Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

05 gru 2007, 20:23

Asiula juz dajesz mięsko?? Ja chciałam dac dopiero w 7 m-cu :ico_noniewiem:

Aga zapytam kuzynki o wózek bo rodzi za 2 m-ce

maryyann zapalenie to chyba nie jest bo piersi są wtedy dużo pełniejsze i twarde. Ja też mam mało pokarmu ale małej narazie starcza. rzeby odciągnąć 100 ml to musze to robić na 3 razy. Aż strach pomyślec że moje dziecko się tym najada

A dzisiaj wypiła butlke bez problemu :-D :-D :-D Mama ją wzieła innym sposobem i wypiła az jej się uszy trzęsły i podobno sama sobie butelke chciała trzymać :ico_haha_01:
No dobra ide usypiac małą

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 gru 2007, 20:32

:516: :516: Jak tylko znajdę dzis wieczorkiem nieci czasu- bo oststnio mi go brakuje strasznie to napisze i poczytam co mnie i u Was!

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 gru 2007, 09:11

Olcia możesz już zacząć podawać mięsko, co prawda na razie w niewielkich ilościach np troszkę do zupki. Ja zaczynałam z kolei od drobiu bo cielęcina niby jest bardzo delikatna ale lubi uczulić maleństwo.

A o ten wózek zapytaj kuzynki. Jak tylko zrobię fotki to zaraz je wkleje

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 gru 2007, 12:47

Olciu daję małej odrobinę mięska do zupki i Emi wcina aż jej się uszy trzęsą.

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

06 gru 2007, 19:36

Aga pytałam kuzynki - wklej zdjecia to jej pokaże ma być u mnie w przyszłym tygodniu.

Małgorzatka witaj. A czemu twoje suwaczki różńią się ilością dni?? Napisz co tam słychać.

Czyli mówicie że można już mięsko dawać. Ja jakoś z tym zwlekam bo widze że małą coś czasem jeszcze brzuszek męczy - ostatnio dostała moje mleko z kaszką i w nocy mi sie budziła co 2 godziny :ico_noniewiem: No dobra ide do niej bo jęczy

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 gru 2007, 10:31

Olciiaa Hej, hej! U mnie wszytsko ok, dzieciaczki tez mają się dobrze!A moje suwaczki temu różnią się ilością dni, ponieważ pierwszy jest z terminem USG na 7 czerwca a drugi z terminu miesiączki czyli 23 maj.

[ Dodano: 2007-12-07, 09:35 ]
Ja mięsko Wojtusiowi podałam pod koniec 6 miesiąca, teraz to już wcina wszytsko bez miksowania, ale ulga, że nie trzeba mu wybierać niektórych potraw, je już prawie wszytsko to co mu więc ja gotuję już obiady dla całej naszej rodziny w jednym garze tyle tylko, że nie solę i nie pieprzą tak jak wcześniej tylko troszkę i każdy se doprawia jak chce potem, bo małe dziecko nie powinno jeśc słono i ostro co nie znaczy, że wcale nie powinno tak jeść, tylko z umiarem!

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

09 gru 2007, 17:46

A co tutaj tak pusto??????? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Moje dziecko znów ma katar :ico_zly: W nocy miała tak nochal zawalony że tylko furczało. Rano jak jej odciągałam to masakra tyle tego było. A dzisiaj mieliśmy jechać na chrzciny. Sama nie wiedziałam czy brać małą czy nie. Ale w sumie zachowywała się całkiem normalnie nie miała gorączki i gadała sobie i dobry chumorek miała. Więc ją wzieliśmy. Własnie wróciliśmy - wsuneła zupke i leży grzecznie i się bawi. Nie słysze rzeby cos tam z nosie siedziało :ico_noniewiem: A ja czekam na pizze - bo nie wiedziec czemu wróciłam z imprezy głodna :ico_haha_01: Zamiast jeśc to siedziałamz małą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

10 gru 2007, 00:58

Witajcie!

Faktycznie tu pustawo przez weekend.

Małgorzatko fajnie, że sie pojawiłaś :)

Olciaa współczuje Emilce katarku.

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

10 gru 2007, 13:37

Hello :ico_brawa_01:

a ja dzisiaj idę na wizytę do Eskulpa,
Proszę powiedzcie mi czy są duże obsuwy w godzinach przyjęć?
I jeszcze jedno pytanko, czy w tych 140 pln za wizytę, zrobią mi i usg i ktg?
dam wam znać jak po wizycie.... :ico_oczko:

Grażynko, czemu się nie odzywasz????

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

10 gru 2007, 14:29

Witajcie dziewczyny!

Marcysiu co do obuw raczej nie ma. Przynajmniej jak ja byłam to się to nie zdarzało, no chyba, że by był jakiś nagły poród i lekarz wiadomo musi wyjść. Wtedy trzeba poczekać. W 140 zł za wizytę u gina powinnaś mieć i USG i badanie. A jeśli to masz wizytę tą kwalifikującą do porodu to KTG jeszcze nie robią. Na KTG będziesz miala przyjść pewnie na tydzien przed terminem i za KTG sie placi 20 zl. Jeśli beda Ci wykonywac wiecej KTG za kazde placi sie 20 zl. Jedynie w dzien porodu jak juz przyjedziesz z bolami nie kasują za KTG. Przynajmniej ja tak mialam :)

Daj nam znać jak tam było na wizycie :)

W ogóle ostatnio to forum jakoś przymiera :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość