Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 gru 2007, 12:24

przepraszam... Elusia 100 lat 200 lat a nawet 300 w szczęściu i zdrowiu, w miłości i bogactwie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: spóźnione ale bardzo bardzo szczere - od naszej czwórki :-D

Dziękuję Nelli za pamięć o Lilkowej miesięcznicy i wszystkim dzieciaczkom tez składam naj naj :-D

mam przyczepione dziecko do reki, odezwe się później....

DZIEŃ DOBRY tak w ogóle :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

10 gru 2007, 15:15

Hejka ,hejka :ico_haha_01:

Na początek ,bo zapomnę- dzięki za fotki małych przystojniaków,śliczne chłopaki :ico_haha_02: .

Miałam dziś iść z Bartusiem na szczepienie ,ale u nas tak paskudnie,że odpuściłam,może w środę albo w czwartek bedzie lepiej :ico_noniewiem: .Niech już przyjdzie wreszczie taka ładna zima ,bo tak to ciągle deszcz albo wiatr i chmuuuuuurrrry :-(

Ja dziś ,pomimio bolących pleców złapałam powera do sprzatania,alergia wyjechała na TYDZIEŃ (HIP HIP HUURRRA)a ja z tej radości oszlałam na punkcie sprzatania :ico_oczko: .Dziś już wywaliłam 2 wory śmieci(chcę być perfekcyjną panią domu :ico_oczko: ),a w nim same zabawki,musze jeszcze rezsztę poprzeglądać i będzie ok.Ja jestem straszny chomik :ico_wstydzioch: i wszystko mi zawsze potrzebne,a potem nie ma miejsca na nic :ico_szoking: .

Idę chwilę odpocząć ,wypiję kawkę i biore się dalej za porządki :ico_puknij: (całkiem mi wali)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 gru 2007, 17:31

Czyżby wciąż weekend?? Nic mi się nie chce dziś, Iwciu jak masz namiar energii to zapraszam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 gru 2007, 17:33

hej to jeszcze ja :-D

Iwciu - powodzenia kochanie ;-) i ciesz się do woli!!!!

Asiu - jak Wiki??

My udamy sie chyba z Różyczką do alergologa, bo nie wiem chyba mleko jej nie służy... w ogóle jest raczej niespokojna, mało śpi... ale zwalam to wszystko na brzuszek, bo spina się często i biedaczka się męczy...

A co do tej akcji... ja jestem za napaliłam się i wchodzę by poszukać rodzinę... ale sorki jak czytam coś takiego:
Pani Halina (71l.) mieszka wraz z mężem Ryszardem (62l.) oraz bezrobotnym synem Dariuszem (42l.). Stan zdrowia pani Haliny nie jest zbyt dobry. Dużo pieniędzy ze swojej niskiej pensji przeznacza na leczenie. Rodzina prosi o żywność, środki czystości, odzież zimową.
...to współczuję, ale nie wiem syn to chyba nie chory??

pozdr.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 gru 2007, 17:51

Cześć dziewczyny wpadam się przywitać dziś to miałam intensywny dzionek najpierw u dentysty 3 zęby naraz mi robiła :ico_zly: ojojoj bolałao już mnie nie chciała męczyć i jednego mi zatruła przynajmniej nw święta mam spokuj nie musze się martwić że coś zaboli :ico_olaboga: :-D :ico_brawa_01: A ta nasza klasa to super sprawa tyle znajomych odnalazłam że hej... A dzis to też najpierw jedna gdzies mnie dojzała ma mieście kol. z pracy ale mnie wysciskała i wychwaliła :ico_wstydzioch: a potem w tamtym tyg w naszej klasie ją znalazłam że zagranicą siedz a dziś patrze ktos do mnie mach i macha a to ona przyjechała na pare dni sprawy pozałatwiać :-D ale se pogadałyśmy no i na koncu jakiś facet mnie w przedszkolu zaczepia patrze a to brat od koleżanki z pedłówy ale się dzis ich nazbierało do domu nie mogłam dojść :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 gru 2007, 18:05

Wiki mija wysypka więc to chyba wina psów :ico_placzek: rodzice mają aż dwa, narazie jej mineło, zobaczymy jak dalej...

Ten brzuszek to kolki Maritko :-( u nas bardzo pomóg infacol jak ręką odjął, tylko, że on jest chyba po ukończniu 1-go m-ca, więc już :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 gru 2007, 18:11

AAAAAAAAAAA ELU wszystkiego naj naj :ico_prezent: No mojej matyldzi już oczka nie puchną troche odetchnełam bo niemiałam już siły żeby biegać po okulistach jeszcze.. święta za pasem a ja jeszcze ani prezentów ani pożądków :ico_olaboga: tak się wydaje oooo to jeszcze 2 tyg ale wiecie jak to zleci. a te nasze łobuzy niewiesz co cię jutro czeka :ico_olaboga: więc musze wziąśc się zacoś w końcu bo mnie zima zastanie hahahahaha
właśnie byłam dziś u szewca wymienić fleczki i mnie pocieszył że musze naprawić obcasy bo kiedyś je strace no i 30zł mam szykować i w czym mam chodzić jak to jedyne moje buty na zime jutro musze polatać za jakimiś traperami :ico_olaboga: bo mi w sandałach przyjdzie chodzić :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 gru 2007, 20:10

Moje dziecko kiwa się przed TV - ogląda "Strażak Sam" :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 gru 2007, 20:32

noja się tak kiwa jak leci czołówka z pierwszej miłości a teraz już ładnie śpi
:-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

10 gru 2007, 20:40

dziękuję Wszystkim :ico_buziaczki_big:

a Jaś jeszcze nie śpi, szaleje z tatusiem :ico_haha_01:

Maziu to dobrze ze z oczkiem lepiej.

Asiu, ciekawe od czego to uczulenie :ico_noniewiem:

Maritko, biedny mały brzuś :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości