MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

09 gru 2007, 11:01

witajcie! no lemonii :ico_brawa: czytalam twojego posta z ogromnym zaciekawieniem... super sprawa z tym "wojciem"... ja mysle ze z tego moze byc cos wiecej...jesli wpadl ci w oko a co najwazniejsze ma ojcowskie podejscie do kornelka, to mysle ze warto dac temu zwiazkowi szanse... moze wkrotce bedziecie tworzyc rodzine?zycze ci tego kochana z calego serca, bo zaslugujesz na kogos wyjatkowego...
pisz dalej jak rozwija sie romans z tajemniczym nieznajomym...ja ci dopinguje ze wszystkich sil :ico_sorki:
buziolki i do uslyszenia...


zycze wszystkim udanej niedzieli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 gru 2007, 12:09

Natashka wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. Duzo szczescia i milosci zycze

Lemoni ale fajnie :ico_brawa_01:
a dla czego odrazu skreslasz ze wasza znajomosc nie na dluzsza mete. nic nie wiadomo. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 gru 2007, 13:41

LEMONI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki za dalsza znajomosc z tym wojaszkiem i milosc :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 gru 2007, 17:34

siemanko kochane
ja juz po kursie...
i od jutra zaczyna sie kolejkny pracowity tydzien :ico_haha_01:
ale jeszcze tylko 2 tyg do przyjazdu T i bedzie super :-D

Lemo kochana a czemu J nie jest dla Ciebie?? bo jest starszy?????
i fajnie z sie "wybawilas" kazdemu sie nalezyi tylko ciesze sie razem z toba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i bardzo fajnie ze Kornelek tak go polubil, zapewne tez miedzy innymi dlatego bo moze ma malo kontaktu z mezczyznami i to dla niego takie ciekawe :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 gru 2007, 17:34

halo halo; co tu za pustki znowu? lemo taki pikantne rzeczy opowiada a tu nadal cisza?

ja dzis bylam na pobieraniu krewki do badan... :ico_chory: zdecydowalam sie jednak na badanie dodatkowe na mongolizm... a co mi tam...przynajmniej bede miec pewnosc :ico_ciezarowka:

bylam tez z moim wiktorkiem na badaniu kontrolnym... mierzy 100 cm (bez 0,5cm :ico_oczko: ) i wazy 17 kilo...wszystko jest w najwiekszym porzadku... waga od poprzedniej wizyty nic nie podskoczyla, ale moze to i dobrze, bo poprzednio to im sie wydawalo za duzo :ico_puknij:
teraz jest juz z glowy na 8 miesiecy :ico_haha_02:

zaczynam pakowanie gratow i pomalutku przewozimy je na nowy domek... najprawdopodobniej wigilia bedzie juz na nowym :ico_brawa_01: ( a jak nie wigilia, to napewno przed sylwestrem :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 gru 2007, 21:43

Moniczko to fantastycznie ze zaczynacie przeprowadzke, koniecnzie pozniej jak juz sie zakwaterujecie pokaz nam swoje nowe "gniazdko" :ico_brawa_01:

jestem strasznie ciekawa co nosisz pod serduszkiem, juz sie nie moge doczekac :ico_haha_01: taka ciekawska jestem

no i faktycznie znowu sie cisza zrobila hehe, zadna kobiecina nie zagladnela

Julie to w ogole o nas chyba juz zapomniala i Mamcia tez :ico_placzek: :ico_placzek:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 gru 2007, 21:57

hej hej, jestem natashka :)
co pod serduszkiem nosze...bede wiedziec 8 styczania... poki co pozostaje mi czekac :ico_oczko: choc moje przypuszczenia sa ukierunkowane w strone synusia :-)
a co najgorsze to nie moge wymyslic dla niego imienia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 gru 2007, 22:26

a moze jednak to bedzie dziewuszka :ico_haha_01:
ja tak dzis sobie przegladalam taka ksiazeczke ktora dostalam od lekarza i w nia wpisywalam rozne pierdolki zwiazane z wizytami u lekarza w ciazuy i w 14 tyg juz bylo wielkie prawdopodobienstwo ze bedzie to chlopiec no i sie potwierdzilo hehe :ico_haha_01:

Monik ja w tym momencie jakbym byla w ciazy to zarowno dla synka i coreczk inie potrafilabym wymyslec imienia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 gru 2007, 11:16

Witajcie kochane :ico_oczko:


Ale sie dzis wyspalam :-) teraz kawka przy ddtvn to lubie . Slyszalam ze na swieta w pl ma jednak byc snieg :ico_brawa_01:
A ja dzis 3 dzien na diecie kopenhaskiej ,wiecie ze w niecale 3 dni ubylo mnie 2 kilo :ico_szoking:
A juz niedlugo bede musiala zaczac sie pakowac jeju i 18 godzin w drodze z malym :ico_szoking: znajomi kupili takie przenosne samochodowe dvd i faktycznie ich syncio potrafi 2 godziny gapic sie w ekran ( ma prawie 2 lata ) na dluga droge to fajne rozwiazanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 gru 2007, 17:36

Aga kurcze ty to jestes- biegasz zawziecie , dietka, ja to nonono wolowa jestem nie potrafie sie zawziasc porzadnie.... moze po nowym roku mi sie uda w koncu wziasc w garsc... po wyjezdzie T biore sie za siebie porzadnie

Aguś od konca grudnia zacyznamy nowy konkurs na fitnessie i dietach wiec zapraszam , wymieciesz wszystkich

ja oblałam egzamin na prawko :ico_placzek: testy 0 bledow, plac ok i na miescie jzu 30 minut jezdzilam i zaparkowalam na miejscu dla niepelnosprawnych bo myslalam ze tych miejsc ten znak nie obejmuj a potem jeszcze czlowieczek mi sie wpakowal na pasy i egzaminator mnie wyprzedzil i zahamowal kuniec egzaminu...choleraaaaa... musze sie zapisac na drugi egzamin

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość