Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 gru 2007, 09:09

Witam

Elu- mój mąż może na zdjeeciu tak wyglada postawnie ale jest średniego wzrostu, właściwie to równy ze mną i ostatnio dużo schudł więc już tak postawnie nie wyglada :ico_oczko: pamiętam jak pierwszy raz do mnie doszedł sie zapoznać, ja byłam w płaszczu zimowym i w kozakach na wysokim obcasie, wygladałam na duzą a on stojac przy mnie taki niski i w pierwszych słowach powiedział ,,ale ty wielka jesteś" a ja odp. nie wiele mysląc "nie martw sie kupisz sobie wkładki do butów" :-D :-D A teraz już tak często nie chodzę na wysokim obcasie zreszta mam wrażenie, ze się skurczyłam i zmalałam :-D dopasowałam sie do partnera :-D Kornel może do dziadków sie wrodził oni byli wysocy :ico_noniewiem:

Asiu- Kornel nosi kapcie 23 , są troche luźne a 22 za małe, zreszta on ma troche szeroka stopę i musi mieć luźniejsze, zimowe buty też ma 23 i wydają mi sie juz takie akurat, chyba nie przechodzi w nich zimy, to tez zalezy od firmy jak z tymi ubrankami, niby ten sam rozmiar a niektóre są wieksze albo mniejsze

Maziu- to rzeczywiście tamte świeta miałaś pechowe, ale te będą super zobaczysz :ico_haha_01:

Maritko- cieszę się, ze małą juz tak brzusio nie boli i rosnie nam panienka, a ty ja zwykle pełna radości :ico_haha_01:

Kobitki moze maccie jakis przepis na szybka i smaczną sałatkę,w sobotę mam gosci i nie wiem co zrobić, wyszłam z wprawy. A jutro mąż zaprośił na obiad jakiegos ukraińca z pracy, bo powiedział, że taki bidny tylko zupki chińskie je :-D

A Kornel mój ostatnio to taki złosliwy sie zrobił, ciagle coś szkudzi, np. nie pozwalamy mu włączać dvd, i wysuwać kieszeni a on tylko jak wstanie to leci i naciska, jak mu czegos nie dam to ryk i gryzienie mnie albo mebli, albo walenie głowa o podłogę juz mi fotele poobgryzał :ico_haha_01: a po za tym jest kochany przychodzi się przytulać i wciska buziaczki, moze taki buntowniczy okres ma :ico_noniewiem: a moze ja cos robie nie tak , chociaż Daniel wczoraj mi powiedział,czy gdyby mi czegos nie dawali to byłabym zadowolona, chyba nie więc co sie dziecku dziwię

[ Dodano: 2007-12-13, 08:12 ]
Ale posta walnęłam moze przeczytacie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 gru 2007, 09:55

hej :ico_oczko:

Mery to chyba jednak taki okres u naszych dzieciaczków.Mój Joachim tez tak ma jak Twój Kornel.Też go niesamowicie ciekawi dvd i kieszonka do płyt w komputerze :ico_noniewiem: Tyle,że nie obgryza mebli i nie gryzie mnie.Za to wrzeszczy na całe gardło i ze złości robi "indianina" :-D Trochę komicznie to wygląda.

Uwielbia tez ostatnio wspinać sie na łózko.

Mam coś fajnego z przepisów na sałatkę.
I super przepis na zupkę z serkiem topionym.Jak coś to prześlę przepisy na maila.Dobre potrawy na przymowanie gości.

Zaczynamy z Joachimkiem naukę siusiania na nockniczku.Narazie jesteśmy na etapie siedzenia i mówienia "siiiiiii" :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 gru 2007, 10:15

Witam
ja dziś trzecia :ico_brawa_01:

Mery przebrnęłąm przez Twojego posta ,bardzo miło się czytało :ico_haha_01: .Możesz pisać takie dłuuugie ja takie lubie i czytać i czasem napisać :-)

Elu mój menio ma 175cm wzrostu i waży tak akurat,nie jest za bardzo postawny :-( ,ale cóż :ico_oczko: .Ja to jestem taka mała kuleczka 162cm,więc się nie wybuiłam...

Co do stopki,to Bartek znów ostatni-kapcie 19 ,a zimowe 20 :ico_szoking: , aWy piszecie 23,łoo matko.
muszę uciekać ,bo mi się dziecko złości
a my dziś idziemy na szczepienie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 gru 2007, 10:41

Anetko- to poproszę o te przepisy :ico_haha_02:

Iwciu- A po co Bartusiowi taka stopa wielka,, a propos stopek, To Kornel ostatnio wieczorem daje nam stopki do wąchania siedzi i podnosi raz jedna tacie raz druga mamusi a my w śmiech bo serki ma niezłe,śmiesznie to wygląda

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 gru 2007, 11:00

Witam

Bunt, och coś o tym wiem,ja mówię nie wolno,a ona kładzie się na podłodze i ryczy, ale boucieka ode mie zwrzaskiem. Najlepsze jest to co zakazane, takie etap widocznie bo wszystkie tak mamy :-D Gryzie, szczypie, ale faktycznie jak podbiega zarzuca rączki mi na szyję oooooooch, jak się tuli, normalnie wymiękam. A mnie rano obudziła @ całe szczęście :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

13 gru 2007, 14:46

ale z Was ciotki, żadna miłego nic nie napisała - a wspomniałam, że Różuś skończyła wczoraj pierwszy miesiąc :-P nie to nie ja traktowałam Różeńkę jako "forumowego bobaska" :-/

nie wysypiam się, będziemy robić pokój dziewczynkom bo inaczej nie da się - żadne nie śpi, jak któraś ma ochotę na wszystko tylko nie sen...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 gru 2007, 15:55

Marta :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: w takim razie przekaż Różeńce całuski.Tyle na głowie,że nie sposób o wszystkim pamiętać.Sorki

Mery już Ci podesłałam te przepisy :ico_oczko: Smacznego.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 gru 2007, 16:18

Martula wybacz, oczywiście najgorętsze uściski z okazji pierwszego miesiąca
Po raz pierwszy od porodu mam taką bolesną @ ledwo siedze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 gru 2007, 16:30

Maritko- wybacz kochana :ico_wstydzioch: wszystkiego naj naj dla Różyczki, buziaczki niech rośnie zdrowo
Anetko- dziękuję napewno się przyda, :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 gru 2007, 17:56

hej i nareszcie dotarłam :ico_haha_02: Naj ważniejsze buziaczki dla najmłodszej, Różyczko rośnij zdrowo i szybciutko mamusi :ico_buziaczki_big: Dzisiaj to miałam pecha jak w końcu dogadałam się z bratową że idziemy na zakupy no to schodze na dół dziecko ubrane ja też bo ma dzis wiać troche zimny wiatr. wkładam małą do wózka no i ruszam a tu co flak, :ico_olaboga: ola boga musiałam z powrotem te dziecko tachać na góre po pompke no i pompuje i pompuje no i się zapompowałam :-D akurat sąsiad schodzi na dół no i służy pomocą sprawdza no i poszła dentka przy wentylku no ale co mi tam niech pan dopompuje ja jade na zakupy. pompka w torebke i ostro ide no ale daleko nie zaszłam wróciłam się z bratową do domu a tu sąsiad na klatce na mnie czeka znalazłem taką dentke to pani to zrobie no i zrobił.. :ico_brawa_01: Ztego wszystkiego zakupów miałam już dosyć no i poszłam do bratowej na :ico_kawa: maluchy się pobawili ,po rozrabiali i tak skończyliśmy ze świątecznymi zakupami hahahaha

[ Dodano: 2007-12-13, 17:03 ]
A co do buntu moje najmłodszej to ciekaw że ją to nie boli wali głową o kafelki, ostatnio zostawiam ją z mężem i ide z makusią do przedszkola dobrze że ją złapał bo ta jak siedziała na tych kafelkach ze złości odchyliła się do tyłu i w podłoge głową no troche walnęła on tylko lekko zdążył to zamortyzoawć. :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości