Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

07 gru 2007, 15:01

to dobrze że zaraz idziecie do lekarza! napisz jak wrócicie co lekarz powiedział,
a pogoda i u nas marna...

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

07 gru 2007, 16:18

DZIEń DOBRY:)
Ja tylko na chwilke sie pozegnać- wyjeżdzamy na weekend do rodzicow- wlasnie sie pakuje, czekam na meza, jemy obiad i w droge.
Życzę wiec dużo zdrowka dla maluszkow i miłego weekendu dla Was: :ico_buziaczki

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

07 gru 2007, 17:08

Faktycznie, frekwencja u nas ... :ico_szoking:
Dziewczyny już chyba kompletnie czasu nie mają żeby na chwilę zajrzeć .... :ico_noniewiem: Maritka powinna nie mieć czasu a zagląda :ico_brawa_01:
No nic, może to przesilenie jesienno-zimowe?


Mery, może to jacyś przebierańcy a nie księża? Kto to wie! Dobrze zrobiłaś. Może jednak,czym bliżej Jasnej Góry to więcej księży i chodzą parami? :ico_oczko:

Iwciu, dobrze że wygadałaś się :ico_oczko: Te cholery czasem potrafią człowieka zatruć :ico_olaboga: Moje jest ok ale może dlatego, że nie mamy z Mariuszem ślubu. Kto wie jakby było w innym przypadku. Tak to się boi, że synek zostanie na lodzie .... :ico_oczko:
Co do mojego wyjazdu to też się martwię :ico_olaboga: Powinni dać sobie radę ale same wiecie jak to jest .... Będzie to poważny test samodzielności dla tausia :ico_oczko:

Asiu, miałaś pisać od rodziców i co? :ico_nienie: Napisz jak udało się otwarcie :ico_brawa_01:

Zdrówka dla wszystkich !

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 gru 2007, 17:16

Hej ja już wróciłam od lekarza co do oczków matyldzi no przepisała kropeli i maść teraz posmaruj w środku oko ciekae narazie jej jakoś tam troche dałam tej maści ale tak ściska te oczka że hej, z kropelkami jest łatwiej bo sie wkropi i coś zawsze tam wpłynie :ico_olaboga: No ale lekarz nie wie z czego może z wiatru a może czymś przetarła :ico_noniewiem: ale jak jej do wtorku nie przejdzie to do okulisty. :ico_olaboga: A z kaszlem i katarkiem u maki to nie tak zle przepisała im jeszcze eurespal :ico_zly: i mam nadzieje że im przejdą te kaszelki :-) Teraz małą położyłam spać ciekawe jakie będzie miała oczka po spaniu :-)

[ Dodano: 2007-12-07, 16:21 ]
Nooooooooo mało nas mało a co to dopiero będzie jak zaczniemy wielkie przygotowania do świąt, ja tam tak bardzo nie sprzątam ale dzis już wzięłam całą komode wysprzątałam troche powurzucałam bielizny :-D mojej i męża a co tam po co nam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :ico_wstydzioch: No a wczoraj jak martyna dostała tą firanke to kazała sobie ją założyc no i okno musiałam umyć i założyłam no to jedno okno zgłowy :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 gru 2007, 17:47

witam

dzięki za pamieć w sprawie O.N.L, udało się w końcu, ale nie wiem co i jak bo mój mąż jest taki "zajęty" że nawet smsów nie pisze :ico_zly:
Ja chodzę tu śnięta, troche mi nudno, pije kawę za kawą, Wiki je jak mały smok co się da, nawet karmę psią...
Wracam we wtorek, dopiero :ico_placzek: boję się tego jakie mieszkanie zastanę po tygodniu, pewnie na nonono do rana nie usiądę póki cacy porządek nie będzie. Smutno mi tu samej, z neta żadko korzystam bo albo mama przy nim siedzi, albo tata..
Całuję was mocno, życzę zdrówka, postaram się jutro zajrzeć, rodzice na jakiś ślub idą, to uda mi się tu zajrzeć :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 gru 2007, 18:27

Hej!
I u mnie mniej czasu niż zazwyczaj. Witaj asiu
:ico_buziaczki_big: dla wszystkich maluchów a szczególne dla Matyldy.
Dziewczyny, co wasze dzieciaczki jedzą na drugie śniadanie? Bo mój na krągło jajko albo paróweczka :ico_olaboga: Kanapki "wypadają" mu z buzi...

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 gru 2007, 21:19

chloe moja je na drugie śniadanko albo kaszke albo dzis zjadła troszke bułeczki maślanej z masełkiem, jakoś sama sobie radzi ja jej ukroje taka łudeczke i daje jej do rączki a ona wcina :ico_haha_01: Dziękujemy za buziaczki :ico_haha_02: zakropiłam jej te oczka posmarowałam ta maścią na tyle na ile dałam rade no i poszła spać :-)

[ Dodano: 2007-12-07, 20:23 ]
Asiu ty się nie bój bałaganu w mieszkaniu z tego co piszesz mąż zapracowany napewno nie zdążył go narobić :-D Oj jak ja nie lubie piątków nic nie leci w tv sama nuda chyba włącze jakiś film na DVD tylko znając mojego męża ma same jakieś horrory żadnych melodramatów :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 gru 2007, 22:01

A ja od dzisiaj słomiana wdowa. Mąż się dziś meczuje a jutro wyjeżdża na 2 dni do Łodzi. Pocieszam się tym, że nie będę musiała ciągle po nim sprzątać, no i obiadki tylko Maciusiowi będę gotowała :-) A poza tym, Maciej od dwóch dni jest pod opieką teściowej, gdy jestem w pracy. Moja mama złapała paskudną grypę jelitową i dostała zakaz od lekarza zbliżania się do Maciusia na okres 3 dni. Jutro ma już nas odwiedzić :-D . Ale przez paroma minutami zadzwoniła i mnie przestraszyła, bo tatę zaczyna tez atakować :ico_placzek: A dzisiaj był u mnie i bawił się małym ze 2 godzinki. Mam tylko nadzieję, że Macieja to świństwo ominie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
mazia, dostałam zdjęcia Matyldy. Zapomniałam podziękować.Zaraz wysyłam Maciusia

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 gru 2007, 22:44

:ico_haha_01:

Elu- trzeba czasami odpocząć od tego sprzątania, ja ostatnio ciągle tylko sprzatam własnie skończyłam myć podłogi, wczoraj mi pralka siadała i mężuś dzisiaj nową kupił tylko panowie którzy ja wnosili zrobili straszny syf całe schody w błocie i na dodatek ze starej wodę wylali, Daniel sprzatał tą wodę nie chciał, zebym widziała co narobili, ja teraz tylko poprawiłam :ico_haha_01: po swojemu, od jutra piorę :-D w nowym sprzęcie

Nell- Ci księża to naprawdę podejrzani byli koszula im wystawała jakby dopiero sutannę załozyli, nie wiem ale tak jakoś sie ich przestraszyłam moze przeczucie jakieś, jeden paulin a drugi zwyczajny moze i parami chodza tutaj ale z opłatkiem książa troche dziwne ;a Ty juz gotowa do wyjazdu, objasnione wsio mężusiowi, ja bym chetnie pojechała mały ostatnio tylko na rączki chce, a na dodatek nerwy pokazujem wali głową o podłogę, dzisiaj samochodem potrzasał w nerwach bo mu dvd nie dałam przełaczać :ico_sorki:

Chloe- ja Kornelowi na drugie śniadanie daje kanapkę z serkiem albo z wędliną lub jajko; Mam nadzieję, że ta grypa nie zaatakuje Maciusia, mój mąż jest bardzo wrażliwy na ten wirus, zawsze jak ktos ma to się zarazi ; a Ty w weekend masz luz bez męża, :ico_oczko:

Maziu- zdrówka dla matyldzi,

Asiu- gratki, ze sie udało i lokal otwarty,a ty się nie martw męzuś zajęty napewno zadzwoni, zreszta przejety chyba tym wszystkim, a Ty odpoczywaj póki co i ucałuj Wikunie, :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 gru 2007, 23:07

Witam wieczorkiem!!!
Ja tak na chwilkę przywitac się i pożegnać,cały dzień coś i nie miałam czasu nic skrobnąć.Rano sprzątanie,potem do Dominisia przyszedł kolega(zasiedli do kompa),potem kąpanko i wreszcie chwila wytchnienia. :ico_brawa_01:

Asiu -brawo dla nowego biznesu,niech kwitnie i przynosi godziwe zyski :-D. Nie wywiązujesz się z obietnicy,miałaś regularnie zaglądać a tu co ? :ico_nienie:

Nellu -wygadalam się to prawda , ale dzis jak na nią (czyt.alergię)patrzyłam to aż mnie otrząsało.Gdzie Wy znalazłyscie takie fajne teściowe,ja chyba gdzieś zbłądziłam :ico_oczko:

Maziu zdróweczka dla dziewczynek niech katarki,kaszelki i zapuchniete oczka pójdą precz :ico_nienie:

Elu ta nasza zabudowa jest taka zwykła ,poprostu oszklony jest teraz balkon ,bo jak już pisałam koty srały nam na balkon -alergia je zwęszyła :ico_oczko: . co do bałaganu to ja musze sprzątać bo inaczej byśmy się pozabijali,mamy malutkie pokoiki i ciężko cos zostawić na podłodze :ico_szoking:

Mery Ty masz fajnie z porządkami świątecznymi w tym roku,już zrobione i tylko świąt wyglądać.A Ci księża nieźli,może nie zdążyli się naprawdę dobrze ubrać .Miałam Cię juz kiedyś pytac czy się nie boisz w takim dużym domu tylko z Kornelkiem,bo ja u rodziców nie lubię siedzieć sama,w bloku jest inaczej :-)

Chloe -Bartek zjada jajeczko albo parówkę,albo wędlinę z kanapki albo kaszkę a abrdzo często nie chce nic :ico_noniewiem

Pewnie zapomniałam o niektórych wypowiedziach,przepraszam ale to juz wiek... :ico_wstydzioch:

Uciekam spać ,bo coś mnie gnaty bolą ,jutro rano pobudka ,wyskok po zakupki a potem do rodziców :ico_brawa_01:

Miłego weekendu,buziaczki dla wszystkich :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość