Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

06 gru 2007, 16:38

Jak poznałam mego męża, to ubierał sie na czarno, ale parę lat temu cos mu sie chyba poprzestawiało i kupuje kolorowe ciuchy (tzn. brąze, beże i szarosci). Na zakupy jeździmy razem, wspolnie cos wybieramy. Jeśli cos mu sie nie podoba, to nie ma ma bata, za nic go nie przekonam. A z domu też potrafi wyjśc w pogniecionych rzeczach (jesli w porę nie zauważę)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

07 gru 2007, 10:19

Mi i mojemu męzowi podoba się to samo mamy taki sam gust więc nie jest zle :ico_oczko: A na zakupy jezdzimy razem chyba że robie mu prezent to sama wybieram ale zawsze trafię i mu sie podoba ale jesli chodzi o dobrznie rzeczy to muszę mu pomóc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kostucha
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2007, 17:34

07 gru 2007, 18:10

Moj ma świetny gust- własciwie prawie wszystko w co sie ubiera bardzo mi sie podoba. Ostatnio zmienil pracę i musi ubierac się bardzo elegancko, wiec wybralismy sie do Vistuli w Factory- jestem z niego dumna to jedyny facet jakiego znam, ktory potrafi świetnie dobrac krawat do koszuli. Poslubiłam ideał(ale tylko jesli chodzi o kwestie ubrań;P) :ico_brawa_01:

wiernaFanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:37

Re:

24 sty 2014, 12:22

ja niestety mojemu mężulkowi czasami musze przemówić do rozumu jak ma się ubrać... Ostatnio nie zdążyłam uprasować jego ulubionej koszuli to ją ubrał pogniecioną, a była strasznie pognieciona i wystarczył już tylko mój zabójczy wzrok i się zapytał "o co chodzi" to mu powiedział, że jak wyjdzie w tej nieu[rasowanej koszuli to przyniesie wstyd rodzinie i sie przebrał...

ach Ci faceci...

a ostatnio współpracuje z poważną firmą (jest informatykiem) i stwierdził, że musi jakoś lepiej się ubierać i prosił mnie o pomoc z wyborze nowych ciuszków... :-D
jaka słodka :ico_haha_02:

Jacofashion
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 sty 2014, 13:02

Re: pozwol mu sie ubrac .....

29 sty 2014, 13:35

Faceci wbrew pozorom zwracają uwagę na swój wygląd oraz na to w co sie ubierają,tylko tak stereotypowo jest im wszystko jedno,ale życie pokazuje co innego.

Nali5
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2014, 15:32

Re: pozwol mu sie ubrac .....

31 sty 2014, 12:29

Mój sam kupuje ubrania i przeważnie jestem zadowolona z jego wyboru. Czasem coś mu odradzę, czasem doradzę, ale on kieruje się głównie swoim gustem ;)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość