Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 gru 2007, 08:34

Bo Madziorka ,nie dostaje powiadomień ,że tutaj ktos piszę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Musze to zgłosić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Zdjęcia jak zwykle super-Leoś z kazdym dniem przystojniejszy ,a usmiech ma niesamowity :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie mówiąc o mamie ,która naprawdę jest sexy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka ,jeżeli chodzi o kupki ,to nie będę Cię straszyć ,bo nie mam czym. :-) :-) Czasami tak jest ,że dzieci karmione piersia mogą nie robić kupek nawet do 2 tygodni.I tak jak Ci powiedziała Doktorka ,jezeli nie marudzi ,nie płacze ,śpi spokojnie ,brzuszek ma miękki ,to nie masz się czym niepokoić ,jest oki.Gdyby cos sie działo ,Leoś dałby Ci znać płaczem ,prężeniem się ,twardym brzuszkiem.Spokojnie ja to też przerabiałam z Bartoszem ,dopóty mu dawał pierś i nie dawałam stałych posiłków :ico_oczko: :ico_oczko: Oczywiście ,że możesz pić duzo wody ,herbatki koperkowe ,śliwkowe itd ,ale naprawdę nie ma powodów do niepokoju :ico_oczko: Jest dobrze-uwierz starej matce :ico_oczko: :ico_oczko:
Acha paczka mikołajkowa z ''Twojej listy''wysłana :-D :-D
A gdzie sie podziewa -Lia i Monika-tak fajnie tu pisały :-) :-) :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 gru 2007, 11:34

melduje sie :) jestem:)
kochane,teraz zawrot glowy mam nie maly... nie dosc ze :ico_ciezarowka: i te badania... to jeszcze przedswiateczne porzadki ktore musze zaczynac juz teraz bo z rosnacym brzuszkiem to troche mi ciezko ... i jeszcze ta przeprowadzka :ico_olaboga: pomalu wywoze juz graty te mniej potrzebne na nowy domek...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 gru 2007, 12:31

Dora1 pisze:Acha paczka mikołajkowa z ''Twojej listy''wysłana :-D :-D

nie zakumalam hihi :ico_noniewiem:

dora dzieki...

leos walnal kupke w czwartek ale musielismy mu pomoc
ale w pt i wczoraj robil sam.. hihi
teraz je marchewke kukurydze jablko banana i kupka jest gesta i steka przy niej.. na poczatku sie balam ze to zaparcie
ale okazuje sie ze wszystko gra hehe

ja nie mam weny na pakowanie
jutro rano lece a walizka jeszcze w szafie. mokre pranie na suszarce..
bleeeeeeeeee
a ja jeszcze musze isc na zakupki..
dzis planuje nie spac.. nie ma sensu skoro ok 4-4.30 wyjezdzany na lontisko hehe
a 2 godziny snu mnie tylko rozdraznia hehe

zaraz pokaze wam wczorajszego leosia mikolajka...

[ Dodano: 2007-12-10, 11:35 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-10, 11:36 ]
aha i jeszcze z wczorajszego basenowania hihi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-12, 23:36 ]
dziewczyny witam was z POLSKI
na szczescie leos lot przezyl spokojnie
bez placzu, szczerzyl dziaselka do wszystkich i kazdy zachwycal sie i chwali leosia. jako ze spokojny na maxa hehe
on wie jak sie zachowac w towarzystwie. hehe
na lontisku dalam rade hehe
co prawda wind nie bylo i musialm zjechac raz schodami w dol i w gore
najpierw postanowilam ze nie bede prosic nikogo o pomoc
mialam fotelik samochod z leosiem zamontowany na stelazu wozka
wypielam wiec go i zjechala z leosiem w dol
a potem chciaam wrocic po dol wozka kiedy zorientowalam sie ze nie ma schodow na gore hehe
i motalam sie , krecilam, biegalam. myslalam hehe
az wreszcie ruszylam tymi schodami pod prad.. nabiegalam sie zeby wyjsc na gore. ale udalo sie ufff
potem stukalam sobie w glowe za swoja glupote
hihi

zaliczylam juz shoppingi w jaroslawiu hihi wczoraj i dzis wloczylam mame i leosia po miescie hehe
dzis leos mial swoj debiut sam na sam z dziadkiem (moim ojcem)
ja wyskoczylam na 3 godz do fryzjera hehe

pozdrawiam was i do uslyszonka papa

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

14 gru 2007, 09:12

No to witam Madziorka w Polsce :ico_haha_02: :ico_haha_02: Mam nadzieję ,że śnieżek sypie ,bo u mnie teraz sypie i to bardzo :-) :-) :-) Madziorka to pochwal sie fryzurką :-) :-) To Ty sama przyjechałas bez męża do Polski z Leosiem ??? To masz super ,troszke odpoczniesz ,dziadkowie ,wujkowie i ciotki zajma sie synkiem-super sprawa :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
A to basenowanie jest super :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Widać ,że Leosiowi sie podoba i to bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:A nie płacze ,jak go wynosicie z wody? :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 gru 2007, 12:01

witajcie kochane, jak samopoczucie? ja od dwoch dni :ico_chory: ... ale dzisiaj chociaz pospalismy z wiktorkiem( do 10.30 :ico_szoking: :ico_wstydzioch: )pierwszy raz od bardzo dlugiego czasu jestem tak wypoczeta...choc smarkata i z bolacym gardlem
madziorka super... :ico_brawa_01: troszke zazdroszcze ci tej polski i tego fryzjera i zakupow... ja ostatnio siedze w domu i to do pozna sama bo mezus goni z robota zebysmy mogli sie wkrotce przeprowadzac... do fryzjerki musze zadzwonic dopiero zeby przyjechala do mnie cos z tymi moimi kudelkami zrobic...a nawet nie wiem czy jest jeszcze we fr czy pojechala na swieta do pl
dora, ach...snieg... kiedy ujrza go moje oczeta :ico_noniewiem: ... nawet wiktorek jak oglada telewizje i zobaczy bialy puszek to sie pyta "mama co to"

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 gru 2007, 13:11

dora przylecialam sama z leosiem. adas dojedzie za tydzien autkiem
juz tesknimy za nim. a adas co chwile sie zapom,ina i ma ochote zagladac do pokoju czy leos dobrze spi.. biedaczek.. zawsze go kapal itd a teraz mu smutno tam... mowi ze nic mu sioe nie chce
nawet jesc itd i co to za zycie bez rodziny... moj kochany mezulek..jeszcze tydzien... ehhhh

u nas sypia od wieczora, bialutko i fajniutko z aoknem
wlasnie leos sie zdrzemnal wiec ja zmykam pod prysznic bo potem wuchodzimy na pierwsze leosiowe sniezne szalenstwo hihi

na razie jestem sama z rodzicami ale dzis przyjezdza jedna siostra, jutro druga to sie zaczna piski smiechy itd hehe
tesciowie tez jutro sie pojawia bo akurat wyjechali do rodzinki hihi

dora
leos nie placzer bo wyjsciu z wody, chyba ze jest zmeczony i spragniony drzemki, co zdarza sie wieczorami
teraz bylismy rano i byl super, to jego pora.!!! wyspany po nocy, najedzony i gotowy na wodne przygody hehe

monika a wy rzadko bywacie w polandziku? szkoda ze swieta musicie spedzac na obczyznie. jedne takie mielismy. choc super. wigilia ze znajomymi, smiechy , szalenstwa, impreza do rana i naprawde bylo suuuper to jednak w domu najlepiej nie?
kuruj sie i dbaj o malenstwo, buziaki!!!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 gru 2007, 15:01

witaj madziorka, dziekuje bardzo...lecze sie jak moge i duzo odpoczywam...a co do swiat, to sa juz nasze trzecie ktore spedzamy na obczyznie...
pierwszym razem bylam w osmym miesiacu ciazy... drugim... to jakos tak wyszlo... no i teraz... ciaza i przeprowadzka...jakos to bedzie... musi byc... :ico_oczko:
ale prawde powiedziawszy to wole do polandii na wakacje jezdzic, bo jestesmy zawsze miesiac czasu... i jest przede wszystkim cieplo... ja nie lubie mrozow... choc balwanka to z wiktorkiem bym ulepila :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

15 gru 2007, 10:00

Monika kuruj się ,kuruj ,żebys była zdrowa Ty jak i dzidzius w brzusiu :ico_haha_02:Szkoda tylko ,że Wiktorek nie ma styczności z sniegiem ,oj synek by szalał ,szalał na sniegu :-) :-) :-) U mnie własnie zaczęło ponownie sypać ,dzieci juz stoją przy oknie i czekaja kiedy łaskawie ich nakarmie i wyjde z nimi :-D :-D :-D Ja wczoraj po namowach Kasi ubrałysmy choinkę -musze się nauczyć mówić jej :NIE :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_oczko: -i teraz tak jakos poczułam się świątecznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka -to Ty zuch dziewczyna jesteś :ico_brawa_01: Sama dałaś radę z dzieckiem ,a przecież to kawał drogi z Anglii do Polski -wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A tatus niech troszke potęskni za Wami ,będzie bardziej kochał -hihihihihi :ico_oczko: :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 gru 2007, 10:33

witaj Dora, na wstepie musze to napisac :swietna z ciebie mikolajowa :-D
co do choroby, to jeszcze mnie trzyma, ale dzidziusiowi w brzuszku wcale to chyba nie przeszkadza bo wczoraj pierwszy raz dal sie namacac tatusiowi :ico_haha_01: :ico_brawa_01: cieszyl se przyszly tatus jakby to mialo byc jego pierwsze dziecie :-D
moj wiktorek jest strasznie zywym dzieckiem i mysle ze na sniegu to byloby istne szalenstwo :-D
z tym NIE to ja tez mam problem niestety :ico_oczko:... chyba kazda z nas nie potrafi odmowic dziecku radosci...
dobrze ze juz macie choineczke :ico_brawa_01: ...u mnie jeszcze stoi w garazu...taka malutka, sztuczna, 30 cm :ico_wstydzioch: ... jak sie juz przerowadzimy to co roku bedzie duza, zywa, pieknie przystrojona i pachnaca :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

15 gru 2007, 18:26

MONIKAB fr pisze:witaj Dora, na wstepie musze to napisac :swietna z ciebie mikolajowa :-D
A dziekuję ,dziekuje Monika.Ale wiesz dzisiaj w erze komputerów z Brzyduli mozna zrobic niezłą Laskę :-D :-D :-D :-D
Ojej to Ty chyba juz 6 miesiąc zaczynasz ,ale ten czas leci :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość