barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 gru 2007, 16:33

u mnie też od rana Wiki rozpakowywała wszystkim prezenty, zachwycona odkurzała całe mieszkanie swoim nowym odkurzaczem
dora śliczne zdjęcie twoich dzieciaczków
a kalendarze adwentowe (tak się nazywają) to takie cienkie pudełko wielkości A4 lub troszkę większe z czekoladkami w środku, ale nie jest łatwo, są cyferki od 1 do 24 i otwiera się tylko 1 okienko z cyferką każdego dnia, a tam w środku 1 czekoladka (czekoladki są różnych kształtów) i chodzi o odliczanie do Bożego Narodzenia
coś takiego jak tutaj, są bardzo różne wzory mniej lub bardziej Mikołajowe i Świąteczne http://www.allegro.pl/search.php?string ... &country=1
ja to kupuję w spożywczych sklepach

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

07 gru 2007, 23:02

No a u nas Weronika dostała:z przedszkola lalkę mówiącą mama i czekoladowego Mikołaja.W domu dostała samochodzik sterowany;książeczkę i słodycze.Od moich rodziców kurtkę i słodkie.A od teściów to dostanie w sobotę(spóżniony Mikołaj).
Tak się Weronice spodobały te Mikołajki,że chciała aby tez dzisiaj były.
W poniedziałek jadą z przedszkola autokarem do takiej hali na rewie na lodzie:Królewna Śnieżka.To pierwsze jej wyjście na jakieś przedstawienie-ciekawe,czy będzie się jej podobało.
A ja zaczęłam nową pracę.Strasznie duży ruch jest w tej aptece-nie ma nawet chwili,aby za przeproszeniem pójść do toalety.No zobaczę jak dam sobie radę.
A czy wy dostałyście coś na Mikłajki?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

07 gru 2007, 23:37

ana30 pisze:A czy wy dostałyście coś na Mikłajki?
Noooo,ławe do pokoju o którą prosiłam 8 lat i wreszcie Mikołaj się zlitował :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: A Ty cos dostałas Ana30?
Barbapuppa ,no popatrz ,ja nawet nie wiedziałam ,że te''bombonierki'',które ostatnio nałogowo kupowałam i zjadałysmy z Kasią w nieograniczonych ilościach to jakieś kalendarzyki adwentowe :-D :-D :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: O Mateńko i dzisiaj też zjedlismy całą :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jeżeli chodzi o Mikołajki to moja Kasia mogłaby tak cały rok dostawać taki ogrom prezentów :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Niestety co dobre to się szybko kończy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Dziękuje Basiu ,Wy też jesteście wszyscy śliczni na avatarku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

08 gru 2007, 21:36

hej kobitki pracuje w nowej pracy jako kasjer sprzedawca w PIOTR I PAWEŁ tak sie nazywa sklep jest oki :ico_haha_02: ja na mikołaja dostałam zmywarke :ico_brawa_01: a oktawian klocki, laptopa ,krutkofalówke :ico_haha_02: pozdrawiam a co u ciebie ana30 jak tam w nowej pracy :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

08 gru 2007, 23:25

A ja dostałam na Mikołajki czekoladę tylko,ale pod choinkę wiem ,że będzie coś dużo więcej.
A w nowej pracy no cóż.Na zarobki nie mogę narzekać. Na pół etatu 1000 zł.na rękę+premia obrotowa.Ale tak jak napisałam przez te 4 godziny co jestem,ani na chwilę nie mogę za przeproszeniem pójść nawet do ubikacji.Szkoda mi tej apteki co chodziłam na godziny-tam było troszkę spokojniej.No zobaczymy jakoś to będzie.
Widzę,że na Mikołajki całkiem ładne prezenty podostawałyście-no no.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 gru 2007, 17:01

witajcie
u nas wciąż są Mikołajki, bo wczoraj goście byli na moich imieninach i jak zwykle dzieciaki więcej prezentów ode mnie dostały
Wiki bardzo zadowolona była z odkurzacza, który m.in. dostała, niestety wczoraj z kolegą tak zapalczywie sobie go "wyrywali" (choć grzecznie się bawili), że rura jest aktualnie w 2 kawałkach, będę musiała pokombinować, ale nie wiem czy uda się skleić
ja (a właściwie my) dostałam fajny prezent od mojej mamy, bo grill elektryczny, w zimie będzie jak znalazł
natomiast poza tym dostałam to co sobie sama podłożyłam (małe perfumki), bo słodyczy jeść nie mogę, a mój mężuś zupełnie olał wszystko jak zwykle ostatnio, nawet o dzieciach nie pomyślał, za to ja w tym roku teściom prezentu nie zrobiłam, ot zgodnie z ich życzeniami imieninowymi odmieniło mi się serce i teraz figa dla nich, nawet na rózgę nie zasłużyli obłudnicy
dziewczyny fajnie że macie te nowe prace, to zawsze jakieś wyzwania, życzę wam powodzenia i oczywiście troszkę wolnego czasu także

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 gru 2007, 08:16

To rzeczywiście Mikołaj w tym roku był dla nas bardzo łaskawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny ja też życzę Wam powodzenia w nowej pracy-jak ja marzę ,żeby też iść do pracy ,uciec chociaż na pare godzin z domu ,od dzieci ,obowiązków,ech :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ....

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 gru 2007, 11:37

dora z jednej strony cię rozumiem, ale z drugiej to praca i zajmowanie się domem, to nic przyjemnego bez pomocy, wierz mi

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

11 gru 2007, 12:44

ja tam nie mam pomocy mąż i ja robi wspolnie w domu ,praca i dom na wszystko jest czas a ostanio chodze na spotkania z dziewczynami tzn mama z grypy przedszkolenj oktawian w cztery co 2 tygodnie spotykamy sie w lokalu na pogadauszki :ico_haha_02: a po zatym chodze na eurobik i na wszystko mam czas :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 gru 2007, 17:04

ja przy Wiki też miałam czas, teraz jest znacznie gorzej, ale może za jakiś czas, jak Tadziu podrośnie wszystko wróci do normy

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość