Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 gru 2007, 16:10

Hej Warszawianki - nareszcie tu do was zajrzałam :ico_sorki:

Karolina
gratuluję ząbka u Maciusia :ico_brawa_01:

Elwira151, ja wybieram się do Ikei więc mogłabym ci kupić te rzeczy, niestety nie wiem kiedy, mieliśmy jechać w ten weekend ale Joasia się rozchorowała :ico_placzek: i w takim razie nie wiem kiedy pojedziemy i czy zdążymy przed świetami :ico_noniewiem: no ale jak piszesz, że może być po swiętach to na 100% pojedziemy - mozemy sie kontaktować mailem mój to: magda.prasek@op.pl

[ Dodano: 2007-12-11, 15:13 ]
Zapomniałam Wam napisać, że w niedzielę popołudniu byliśmy z Joasią w Mercers Coffee na kawie, zajęliśmy stolik z trzema fotelami i Joasia pięknie się rozsiadła na jednym z nich z biszkoptem w ręku, z ooogromnym zaciekawieniem rozglądała się wokół, szczególnie podobało jej się oświetlenie, machała rączkami i głośno "rozmawiała" z nami. Mówię wam jak to śmisznie wyglądało - taka mała dzidzia na osobnym fotelu, a siedziała i zachowywała się jak dorosła byłam wszoku że nawet się nie wychyla i nie kombinuje, tak że wiedziałam, że nie spadnie i było super :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 gru 2007, 23:37

hej
widzę że sprawa z Ikeę załatwiona, ja mam zakaz wstępu :ico_oczko: bo jak tam wejdę to nie mam zachamowań w zakupach :-D

:ico_brawa_01: dla Joasi - moja mienniczka - lubi kawkę na mieście wypić jak ja :ico_oczko: a swoją drogą uważam że dobrze od małego zabierać dzieci w takie miejsca, Ola odkąd pamietam była zabierana z nami do kawiarni, restauracji i teraz nie mam kłopotu, wie jak się zachować co wolno co nie..nie jest dzikusem :ico_haha_01:

Bożenko jak samopoczucie? jak chłopaki?

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 gru 2007, 23:42

Elwira151, ja jutro się wybieram do IKEA i się zorientuję. Ty chcesz czerwone?

[ Dodano: 2007-12-11, 22:44 ]
Beatris60 pisze:Bożenko jak samopoczucie? jak chłopaki?

a dziękuję Franio jest kochaniutki i grzeczniutki a jego brat urwis dziś znowu wymiotował, juz nie mam siły do ganiania po lekarzach. Kaszle od miesiaca z małymi przerwami.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 gru 2007, 00:21

Bosze Bozenko wspolczuje Ci serdecznie oby sie to wsyztsko skonczylo
Elwirko widze ze dziewczyny Ci kupia tak???
Beatris Magdzinka fajnie ze wychodzicie z dziewczynkami na takie wypady ja chyba tez bede wychodzic z tym swoim malym grajdołą :)
buziaki na wieczor kolorowych snow do jutra

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 gru 2007, 11:18

witam i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla chętnych

zaraz jadę z Olą do pzedszkola na Dźwigową, tam płaci się za godzinę opieki, zobaczymy czy ej się spodoba, byłoby to narazie dobre rozwiązanie dla nas, widzę że nutki już ją troszkę nudzą, tam są dzieci gł 2 letnie lub młodsze.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 gru 2007, 15:20

ale i co Beatris ona tam ebdzie siedziala caly dzien czy iles tam czasu bys zalatwila wsyztsko????

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 gru 2007, 17:54

hej

karolinko dzis pojechałyśmy zobaczyć co to wogóle jest. bardzo fajnie, panie miłe, widać że potrafią zająć się dziećmi, bawiły się z nimi w sklep, w zwierzątka, w szkołę itp. można też wykupić zajęcia 2 godzinne - połączone plastyczne z muzycznymi i ruchowymi. zapisałam Olę na czwartki.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 gru 2007, 23:21

ok jak pochodzisz i cie sie spodoba i Twojej coreczce to moze keidy Macka tam zapisze heheh

[ Dodano: 2007-12-12, 22:22 ]
a tak apropo to dzis bylam na 20 min na ursynowie boziu jak Asiu Ty mozesz tam cos znalezc my wjechalismy w te wsyztski ulcizki i zesmy zabladzili normalnei miasteczkow miasteczku heheh zadna dzielnica wawy nie jest tak zakrecona jak wlasnie ursynow heheh moim zdaniem oczywiscie :)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

13 gru 2007, 01:16

karolina24 pisze:zadna dzielnica wawy nie jest tak zakrecona jak wlasnie ursynow heheh moim zdaniem oczywiscie :)

też tak kiedyś myślałam, a teraz znam ursynów jak własną kieszeń i bardzo dobrze się na tych uliczkach czuję. Pracowałam w PIK-u jako instruktor i jeździłam z kursantami po tych wszystkich zakamarkach.

Jakieś pół godziny temu wyszedł od nas lekarz pediatra, mam nadzieję, że ten postawił w końcu dobrą diagnozę i przepisał takie leki które w końcu mojemu skarbeńkowi pomogą. Stwierdził obustronne zapalenie uszu. Bidulek musi się strasznie męczyć, sama miałam kilka razy to wiem co to znaczy.

Elwirko ze względu na chorobę Antosia nie bylismy dziś w IKEA ale wybieramy się w najbliższym czasie, a że mam ten sklep prawie pod nosem to nie ma sprawy, dogadamy się.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

13 gru 2007, 10:46

witajcie warszawianki
jaka dzis sliczna pogoda u nas co??? u mnmie piekne slonko przedziera sie przez umyta szybke i dzis spacerek obowiazkowy :)
ja wlasnei usypiam Macka od 30 min stoje nad nim od wstaje ja go klade itak w klko juz mam dosc w szczegolnosci ze jestem glodna a on wstaje i sie tak chichra ze szok chyba pojde zrobic sobie sniadanko a on niech robi co chce :) juz nie mam sil ja do niego powaznie a on sie chichra help :(

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość