Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 gru 2007, 20:07

Marcia extra kącik :-D Też myślałam o takich ozdóbkach...widziałam takie w Castoramie:)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 gru 2007, 20:28

ozdobki super ja mam podobna lampke tylko z kotkami no i taki zegar mis uszatek a na scianie maz narysowal takie fajne lapki od kotka bo wykladzine mam w myszki i serek no ale to bylo dla Julki teraz trzeba by bylo cos zmienic.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

10 gru 2007, 21:50

CleoShe, gin powiedziała mi że synek jak na 33 tydzień jest bardzo rozwinięty, wszystkie pomiary i wagę ma, jak to powiedziała lekarka "na szczycie górki" .

Marcia kącik dla maluszka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!!!

Gosiu mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok i daj znać po wizycie, a kiedy idziesz do gina???

K@tk@ a w który tygodniu jest Twoja siostra???

Mam teraz dużo odpoczywać, nie biegać, nie chodzić za dużo po schodach, nie dźwigać, po prostu się oszczędzać. Powiedziała, że jakby się coś działo to mam dzwonić i wtedy położy mnie w szpitalu. Wiecie ,że miałam przeczucie(te kłucia, bolące krocze, ciśnięcie na pęcherz), że coś jest nie tak, dlatego powtarzałam mężowi, że musimy kupić prezenty i wyprawkę dla malucha, bo gdyby coś było nie tak to będzie musiał zrobić to sam, ale on mi nie wierzył i dzisiaj jak mu o tym powiedziałam to się troszkę przestraszył i zdziwił, że to może nastąpić w każdej chwili.
aha i jak powiedziałam lekarce, ze czasami boli mnie podbrzusze jak na @, to powiedziała, kłuć może, ale boleć nie powinno.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 gru 2007, 22:49

Jejku dzisiaj malo piszecie albo ja tak czesto wchodze ze jestem na biezaco. :ico_olaboga:
misia85 pisze:ha i jak powiedziałam lekarce, ze czasami boli mnie podbrzusze jak na @, to powiedziała, kłuć może, ale boleć nie powinno.
mnie brzuch tak boli od poczatku ciazy czasami mocniej a czasami slabo na poczatku bralam na to jakies nie pamietam juz jakie tabletki.Potem ten bol ustal na jakis miesiac a teraz to czasami mam taki bol ze czasami wydaje mi sie ze to juz porod.Najgorzej jak troche sie przemecze albo cos ciezkiego niose to wtedy mam wrazenie ze mi wszystko wyleci. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 gru 2007, 09:32

Czesc Dziewczynki!!

Marcia, super kacik dla Maluszka :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tez mi te ozdoby podobaja, moze jak bede w castoramie, to sie skusze.... :-))

misia85 pisze:Gosiu mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok i daj znać po wizycie, a kiedy idziesz do gina???

Tez mam taka nadzieje... na poczatku przyszlego tygodnia ide do gina, ale usg nie bede miec, wiec ile wazy moj chlopak to pewnie sie dowiem po porodzie.... :-D :-D jak do tej pory wszystko bylo OK.

Misia, a Ty duzo wypoczywaj i nie przemeczaj sie a wszystko bedzie w porzadku!!!

Ale dzisiaj ponuro za oknem, mam dzisiaj totalnego lenia :ico_noniewiem:
W koncu udalo nam sie wczoraj pojechac i kupic szafe i teraz musimy czekac 7 dni az nam przywioza.... :ico_zly: myslalam ze krocej to potrwa... wybralismy sobie tez lozko :-) ale chcemy w innym obiciu i bedziemy musieli czekac 5 tygodni niestety...

Zycze milego dzionka!!

Buziaki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 gru 2007, 09:54

czesc wam ja jak zwykle do pracy nie chodze a wczesnie na nogach.Kiedy ja sie wyspie?
Kolezanka odwolala ranna kawke ale wpadnie po poludniu wiec tez dobrze bo rano na spokojnie cos porobie i ugotuje obiad.Pogoda u nas okropna pada.Częstuje was z ranka :ico_kawa: na przebudzenie.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

11 gru 2007, 10:52

Heeej!
Dopiero otworzyłam oczy :-D wczoraj miałam długi i meczący dzień. Było jak zwykle pranie, prasowanie, gotowanie i sprzatanie. Kupiliśmy komodę dla Maluszka, ale jeszcze nie skręcona. Kolega, który nam ją wiózł był tak głodny, że w końcu o 21-ej wylądowaliśmy w Dominium na pizzy. Przy moim "noworodkowym" trybie życia, musiałam odespać tą wyprawę :ico_oczko:
mz74 pisze:teraz musimy czekac 7 dni az nam przywioza....
Gosia my na meble do dużego czekamy już 3 tydzień! No ale tak nam powiedzieli....że tak będzie.
mariola pisze:Częstuje was z ranka na przebudzenie.
oj przyda się, przyda ... :-)
Dziś na szczęscie czuję się lepiej niż wczoraj. Zmykam robić śniadanie! pa!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 gru 2007, 11:54

Gdzie jestescie ja juz po kawce i ciachu. Ide robic jakis obiadek pa

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

11 gru 2007, 11:59

Mariola ja jestem :-D A Ty? Jak tam dziś Twje Skarby rozrabiały? :-D
Idę robić kawkę, wczoraj sobie kupiłam kawałek torcika czekoladowego i zaraz go zjem :ico_brawa_01: cieszę się jak dziecko...hehehe....

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 gru 2007, 12:05

Ja tez jestem :-)

Ja wlasnie mam zamiar zrobic jakis pyszny torcik na przyszly tydzien na "imprezke pozegnalna" w pracy! Nie znacie jakiegos fajnego przepisu na torcik??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość