Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

BOŻONARODZENIOWE OZDOBY - JAK STROICIE SWOJE MIESZKANKA?

09 gru 2007, 02:29

CAŁY CZAS MYŚLE JAK OZDOBIĆ NASZE MIESZKANKO NA TEN SZCZEGÓLNY CZAS JAKIM JEST BOŻE NARODZENIE - NIGDY JAKOŚ TAK SIĘ NIE PRZEJMOWAŁAM TAKIMI RZECZAMI ALE TERAZ ODKĄD JESTEM MAMĄ TO CHCE ABY MOJA 13 MIESIĘCZNA CÓRCIA POZNAŁA MAGIĘ TYCH ŚWIĄT I ABY KOJARZYŁY JEJ SIĘ Z WIELKĄ RADOŚCIĄ :ico_brawa_01:
MÓJ MĄŻ CHYBA MYŚLI ŻE ZWARIOWAŁAM BO ROBIE RÓŻNEGO RODZJU ANIOŁKI I INNE CUDA NA CHOINKĘ I DO OZDOBIENIA DOMU :)
W POKOJU CÓRECZKI JUŻ STOI WIKLINOWA CHOINECZKA NA OKNIE I WSZĘDZIE POUKŁADANE SĄ PLUSZOWE MIKOŁAJKI, ELFY I RENIFER;) NAWET MOJA SIOSTRA PRZYWIOZŁA MAŁEJ TAKIEGO METROWEGO PLUSZOWEGO MIKOŁAJA - BARDZO MI SIĘ TO PODOBA TAKI ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ :-D

CIEKAWA JESTEM JAK WY STROICIE SWOJE MIESZKANKA ? I CZY STROICIE POKOIKI DZIECI ? JEŻELI MACIE JAKIEŚ POMYSŁY NA DEKORACJE TO ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODZIELENIA SIE POMYSŁAMI :-)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 gru 2007, 21:47

edulita, to dobrze ze dbasz o wystroj swiateczny i o podtrzymywanie tradycji :ico_brawa_01:
u mnie z tymi dekoracjami to skromnie bedzie... mala choinka juz drugie swieta bedzie wisiec pod sufitem... tak tak, pod sufitem... bo niestety babeczki i swiatelka sa niebezpieczne dla raczek mojego dziecka, ktoremu niestety nie idzie jeszcze wytlumaczyc ze ruszac mu tego nie wolno :ico_nienie:
dekoracje choinkowe probowalismy robic razem z moim synusiem (lancuchy) teraz mysle jeszcze sprobowac upiec wspolnie ciasteczka na choinke...moj synek ma juz 3 latka prawie i dla niego wycinanie figurek w ciescie to bedzie niesamowita radosc
takie wspolne strojenie choineczki to bedzie dla niego super zabawa...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 gru 2007, 23:06

Ja narazie nie wiem co moja gwiazda będzie wyprawiała jak zobaczy choinke bo rok temu tylko patrzyła :) ale to tylko z tego względu że nie mogła jeszcze nic więcej zdziałać ponieważ miała niecałe trzy miesiące :ico_haha_01:
oj to teraz zaczełam się zastanawiać jak to będzie :ico_olaboga: no ale może nienajgorzej bo przynajmiej wszystkie bombki mamy plastikowe :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 gru 2007, 11:12

plastikowe babki to bardzo dobre rozwiazanie :-D a swiatelka na choince, to juz gorzej, ale zawsze mozesz choinke zawiesic tak jak ja :-D i pomysl ile bedzie wtedy miejsca pod nia na prezenty :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 gru 2007, 19:13

no dobry pomysł :ico_haha_01: :ico_brawa_01: z tą podwieszną choineczką
ja ze światełkami też nie powinnam mieć problemu bo to choinka z wbudowanymi świecidełkami, no tylko boje się żeby jej nie przewróciła na siebie :ico_olaboga:

MONIKABfr pisałaś o ciasteczkach - masz jakiś fajny przepis?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 gru 2007, 19:53

jestem na etapie poszukiwania, bo czas jeszcze, jak cos ciekawego znajde to ci podesle przepisik na watku majowek szczako podaje przepis na pierniczki, zaraz podesle ci linka

[ Dodano: 2007-12-11, 18:57 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... start=1270

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 gru 2007, 12:09

Czesc!
ja właśnie weszłam na forum "Uzrądzamy wnętrza: po to by załozyć taki wąteczek hehe

Ja dekoruję mieszkanie róznymi stroikami, figurkami, mikołaj, świeczniki świąteczne i oczywiście choinka :ico_brawa_01:

wczoraj zmajstrowałam stroik z gałązek choinki i dekoracji

Obrazek

dzisiaj mam w planach wykonać resztę dekoracji i powklejam zdjęcia.
A Wy dziewczynki.. nie obijać się tylko zdjęcia wklejać :ico_nienie: :-D :-D :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 gru 2007, 12:18

:ico_brawa_01: sliczny stroik Alineczq , z reszta jak zwykle :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 gru 2007, 12:20

och dzięki Moniczko, a zwłaszzca za to "jak zwykle" :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 gru 2007, 01:56

śliczny stroiczek jak coś jeszcze fajnego zmajstrujesz to wklej :) :ico_brawa_01:
ja też postaram się dołączyć swoje małe dzieła - jak będe umiała to je tu powklejam ;)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość