Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2007, 13:04

MADZIORKA udanego shopingu zycze hihi :-D i dentysta brrrrrrrrrrrrrrrrr,ja pomylam panele w przedpokoju i umylam okno w kuchni na dzis wystarczy hi hi po co sie przemeczac jutro tez jest dzien :-D

[ Dodano: 2007-12-13, 12:07 ]
[size=150]DLA TOMUSIA AGNIECHY[/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-13, 12:08 ]
[size=150]DLA TOMUSIA AGNIECHY[/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 gru 2007, 13:33

agniecha dla tomusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 gru 2007, 16:13

Was zostawic i normalnie tyle piszecie :ico_olaboga:
Co do chrztu my dalismy 100zl
Aniu Helenka dzielna dziewczynka :ico_oczko:
Dla Tomusia Agnieszki :ico_tort: :ico_tort:

Ja bylam dzisiaj na cmentarzu u mojego taty ubralam mu choinke i tak w ogole po tym zlapalam dola ech

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 gru 2007, 17:29

Ja jestem znów na chwilke. Was to trzeba porcjować, bo na raz mozna nie strawic wszystkiego hihi. Moje wyjście to nie shopping tylko załatwianie spraw sie okazało. Wszędzie tyle czasu schodzi masakra jakaś. W samym banku poszłamzamknąć konto i chyba z pół godziny jak nie lepiej siedziałam. Tomek był grzeczny tylkolezeć nie chciał i ciąg,le na kolankach i ludzi zaczepiał, a że takie maleństwo w bankach i innych takich to rzadkość, to budził nie lada zainteresowanie i sympatię pracowników i klientów, zawłaszcza jak szczerzył do wszystkich dziąsła i wydawał odgłosy dające wiele do myślenia :ico_noniewiem: :-D .

Jeszcze obiadek w mieście pyyyycha. Właśnie Avisku proponuję wypad na miasto na obiad. Raz na jakiś czas można sobie olać gotowanie. U mnie to jest nieco częściej niż raz na jakis czas :-D , ale póki Jakuś nie narzeka to sobie folguję hihi.

A mój Tomek własnie tak samo marudzi w nocy. Wystarczy, że smoka dostanie i sie uspokaja co prawda, ale potrafi tak za godzinę znów stękać. Także coś to sięfaktycznie z bąbelkami porobiło. Oby tylko szybko przeszło.

Do fryzjera idę dopiero na 17:30. Na razie czekam na jarka, żeby z małym został. A jeszcze z pracy nie wrócił.

Podam wam teraz przepis na bardzo prostą i szybka sałatkę. Nie jest ona raczej dobra na świeta, ale na imprezkę jak najbardziej.

2-3 piersi z kurczaka pieczone, gotowane lub wędzone. Wedle upodobań. Ja preferuje jednak pokroić w kosteczke dodać gyrosa lub inne fajne przyprawy i usmażyć na patelni.
1 kiść winogron zielonych
1 kiść winogron czerwonych
2-3 łyżki majonezu
minimum 7 ząbków czosnku, ale radze dać więcej jeśli lubicie

Kurczaka usmażonego lub jak kto tam przygotował do michy. ..Winogron poprzekrajać na połówki i wypestkować i do michy...Czosnek przecisnąć przez praskę lub potarkować na drobniutkich oczkach, wymieszac z majonezem i do michy...
Wszystko połączyć i PYCHA!!!!!!

Takie proste a normalnie rewelacja. Połączenie słodyczy winogron i czosnku to normalnie niebo w gębie.

[ Dodano: 2007-12-13, 16:33 ]
Jeszcze jedna prościzna mi sie przypomniała.

Pomidory pokroic w ósemki, posypać utartym żółtym serem. Można dodać szynkę pokrojoną w paseczki lub inne dodatki według gustu i co tam akurat w lodówce mamy na zbyciu.
Na koniec polewamy sosem:
-jogurt naturalny
-3 łyzki majonezu-2 ząbki czosnku
-sól, pieprz, koperek
MNIAM!!!! To jest dobre na niespodziewnych gości jak niewiele mamy w lodówce hehe.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 gru 2007, 17:37

dziewczyny, odebralam dzis przesylke, w ktorej byl recznie robiony,misternie zdobiony pamietniczek moje Lusi :ico_brawa_01: od naszego Aviska!!! Chorego dzieciaczka ma w domu, a takimi rzeczami sobie glowe zawraca. Ona musiala polowe moich postow przgrzebac, zeby zawrzec w tym pamietniczku fragmenty moich postow i nasze zdjecia! To byl dowod wdziecznosci za pozyczenie chusty. Nawet moj maz powiedzial, ze widac, ze dziewczynie bardzo zalezalo, zeby podziekowac, bo musiala w to wiele pracy wlozyc. I jest naprawde piękny!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[center][glow=orange][size=200]Dziękujemy Avisku!!![/size][/glow][/center]

[center] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/center]

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 gru 2007, 17:43

Ach dla Tomusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Madziu nie smutaj sie. Mam nadzieję, że juz Ci lepiej.

[ Dodano: 2007-12-13, 16:44 ]
Avisku tacy ludzie jak TY to skarb!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2007, 17:56

AVISKU brawo za prezencik i pomyslowosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,Okna mam pomyte mezulek pomogl i juz wszystko lsni jupi jupi superowo,a WIKI jak obudzila sie o 12.30 to szaleje caly czas piszczy ,gryzie wszystko i mowi nie nie nie :ico_olaboga: ile ona ma energi a ja padam na twarz :ico_oczko: widze ze chyba jest coraz wieksza i juz tylko 2 razy dziennie sobie pokima ojoj :ico_haha_01: spoko dam rade :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

13 gru 2007, 18:44

dominika nie ma za co - to naprawde byla dla mnie przyjemnosc!!!! i moj pierwszy wlasnorecznie zrobiony album - dopiero sie szkole w tej dziedzinie .. hi hi

mam nadzieje ze choc troche sie podoba !

a i dziekowac bylo za co - to ty mi pomoglas... szkoda ze nie moge dolozyc ci jednego punktu pomogla, mozesz dolozyc sobie sama jako zalozyciel watku ? he he

[ Dodano: 2007-12-13, 17:52 ]
ps. nie rozpadł się na części po drodze???

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 gru 2007, 18:59

Ufff... Dotarlam.. Ale super dzien!
Nasza dziewicza przejazdzka z konca swiata zaliczona! Super! Szkoda tylko ze tak malo niskopodlogowych jezdzi na moje zadupie :/ Gdyby nie kumpela, nie wiem jakby wtaszczyla ten powoz.. Bo ciezki jak cholera :/ Na wiosne kupuje parasolke! Z rozkladanymipleckami,ale napewno cos lzejszego. Czulam sie jakbym nonono pchała ruski czołg, a nie karoce z malym dzieckiem..
Na miescie byly drobne zakupy, spozywka i zaliczylam kilka lumpeksow.I wynalazłam pieeekne sztruksy Nexta -2 pary- jeszczena wieszaczku nieuzywane- czerwone i granatowe. Bomba! Do tego bodziak w puchatkowych bohaterow. Zawsze cos :): za to dalam 7 zł :-D Takze mega promocja i tyle :]
Super.. Teraz sie juz tak nie bede bała smigac po miescie.. Jutro sie znowu umowilam - tyle ze juz na starowce- w Gdansku! Wiec poturlamy sie po jarmarkuswiatecznym, hali targowej.. Pojdziemy na kawe.. Matko - czuje sie taka WOLNA! WYZWOLONA!
Dzicz normalnie ,co? Mieszka na wsi, bez chłopa nie wychodzi na zakupy , to teraz szaleje! hyhyhy :): :ico_puknij:

Misiek dopiero padł, bo tez miasta dawno nie widzial, wiec zamiast spac w swym czołgu, to wytrzeszczał gałkii gadal do ludzi - drugi dziki :): No i inne lumpeksiary zarywał:): Faaajnie było.
Zaraz go, zbudze i pomecze jeszcze polgodziny, zeby nie bylo jaj z zasypianiem.
A! MAMY TRZECIEGO ZĄBKA!!!! Przebiła sie druga jedynka!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasnie Pani - ale Avisek Ci prezenciocha strzeliła - takie recznie robione cacka są najpiekniejsze i najmilsze..

Avisku -Gratuluje talentu i umiejetnosci!

Dziewczyny- dalyscie tyle przepisow ze slina mi cieknie.. W czasie swiat i sylwka wyprobuje conieco! mmmm...

Madziorka- jak po dentyscie? Ja tez musze isc :/ Juz sram w majty.. na sama mysl :/


Uciekam. Zaraz budze Misia i go pomecze.. chociaz serce sie kraja.. A - ina noc dzis daje ibufen - zobaczymy czy bedzie mniej miauczał i stękał...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 gru 2007, 19:00

juz ok lepiej :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości