Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 gru 2007, 23:03

dałam małej ten czopek i troche pospała a teraz lata z zabawkami po całym domu i ani myśli spać pomimo że to już jej pora :ico_haha_01: ale jestem szczęśliwa że pomógł jej ten czopek:)
To pierwszy bolesny ząbek wcześniejsze nie bolały aż tak :ico_placzek: smarowałam calgel ale on nie pomagał dopiero jak kupiłam dentinox to dawał rade, te granulki ossanit to też świetna sprawa bo podaje się ich 8 do buzi a one chłodzą jame ustną i przynoszą ulgę ( osanit jest dostępny bez recepty ale nie w polsce jeżdzimy po niego do niemiec )
Widocznie ten musi być boleśniejszy bo to chyba oczny - ale nie jestem pewna do końca bo mała nie daje zajrzeć do buzi
DZIEKI ZA POMOC I BUZIAKI ZA TAK SZYBKĄ REAKCJE :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

11 gru 2007, 23:07

edulita ciesze sie ze maluszkowi troche ulzylo :ico_brawa_01: spokojnej nocki :ico_haha_02:

Aleksandra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:35

12 gru 2007, 12:01

Ja równiez polecam czopki Viburcol, one sa właśnie min. na ząbkowanie, na stany niepokoju i rozdrażnienia u dzieci. Nasza pediatra nam je poleciła ponieważ są łagodniejsze jako pierwsze leki przeciwbólowe dla dzieci niż np. Paracetamol. Polecam równiez dodatkowo żel do smarowania dziąsełek na ząbkowanie Calgel.

ewaewa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:09

17 gru 2007, 09:22

A co jeżeli dzidzia po czopku od razu robi kupkę? : :ico_olaboga:
Prawdopodobnie, nie zaczyna on nawet działać. Powiedzcie ile czasu trzeba, aby zaczął działać.
Pomoocyyy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 gru 2007, 00:29

ewaewa jak zrobi kupkę to po czopku tzn w sumie zależy ile od założenia czopka mineło - jeżeli widzisz czopka w kupce to załóż drógiego - życze jak najszybszego końca bolesnego ząbkowania bo to straszne jak widzi się że maluch cierpi

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 gru 2007, 22:23

Ja też stosuję u Wojtusia Virbucol jak jest marudny. Wyżyna mu się kolejny ząbek -już czwarty- i bardzo się męczy i tak jak dziewczyny piszą najbardziej niepokuj wychodzi na noc czego skutki odczuwam :ico_placzek: . Wczoraj mój synek nie spał i popłakiwał, marudził, rzucał się po łóżku od 21 w nocy do 4 rano :ico_szoking: a zasnął o 20 więc nie posał długo. Dziś chyba też maraton się zaczyna bo się wierci więc jak będzie już źle to zapodam czopka bo coś mi się zdaje, że żel "Bobodent" na niewiele się zdaje.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość