Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 gru 2007, 23:59

Dziś była moja ukochana koleżanka Julka, moja świadkowa :-D pogadałyśmy, poplotkowałyśmy o "dawnych znajomych" było bardzo miło :-) kupiła Lilusi klocki puzzle, a Różeńce matę edukacyjną :-D - tego akurat nie miałam, miałam tylko pałąki z zawieszkami zabawkami, także trafiła :-D hehhe

Asiu - gratulacje!!!! nie smutaj się, wpadniesz?? :-D cio??

Eluś, coś pytałaś, nie pamiętam co... wybaczysz??

Nellu - wpadam bo bez Was jak bez ręki czy nogi :-D

My przedwczoraj mieliśmy nasz pierwszy raz :-P hihi eeehhh teraz się zacznie, może schudnę szybciej :-D :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

Dziękuję za foteczki Maciusia i Milanka I Tymusia - słodziaki same i jakie mądre oblicza mają te nasze maluchy :-D

maziu poproszę o Twoje - 1lorelei@wp.pl odpowiem tym samym :-)

idziemy Daniela dziewczynie dać prezent urodzinowy, miała 5.12 :-D

buźki

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 gru 2007, 09:55

Witam ja dziś pierwsza :ico_haha_01: Nocka super o 6.30 mąż wstał i dał małej jesc, a smacznie spałam ale nie długo bo matyldzia i martynka dziś ranne ptaszki :ico_haha_01: Ale mąż dzis pojechał do pracy i zabrał martyne a matylde połozyłam właśnie spać :ico_haha_01: bo wczesnie wstała i teraz marudziła dałam jej lekarstwa zrobiłam mleczko i nyny :-D troche pośpi i pójdziemy na zakupy a potem posprzątamy i przyjedzie tatus na obiad :ico_haha_01: No a u mnie mąż całą noc chodził i smarkał chyba go cos bierze już dziś wyzywałam na niego bo matylde całuje a taki chory :ico_zly:

[ Dodano: 2007-12-08, 09:44 ]
widze że dzis nas też jest tu dużooooooooooooooo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-08, 10:12 ]
chloee dzięki za zdjęcia taki śliczny ten twój mały. wysyłacie mi takich fajnych facecików a ja nie moge wybrać sobie zięcia bo co jeden to fajniejszy :-D :-D :ico_brawa_01: Maritta wysłałam moje skarby do ciebie na poczte teraz czekam na twoje i reszty która się obija :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

08 gru 2007, 13:06

I ja w takim razie się melduję :-D Jutro wyjazd o 7 rano :ico_placzek:

Dobry ten Twój mąż Mery :ico_brawa_01: Wczoraj Wam się popsuła pralka a dziś już masz nową :ico_szoking: Mój to musiałby to wszystko przetrawić, tak że z tydzień by zszedł ... Dobrze, że ma mnie :ico_oczko: co do tych przebierańców to lepiej takim nie otwierać jak jesteś sama. Tyle się słyszy o takich bandziorach :ico_olaboga:

Chloe, nie wiem czy dziękowałam z zdjęcia Maciusia :ico_noniewiem: Jeśli tak to raz jeszcze! Rosnie jak na drożdżach :ico_szoking: a jakie ma śliczne włoski, chyba będę zapuszczała Maksowi :-D Nie wiem czy przeoczyłam czy nie pisałaś ale czy Twój mąż gra w coś zawodowo? :ico_szoking:

Iwciu, myślę że każda jest dobra jak się z nią nie mieszka :-D Powinno być zabronione mieszkać z alergią :ico_oczko: Każda idealna wcześniej czy później pokaże różki :ico_zly:
Ciekawe co koty na to, że im kibelek oszkliła? :ico_smiechbig:

Acha, co do drugiego śniadania to Maks je też jajko, parówkę, bułeczkę z szynką albo
zrobię mu takie mini musli z jogurtem

Maritko, udanej imprezy ! i wpadaj częściej bo ostatnio coś kulejemy :ico_oczko:

Asiu, mąż penie nie ma czasu bałaganić :ico_oczko: Dziś rodzice idą na imprezkę to pewnie do nas wpadniesz?

[ Dodano: 2007-12-08, 12:31 ]
Buziaczki dla Bianki Lilianki z okazji skończenia 14 mc-cy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 gru 2007, 15:57

Cześć kobitki

Kurcze ciężko mi pisać, rodzice patrzą mi na ręce albo sami okupują komputer :ico_zly: Znów są na etapie oszczędzania, chodzą za mną gaszą światło itp. Z mężem nie mam kontaktu, więc nie wiem co i jak.
Wiki zabawia tu dziadków, marudna jest troszkę ale da się to przeżyć :D

Mery męża masz na medal, to chyba żadki okaz :ico_oczko: pożyczę go na chwilę też przydałaby mi się pralka :ico_oczko:

Dziękuję za fotki maluszków. I oficjalnie wprowadzam ZAKAZ CHOROWANIA!!

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

08 gru 2007, 17:39

Zeżarło mi posta :ico_zly:

Ale tłok dzisiaj.... :ico_noniewiem: Ja rozumiem, że sobota i trzeba grzać gniazdko rodzinne ale nawet nie zajrzeć .... :ico_nienie: Meldować się i ta raz! :ico_oczko: Wyjeżdżam jutro o 7 rano więc chciałam jeszcze z Wami pogadać :-) Wracam dopiero w piątek wieczorem :ico_placzek:

Asiu, Ach ci faceci! Z wiekiem coraz mniej ich rozumiem. Jak można nie dzwonić ..... :ico_puknij: Lesbijki nie mają chyba takich problemów :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-08, 21:53 ]
No,no powiem Wam że milczeć to Wy to potraficie g:\
Szkoda, chciałam się pożegnać przed wyjazdem....

No to uciekam na tydzień Pa,pa :ico_papa: a Wy szkraby nie dajcie się żadnej chorobie :-D

Trzymajcie się ciepło :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 gru 2007, 17:53

Cześć laski

Ja już we Wrocku Wiki dosrtala strasznej wysypki na pleckach,chyba uczulona jest na śerść psa :ico_placzek: niewiadomo...
Zmęczona jestem droga zajrze na wieczór, słowo harcerza :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 gru 2007, 18:36

o matko i córko ale frekwencja tu była w weekend :ico_szoking:
aż się zapomniałam przywitać - heloł!
ja byłam u rodziców ale juz wróciłam!
a wczoraj skończyłam 29 lat, strarośc nie radość :ico_haha_01:
w tamtym roku tyle życzeń dostałam a w tym nic :ico_haha_01:
buziaczki dla All!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 gru 2007, 19:20

Eluniu kochana sto lat, także dla Nelli i wszystkich o których nie pamiętałam.

Obrazek

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 gru 2007, 19:41

dziękuję Asiu :D

ja to taka jestem ze wolę się upomniec o życzenia niż wcale nie dostać :ico_wstydzioch: i jeszcze może mieć żal do kogoś że nie pamiętał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 gru 2007, 20:05

Dziękuję za fotki maluszków, właśnie sobie oglądam :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość