Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 gru 2007, 21:51

oj...Maya juz spi.....i super....bo mam chwilke dla siebie a spac mi sie chce ze szok :ico_spanko: .....wiecie to juz nie tylko jest duzy problem z przebieraniem pampersa...ubieraniem...nawet w wannie juz nie chce sie polozyc na lezaczku...wrzeszczy jak oparzona :ico_zly: ....na brzuchu kiedys uwielbiala a teraz tylko na kolankach sie wspaiera i niestety trzeba ja trzymac bo gotowa sie poslizgnąć....ona ostatnio jest"bardzo trudna w uzyciu"tak bym ja okreslila...podstawowe czynnosci z trudem udaje nam sie zdzialac...tak sie wierci...i po kolankach ucieka....wszystko fajnie ale jak jestem z nia sama to staje sie nie do zniesienia....juz tak mysle ze jak zacznie chodzic to bedzie moj KONIEC :ico_olaboga: ......ale do tego mam nadzieje jeszcze duuuuuzo czasu :ico_oczko:

Lady....oj bidulko.....wierze ze masc dosc...a zmarzlas bardzo?
Zborra....Hania w podpisie jest niesamowita...mikolajka jak nic :ico_brawa_01:
Kamizela...no wymyslaja pierdoly ale widac ze sa zdesperowani ludzie...czyt. ja ,ktorzy tego potrzebuja :ico_haha_01:
Kulka..a moglabys mi pokazac jak to wyglada????

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 gru 2007, 21:59

Ja zrobiłam dziś mój pierwszy zakup na allegro :ico_haha_01:

http://www.allegro.pl/show_item.php?ite ... s%C5%82any.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 gru 2007, 22:54

Kamizela...fajne te bodziaki...uwielbiam paseczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 gru 2007, 22:58

glizdunia zmarznac nie zmarzłam bo pogoda na szczescie dopisała, ale jak sie zacznie ochładzac to nie wiem :ico_olaboga: wiesz jeszcze jak sie jest w ciagłym ruchu to spoko, gorzej jak bedzie zastoj :ico_noniewiem:

kamizela gratuluje pierwszego zakupu :ico_oczko:
ja juz mam 4 na koncie.. :-)

dowiedziałam sie tez dzis ze 19 mam pierwszy egz :ico_szoking: i nie wiem czy to " zerowka" czy normalny, bo to wiadomosc ktora kazał nam ten wykładowca przekazac..w sumie materiału nie ma duzo, gdyby obejmował tylko wykłady, ale on oczywiscie wymaga swojej ksiazki :ico_puknij: nie wiem czy sie na niego naucze...

a teraz mykam juz na " gotowe.." dotrwałam :one: :509:
do jutra :516:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 gru 2007, 23:01

www.swiatecznapaczka.pl słuchajcie weim ze to moze i reklama .. ale warto pomodz ... moze ktos moze cos wysłac tym ludziom ... albo sie złozymy ??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 gru 2007, 23:50

Zacznę od życzeń dla Alusi, niech nam zdrowo rośnie i dostarcza rodzicom wiele radości!!!
A to od Karolka Obrazek

Przeczytałam wszystko co dziś pisałyście i tak:

Igusia jest śliczniusia i sympatyczniusia jak mamusia!!!!

Za Doris trzymam kciukasy!!!

GLIZDUNIA no cóż Maya jest ruchliwym dzieciaczkiem musisz faktycznie wymyślać różne sposoby, mój nie lubi się ubierać na spacer i beczy to dostał Mikołaja - taką poztywkę i włączam mu ją tylko wtedy gdy ubieram na spacer narazie skutkuje, przy pampersie wiercioch, ale cały czas robię to na przewijaku i jakoś sobie radzimy, też czasami tubka w ręku pomaga, czasami ja robię głupie miny, czasami Sikor na gitarze zagra i zaśpiewa. No niestety nasze dzieciaczki to aniołki na zdjęciach a normalnie to różnie bywa.

Zbora on Cię kocha i jesteś najpiękniejsza, ale oni już tak mają, że mówią o tym, albo okazują nie wtedy kiedy my tego chcemy, jakoś nie trafiają w te nasze dołki, ale od dołków to my już tu jesteśmy :ico_oczko:

GosiaA widzisz ile chętnych na Twoją babeczkę :-D Ty jej lepiej pilnuj :-D . No i Hubertusa dawno jakoś na fotach nie widziałam :-D

Lady dasz radę kochana, a pieniążki w kieszeni humorek poprawią i sił dodadzą :-D

KUlka, zaraz tam zajrzę do tej świątecznejpaczki, bo nie wiem o co tam biega.

I już nie wiem co miałam napisać więcej, może tylko tyle, że ja miałam miłą niedzielę z rodzinnym spacerem we czworo, rodzinnym obiadem i .........super było i już, lubię niedziele, ale jutro już poniedziałek :ico_olaboga: Dobra lecę poczytać tu i tam.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 gru 2007, 00:49

Witam...
ja na sekundke..
Aluniu wszystkiego co najlepsze w dniu Twoich siedmiomiesiecznych urodzinek :ico_tort: :ico_tort:
Pozdrawiam Majówki :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 gru 2007, 07:36

hello!!!!!!!!dzieki za rady.....musz sie z nia uporac do momentu jak przestanie robic w pieluchy...hihihi

a ja od 4.30 na nogach...Maya miala pobudke i usnac nie mogla a potem ja sie rozbudzilam...korzystam z okazji i buszuje na naszejklasaie...w dzien nie moglam sie dostac a w nocy chodzi jak burza!!!!!
teraz jeszcze maloprzytomna jestem...jak wstane rano to popiszemy.... :ico_oczko: :ico_spanko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 gru 2007, 09:24

Nie było mnie wczoraj wieczorem a obiecałam Alusi, że będzie duży tort to jest :)
Obrazek
Wszystkiego naj naj najlepszego

No i dla Wiktorka M0rD3CzKi
Obrazek

Anza
qrcze a może ja też mam jakieś uczulenie??? na żelazko i płyn do mycia naczyń i garnki i ...

Ja chyba też mam takie uczulenie... Jagodka zazdroszczę zmywarki...

KUlka odemnie masz 2.29l, chyba małó :P a co do zadymy, to dzięki za wsparcie :-D

Nic mi się dzisiaj nie chce... Kurcze a dzisiaj to szkolenie... ach...
Wczoraj byliśmy na zakupach w selgrosie. Ja pierd... ile ludzi!! :ico_szoking: normalnie niedziela dzień targowy!

wieczorem przyjechaliśmy do rodziców i nie miałam siły... zostaliśmy u nich na noc.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 gru 2007, 09:36

no tak glizdunia juz tu rozrabia po nocy

a ja chciałam sie przywitac bo dziecie oglada VH1 a ja wklejam foty

Obrazek
Obrazek

Obrazek

co mnie podgladasz? :)
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość