barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 gru 2007, 23:25

witajcie
ledwo was doczytałam, tyle naklikałyście
a teraz to już padam na nosek
wszystkim naszym lipcowym dzieciaczkom gratuluję :ico_brawa_01: postępów
i szczególnie ściskam Milenkę z okazji 4 miesiączków i choć trochę spóźnione, ale ogromniaste buziaki od Tadzika :ico_buziaczki_big:
mój mężo w stanie wskazującym na chorobowe i od czwartku zajmuję się sama wszystkim, nie mówiąc o wczorajszej imprezce, a dziś musiałam jeszcze zacząć kroić te firanki i zasłonki dla Wiki, bo już kompletnie nie mam kiedy się za to zabrać, a czasu tak niewiele
do tego jeszcze zbliżają się przedświąteczne porządki :ico_olaboga:
już sama nie wiem w co łapki wkładać, a tu jeszcze odkładane szczepienie Tadzia...
zmykam w pielesze... do zobaczonka

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

10 gru 2007, 09:45

joanna1111 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: dla Juli za stanie :ico_haha_01: wciaz jestem w :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 gru 2007, 11:20

hello, a ja dopiero dzis się zjawiam, bo weekendzik to nawet kiedy mi minała, ale jak wam powiem co sobie wymysliłam to pekniecie ze śmiechu :-D pisaąłm wam ze mam fajny przepisik na pierniczki, ale znajoma mi zapomniała dodać ze to porcja dla małej armi :-D wiec jak zaczełam o 16 tak skonczyłam o 21, ale to ozywiscie tylko i wyąłcznie dzieki pomocy męża i mojej mamusi :-D
a o to dowód :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wiec prosze sie częstowac :-D

A wczorajszy dzionek spedziliśmy z męzulkiem we wrocławiu na zakupkach :-D i już wiekszość prezencików zakupionych :-D i śliczne ogródniczki dżinsowe i buciczki kupiłam Pawełkowi w H&M, ale jakie tam śliczne sukienusie były :-D
wogóle jak tak chodziłam p tych marketach i oglądałam te panie z brzuszkami to normalnie mi się tez takeigo zachciało :-D tylko nei było gdzie meza zgwałcić, bo wszedzie pełno ludzi :-D

Aga jeśli chodzi o ta zabaweczkę, to już zakupiłąm, i dla mnie rewelacja w ogóle nie załuje po zabawka warta ceny i Pawełek tez się chetnie tym bawi, a z tego co widze to starczy na dłużej bo naprawde duzo tam rózności, :-D ale oczywiście najbardziej z zabawki ccieszył się tatuś, no tak to już jest ze ci nasi mezczyźni to takei duze dzieci :-D

Joasiu no Juli to ani się obejrzysz obejrzysz będzie z tobą jajaeczniczke na śniadanko wcinała
A co do tej manny na noc, to ja to samo zauważyłam ze niby maluch zjada na noc mleczko z kleikiem ryzowym to na początku tez mi się budził na jedzono w nocy ale zauważyłam ze to kwestia przyzwyczajenia była niż głód bo raz go wziaełam do siebie do łóżeczka i zasnał bez jedzonka i teraz już je po 19 a nastepny posiłek dopiero ok. 7 rano
Joasiu a to zdjecie jak zobaczyłam to normalnie w szoku jestem :ico_szoking: , a moja rodzinka powiedziała ze to fotomontaż :-D

Witaj Małolatko, no czekamy z niecierpliwością na wasze foteczki :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 gru 2007, 12:25

Hej hej
U nas nocka z 3 wstawaniami ale do 9 wiec sadze ze ok.
Ula ale wyrzerka dla rzeczywiscie calej armii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale sie narobilas :ico_olaboga: Ale pieknie Ci wyszlo.
A jesli chodzi o zdiecie to juz sie tlumacze.Pewno ze to fotomontaz.Juli tylko sie przyzssala do luzeczka jak korniczek a ja w tym momencie pach fotke no i wyglada rzeczywiscie jakby juz stala :ico_oczko: Nie nie ztakiej zdolniachy to nie mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 gru 2007, 12:46

Joasiu to nieżle nas nabrałas, ja to bym głowe se dała uciać ze to prawdziwa foteczka :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 gru 2007, 13:07

Nie nie Ula tu nie chodzilo zeby Was nabrac tylko chcialam sie pochwalic jak pieknie moja mala stoi. :ico_noniewiem: Choc chwile :-D A pewno to jeszcze duzo za wczesnie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

10 gru 2007, 13:31

joanna1111, no to niezle nas nabralas!!! a ja juz wszystkim tu kolezankom opowiadam niestworzone historie a tu taki fotomontaz :ico_nienie: tak nas nabierac!
ULA_TOMEK, ale smakowicie wygladaja te pierniczki chyba sie w soboite zbiore i upieke :-D a dzis planuje pierozki wiec rekawy zakasuje i zmykam do roboty :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 gru 2007, 15:21

Hej dziewczyny :ico_brawa_01:

Nie wpadałam przez weekend bo miałam tyle załatwiania :ico_olaboga: Teraz doczytuje co naskrobałyście :ico_oczko:

Asiu Juli świetnie wygląda :ico_oczko: Moja też już zaczyna troche stać (przez chwilkę :ico_oczko: )

Ula to sie narobiłas tych pierniczków :-D

Basiu Ty to jestes silna babeczka :ico_brawa_01:

nbj b nnnnnnnnnn nmb c - a tu cos od Elizki :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 gru 2007, 15:27

czesć...

mi się wydaje, że nasze dzieciaki to bardzo silne już są... :-D i szybko zaczną biegać :-D

Milena jak ją trzymam pionowo, to już sztywno prostuje nogi do stania... :-D
albo skacze mi po kolanach... :ico_haha_01:

Ula
, ale smaka narobiłaś moim chłopcom... Miłosz mówi :mamusiu ale ciaaaastek!!!!!
o mały włos by w monitor wpadł.. :-D tak się przyglądał pierniczkom... :-D
poproszę przepis... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

10 gru 2007, 15:32

Ula to ja tez poprosze o ten przepis :-D

[ Dodano: 2007-12-10, 14:33 ]
a moje pierozki sie robia -tzn ziemniaczki sie gotuja na farsz ale niestety nie mam do farszu bialego sera -bo tu nie maja takich nowinek :-D wiec dodam Philadelfi mysle ze powinno byc ok -nie to co z polskim serkiem ale... zawsze cos

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość