawa_01:
Delfina tak to jest z tymi tatuskami i corciami..zazdrosni i koniec..oj..biada przyszlym zieciom.. :ico_haha_01:
Gosia ostatnio cokolwiek jem to patrze na etykiety i jak pisze gluten free to od razu mysle,ze Gosia moglabyby to spalaszowac...ostatnio Bablu zdrajca kupil takie czekoladki tez bez glutenu,ze malo sie nie zaslinilam na ich widok,ale bylam twarda jak skala...
u nas dzis piekna pogoda,klara swieci mi prosto w oczy...

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 mar 2007, 15:22

Dziewczyny podpowiedzcie mi jakie mleczko w UK nie zawiera bialka mleka krowiego?? Podaje synkowi Aptamil first!, zastanawiam sie nad tym czy ono zawiera mleko krowie czy nie.Chodzi mi o to ze wyczytalam ze objawy egzemy moga sie nasilac jesli dziecko pije mleczko ktore ja zawiera
Kurde ale zagmatwalam mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :ico_wstydzioch:
Zgory wielkie dzieki :ico_haha_02:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

08 mar 2007, 15:31

Emilko nie za bardzo moge Ci pomoc,ale pewnie Ela sie orientuje w tym temacie..a czy Twoj Nathanek ma rzeczywiscie egzeme potwierdzona na 100% czy to moze alergia pokarmowa na mleczko? wiem,ze po mleczku to wystepuja takie objawy jak szorstkosc policzkow itd..ale zaden ze mnie specjalista.. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Kasi.k co do albumu,to ja wstawiam od razu fotki z kompa,a jak sa za duze to niestety trzeba zmiejszyc..a album jest w prawym gornym rogu..

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 mar 2007, 16:25

emilka i ja tez trzymam kciuki za dietke :ico_oczko: a co do mleka aptamil,to ja tez podaje je konradowi i chyba kazde mleko ma w sobie mleko krowie.chyba ze lekazr ci jakies przepisze.
moja bratowa podaje dla swego syna mleko bez mleka bo on jest uczulony na mleko krowie ,kupuje to w aptece.
kasik i lucy, super ze wasze mamuski przyjada do was.moi rodzice tez byli u nas jak konradek sie urodzil.zawsze para rak wiecej do pomocy. :-D
ilonka a czemu ty tak siebie terroryzujesz i odmawiasz slodkosci?jedz kobitko bo i tak jestes chudzielec tak wiec nie musisz sobie odmawiac.
ja to nie przezyje jak czegos slodkiego niezjem w ciagu dnia...jestem czekoladocholiczka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
a w ciazy to pochlnialam tony slodkosci.

u nas tez dzisiaj wiosna az chce sie zyc :-D

[ Dodano: 2007-03-08 ]
kurcze dziewczyny jak wstawic avatar,pokazuje ze profil zostal zaktualizowany, a zdjecia nie ma :ico_placzek:
Ilonka i gosia jak wy to wstawilyscie????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość