barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 gru 2007, 18:17

ula dziewczyny chcą chyba lecieć do tych mniej ruchliwych kawalerów
violu ekstra zdjęcia, a jaką suknię miałaś... to drugie w kapelusiku jest urocze, od razu widać że to ty, po pierwszym bym nie powiedziała

dziewczyny cieszę się, że mój Tadzik nie jest najcięższy, za to chyba najsłabsze postępy przez swoją tuszę robi, ostatnio kiwa się namiętnie (śmiejemy się, że choroba sieroca)... właśnie mi łapkę obślinia z nadzieją na odkrycie nowych smaków i.... oj laptopik został spluty serkiem ... :ico_nienie:
ja bym chciała żeby się przewracał, bo o raczkowaniu to nawet nie smiem marzyć
a co do jabłuszka, to po wczorajszym entuzjastycznym przyjeciu, dzis`klapa - Tadziu nie chce
musze skonczyc, bo chlopczykowi sie nie podoba

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 gru 2007, 19:04

Ula mojemu sie zachcialo wanne dla Juli zrobic i mnie szlak trafia ale co mam zrobic corcia wezniejsza.Cale sprzatanko szlak trafil :ico_zly: :ico_noniewiem:
No my tez bedziemy sprzedawac.Narazie wszystko ladnie zapakowalam i czekam az moj fotograf zrobi wanne dla corci i wysle do ebay
Brawa dla Natalki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zaczyna uciekac mamusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-14, 18:07 ]
Justynka no to powodzenia dzisiaj :ico_oczko: Bedziesz miala juz rozeznanie jak to miec 2 dzieci

[ Dodano: 2007-12-14, 18:08 ]
Ula a Ty piszesz juz nie raz o drugim dziecku ze myslisz, wiec kiedy drugie?

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

14 gru 2007, 20:03

Hej dziewczynki

Ale jestem uradownana ze hoho wyobrazcie sobie ze Kubunio od 2 tygodni marudzil w nocy, budzil sie z placzem a ja nie mialam pojecia czemu- i juz wiem BINGO
2 dolne Jedyneczki wlasnie sie przebily !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Viola zdjomtka super -faktycznie Milenka to cala TY a jaka suknie mialas do slubu fiu fiu !!!! Ladna z Was para :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

14 gru 2007, 20:10

helol babeczki


Basiu widze ze i ty dalas juz jabluszko, ale ja juz z tego zrezygniwalam bo Zosiak dostala uczulenia :ico_placzek: na ten moment zostaje tylko przy cycku, no chyb ze Zosia bedzie głodna to wtedy nie bede miala wyjscia

Viola córcia każdą śliczna kiecke obrzygała po 3 min. od załozenia, wiec normalka
onaa chba tak jak ja bedzie nosic tylko spodnie :ico_brawa_01:

Abegano :ico_brawa_01: ddla natalki zuch dziewuszka :ico_haha_02:

Ula wspolczucia jesli chodzi o remonty, u mnie to co roku przed świetami mąż wymyslal nowe remonciki:, a to wywalenie ściany pomiedzy kuchnia a salonem, tylko kafelkowanie kibelka, w tym roku a szczescie nie wpad na ten pomysl :ico_sorki: :ico_sorki:


a tak na marginesie to ma doła
bylam wczoraj u mojej bylej szefowej (moja szkola podzielila sie na dwie placowki), do ktorej poszedl caly moj warsztat pracy (budowalam go 10 lat) i okazalo sie ze mnie nie zatrudni (a w maju obiecala mi to). I na ten moment zaczynam od początku, z nowa szefowa , ktorej wydaje sie ze wszytko umie i wie.
Przykre jest to ze czuje sie wykorzystana i kopnieta w tyłek. Jak bylam bezdzietna i charowalam 7 dni w tygodniu to bylam cacy, a jak pojawila sie dzidzia to juz mozna mnie bylo wrzucic do koszana śmieci. :ico_zly:
Trudno, ale i tak za nic w świecie nie wrocilabym do tego co bylo przed dzieckiem
BO ZOSIA JEST NAJLEPSZYM CO MNIE SPOTKAŁO
no i przeciez czlowiek pracuje zeby życ a nie na odwrót :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-14, 19:11 ]
Viola ah co to byl za ślub :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-14, 19:12 ]
no no a tera czekamy na fotki ze ślubu Kingi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-14, 19:19 ]
a oto córcia w kieckach
Obrazek

Obrazek

Obrazek

i jeszcze 1 taniec z tatusiem

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

14 gru 2007, 20:20

sosim, nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo - nowa szefowa pewnie fajniejsza a stara wstretna babe kopnac w tylek- ale w zyciu jest tak ze to co zlego komu wyrzadzimy to wroci do nas- wiec do tej baby pewnie wroci ! Ja w to wierze!!!
Moi rodzice ostatnio tez takiego kopniaka od zycia dostali ze szok!!! Jakbym Wam tu opowiedziala to nie uwierzylybyscie!!!! Powiem tylko 1 - w Polsce rzadzi ten co ma kase - nie ma prawa i sprawiedliwosci- to wiem po tym co spotkalo moja rodzine!!!
Ale nie ma co!!! Najwazniejsza jest Zosia a restza na pewno sie ulozy!!!! Zreszta mamy zakladac biznes :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

14 gru 2007, 20:20

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-14, 19:21 ]
Aagaa, :ico_szoking: 2 jedyneczki naraz gratulacje :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

14 gru 2007, 20:21

w tej zielonej najbardziej mi sie podoba ta ksiezniczka :-D :ico_brawa_01: chociaz w innych tysz piknie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 gru 2007, 21:07

HEJ wieczorkiem
Justynko to jutro czekamy narelacje jak tam ci se podobało z dwojka maluszków :-D

Basiu nie martw się te nasze chlopaki to poprostu leniwe są bo po co maja sie przewracac sami jak wystarczy ze wlacza syrene a juz mamusia jest przy nich z pomocna reka :-D
a co do jabłuszka to trzeba próbowac bo maluszki to codzinnie nowe zachcianki mają wiec moze w koncu mu posmakuje :-D a jak nie to spróbuj marcheweczke, lub odrazu marchewke z jabłuszkiem :-D

Joasiu no wiesz każdy tats wariuje na punkcie swojej córeczki :-D a nowa wanna super rzecz :-D
a co do dzieciaczka to tak mysle ze moze na roczek Pawelka cos bysmy wykombinowali :-D ale to sie zobaczy jak wyjdzie w praniu :-D

Agus brawa dla Kubusia za ząbeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sosim foteczki pierwsza klasa :-D rewelacyjne sukieusie :-D
a szefowa sie nie przejmuj na pewno nowa praca bedzie o wiele lepsza niz ta stara :-D

Aagaa pisze:Zreszta mamy zakladac biznes
racja :-D

A własnie rozmaiwalam z Ania z Francji :-D juz jest u rodzinki :-D kazała was wszytskie serdecznie ucałowac :ico_buziaczki_big: i mówiła ze nie odwiedzała nas bo interneciku nie ma ale juz jej maja podłaczyc wiec niedługo tu do nas zajrzy :-D i wklei nam fotecki swojej Ameli :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 gru 2007, 21:50

dzięki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: za miłe słowa :ico_buziaczki_big: :ico_sorki: :ico_sorki:

Sosim
zdjęcia Zosi - rewelacja!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a szefową się nie przejmuj, może to i dobrze, że nie musisz już z nią pracować, jak jest taka fałszywa :ico_zly:

Ula dzięki za pozdrowienia od Ani... z utęsknieniem na nią czekamy :ico_haha_02:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 gru 2007, 11:26

Czesc a ja tu dzis pierwsza :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Dzis pobudka o 8:30 wiec dobrze
Sosim nie przejmuj sie dasz sobie rade,bedzie dobrze masz pocieszke w domu i to najwazniejsze.A jaka z niej tancerka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa dla Kubusia za zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to teraz Ci pokaze Aagaa zabki syn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko: Chron cycki :ico_oczko:
Dziekujemy za pozdrowienia od Anuli :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2007-12-15, 10:28 ]
A ja wlasnie zmykam bo moj skonczyl ten remont i trzeba dom doprowadzic do porzadku :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość