Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 gru 2007, 14:52

No jestem, ale tylko na chwilkę dać znać że żyje po wizycie u dentysty. Bolało tylko robienie znieczólenia, a tak było ok, wstawił mi na te kilka dni zastepczego zęba i narazie jestem zadowolona, ale nie moge sie doczekac efektu juz całowitego, a to dopiero gdzies 20 grudnia.

Ja mocno głodna, bo i jeszcze jazde miałam. Ale juz chyba można zjesc idę bo zaraz padnęz głodu

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 gru 2007, 14:57

Fajnie tak sobie posłuchac przyjemnej muzyczki, oj rozmarzyłam sie :-) , juz nie mogę doczekac się świąt. Myślałyście juz o chionce, bo ja planuję żywą jakąś malutką (w tamtym roku tez miała byc mała, ale trochę zaszaleliśmy :-) , wyszła duża, ale to były 1 świeta w naszym domku). Teraz już nie kupimy takiej dużej, bo kupilismy mebelki i taka nawet by się nie zmieściła. Wczoraj wyciagłam wszystkie ozdoby, ale z choinką pewnie jeszcze zaczekamy, zeby za szybko nie opadała.

[ Dodano: 2007-12-10, 13:58 ]
Cześc Siunia widzę, ze ostro cwiczysz jazdę, ale to dobrze, trening czyni mistrzem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 gru 2007, 15:14

Siunia ja też się do dentysty wybieram, ale to dopiero po Nowym Roku, poczekam aż gin pozwoli mi normalnie chodzić i wtedy pojadę do dentysty.
Nowa to te kolędy tak działają, ja już oczami wyobraźni widziałam wieczerzę wigilijną.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 gru 2007, 20:11

Hej :ico_ciezarowka: gdzie się podziewacie?
U mnie dzionek zleciał szybko,ale to dobrze, bo dziś coś aura mi nie służy. Brzuch mnie pobolewa, ogólnie mi ciężko i nastrój jakiś taki kiepskawy mam :ico_zly: . Oby jutro było lepiej :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 gru 2007, 22:46

Witajcie wieczorowo, własnie połozyłam Milana

A znów mnie nie było, bo przypominałam spbie testy no i z siostrami pojechałam na plac ćwiczyć parkowanie, troche kiepsko bo cięzko i autem mamy bez wspomagania, ale jakoś wychodziło.

Oj wy moje cięzaróweczki, co do spania na brzuchu to wydaje mi sie że raczej jeszcze można, ale jak juz brzucho wielki to raczej unikać, choć pamietam ze nie wiem jakim cudem, raz sie obudziłam z rana jak byłam w ciazy z milanem, na moim ogomnym brzuchu, ale sie przestarszyłam, od razu machałam brzuchem sparwdzic czy z Milanem ok, no i odezwał sie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 gru 2007, 10:54

Witajcie dziewczynki!
jak tam u Was nowy dzień :-) Ja znów miałam bezsenną noc :ico_zly: , myślę, ze organizm mi się przestawił. Teraz śpie dłużej to i wieczorem nie chce mi sie spac (jak chodziłam do pracy, to własciwie już po byłam padnięta). Na szczeście zaopatrzyłam się w fajne książki :-D.
Siunia coś rzadko ostatnio tu zaglądasz :ico_nienie: , ale rozumiem Cię cwicz jazdę jak najwiecej, obyś szybko zdała i miała to z głowy. Potem już nie będzie żadnych wykretów od TT :ico_oczko:
Spinka jak samopoczucie przed wizytą u gina, pewnie bidulko denerwujesz się, w ogóle to na którą masz ( muszę wiedziec kiedy mocniej zacisnąc kciuki :ico_haha_02: ). Powodzenia i czekam na dobre wieści.
Ja na razie uciekam, bo musze nakarmic futrzaka

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 gru 2007, 12:13

Witam.

A u mnie bez większych zmian i objawów ciążowych, tylko że Milan dziś wstał o 5.30, ale do 7 jeszcze w łóżku marudzący poleżał

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 gru 2007, 13:11

CZESC CZERWCOWECZKI :-D TRZYMAM ZA WAS KCIUKASKI I POZDRAWIAM CZERWCOWKA 2007 :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 gru 2007, 15:32

Frydza śliczna ta Twoja córeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też taką chcę!
Kurcze, już się nie mogę doczekac, kiedy będę mogła napisac tak jak Ty.
Pozdrowienia i :ico_buziaczki_big:
P.S. A jak slicznotka ma na imię?

[ Dodano: 2007-12-11, 14:39 ]
Spinka odezwij się, dziś to ja sie denerwuję i ciagle odswieżam stronę :-) , mam nadzieję, że z dzidzią i z Tobą wszystko w porządku.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 gru 2007, 17:06

Cześć jestem dopiero teraz, bo jeszcze na zakupach byliśmy i tak nam zeszło. Z dzidzią wszystko ok, serduszko bije i kręci się na potęgę. Pierwszy raz nie miałam USG!!!!! Gin słuchał bicia serduszka, ja nie słyszałam a on stwierdziła, że grunt, że on słyszy, słyszałam tylko jak się rusza. U mnie tez poprawa, nie muszę już leżeć, ale bez szaleństw, no i mam pozwolenie na małe przytulanko :ico_wstydzioch: Pytałam o to leżenie, czy spanie na brzuchu, można!!!
Następna wizyta za 4 tygodnie, zmniejszył mi leki i za 2 tygodnie mam spróbować odstawić, więc wszystko jak najbardziej ok. :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość