Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

12 gru 2007, 19:06

witajcie dziewczyny:))
magda szale z ciebie laska normalnie sliczne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jak sie tak zdjecia oglada to naprawde widac jak ten czas szybko leci :ico_olaboga: :ico_olaboga:

emalia30ale masz sliczny ten brzusio,och ale coa zazdroszcze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a spodnie superwowe szczegolnie te pierwsze mi sie podobaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do swiat to my tez bedziemy tutaj ,niejedziemy do Pl maz mnie wyganial ale ja powiedzialam ze nie bo wole byc znim razem niz byc tam i wiedzec ze on bylby tu sam :-D :-D :-D
a prezentow jeszcze niemamy,my kupujemy przed samymi swietami,bo jakbym kupila juz to bym sie niecierpliwila i dalabym teraz hihi

a choinka rowniez dopiero na wigilie taki zwyczaj :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

martuchafrost pisze:ja mam problem bo misiek jest chory i smarka a jak ma nos zatkany to boje sie leciec bo boje sie ciśnienia, zeby nie cierpiał i zeby z uszkami wszystko było ok

martuchafrostrozumiem cie jak wracalismy teraz z Pl i jak lecielismy do to Wiki byla chora i miala okropny katar i strasznie sie balam :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale zniosla to bardzo dobrze i nawet niemowila ze zle sie czuje takze mysle ze Franiowi tez bedzie dobrze trzymam kciuki i szczesliwego lotu zycze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 gru 2007, 12:45

emalia30 pisze: a sama ty mamusiu promieniejesz :)
to chyba prawda macierzynstwo daje mi tyle radosci i satyswakcji ze nawet nie wyobrazalam sobie ze tak moze byc jestem bardzo szczesliwa ze mozemy sobie pozwolic na to ze ja sama wychowuje dzieciaczki po swojemu ze nie przegapilam zednego pierwszy raz wypowiedzianego slowka ze na moich oczach stawiali pierwsze kroczki itd to jest cudowne i niepowtarzalne uczucie :-D nie wyobrazam sobie ze mogloby mnie nie byc w tych wszystkich chwilach i ze np babcia bylaby swiadkiem tych wszystkich wydarzen a nie ja. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-14, 11:50 ]
emalia30a brzuszek masz cudny az ze wzruszeniem sie na niego patrzy :ico_brawa_01: spodnie swietne tak jak mikusibardziej podobaja mi sie te pierwsze :-) bardzo zgrabnie w nich wygladasz :-)
mikusia1 pisze:magda szale z ciebie laska normalnie sliczne zdjecia

dziekuje bardzo milo czytac takie pochwaly :ico_wstydzioch:
mikusia1 pisze:wole byc znim razem niz byc tam i wiedzec ze on bylby tu sam

bardzo dobrze zrobilas :ico_brawa_01: ja postapilabym tak samo :-)

[ Dodano: 2007-12-14, 11:59 ]
martuchafrostto ty juz w Polsce jestes :ico_szoking: mam nadzieje ze lot odbyl sie bez problemow ze z maluszkiem wszystko dobrze :-) zycze wam udanego pobytu cieszcie sie tymi chwialmi spedzanymi w rodzinnym gronie w swiatecznej atmosferze bo sa nieocenione :-) a my mozemy ci tylko pozazdroscic droga mamusiu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-15, 10:12 ]
Emaliaszukam szukam i nie moge cie znalezc na naszej-klasie :ico_zly:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 gru 2007, 18:08

hej hej kochane

Dzięki Madzia za uznanie brzusia :ico_wstydzioch:
Te drugie portki też są fajne,ale trzeba by je raczej w realu zobaczyć -ma dwie możliwości noszenia,jako rybaczki i długie,są cieplutkie i nie cisną a to podstawa heh

Nie wiem Marto czy znajdziesz czas na TT będąc w Polsce,ale też mam nadzieję,że podróż zniosł Franio dzielnie i że taraz już tylko urok zbliżających się Swiąt was porwał i zauroczył biały dywan śniegu :-D

Jak tam wasze przygotowania do Swiąt??
Ja już wczoraj ubrałam z synem choinkę a chłopaki dziś wysprzątali domek .
Mnie zostało gotowanko,ale to od połowy tyg zacznę ,pracować będę do piątku a ten weekend też w pracy spędziłam :ico_olaboga:

Oto moja choinka( a co pochwalę sie :ico_oczko: )
czekam i na wasze fotunie :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 gru 2007, 20:34

hej dziewczyny!!!!
ja juz w Polandzie :ico_brawa_01: u nas nie ma sniegu wiec nie wiem gdzie jest ten snieg?????????????????????????????????????????????
Franko zniósł lot oki :ico_brawa_01: a tak sie balam, bylam juz u polskiego lekarza, maly ma niewyleczone zapalenie oskrzeli ( dostaje antybiotyk) cos z krtania i tchawica musze iść po swietach na szczegolowe badanie :ico_olaboga:
zimnow polandzie jaknie wiem co, a nie myslcie ze o was zapomnialam :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
bede tu wpadac co jakis czas i was zamęczac opowiesciami :ico_oczko:
a moj synek chyba zapomnial o swojejmamusi bo jest rozrywany i do wszystkich siesmieje imowi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: a ze mam boskie dziecko bo samsie potrafi sobą zająć :ico_brawa_01:
a moja siostrzenica ( 3 lata) chodzi tylko za mna i mowi moja ciociuniu kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja nie mam co robic bo misiek z rąk do rąk :ico_oczko:
Emalia rozculil mnie Twojpost z zyczeniami :ico_buziaczki_big:
wogóle dziewczyny dziekuje za zyczenia jestescie kochane :ico_buziaczki_big:
ale bede tu wpada nie bójcie sie i nie myślcie ze zapomnialam o WAs
buziole moje kochane

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 gru 2007, 21:05

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

to super,Ze Franio zniósł podróż bez dodatkowych scesji :ico_oczko:
a nie mówiłam,że na dzielnego chłopaka wygląda no i jak się okazało jest :-D
szkoda tylko,że te konobały w Irlandii przewlekli chorobę,która nie doleczona dała w efekcie te powikłania itd,ale mam nadzieję,że nasza służba zdrowia to nadrobi i wyjdziecie na prostą z Frania zdrowiem :-)
Też dobrze,że masz tzw cygańskie dziecko,korzystaj i odpoczywaj póki możesz hehe
Miło też ,że jednak znalazłaś czas i wpadłaś na TT :ico_oczko:

buziaki dla was kochane
u mnie teraz zaczyna się bieganina przedświateczna :ico_olaboga:

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

18 gru 2007, 20:55

martuchafrost, super ze dolecieliscie bez zbednych przygod maly zuch z waszego Frania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobrze ze poszlas tam do lekarza bo ci irlandzcy to tak jak pisze Emalia to konobaly ja sie zgadzam :ico_zly: wylecza maluszka i skompletuj sobie porzadnal apteczke polecam syrop mucosolvan szybko dziala przy kaszlu mokrym i suchy tez szybko zmienia w mokry :-)
emalia30, ja juz powolutku tez zaczynam sie przygotowywac do swiat ale jakos tak bez entuzjazmu nie chce mi sie jakos :ico_noniewiem: choineczka juz stoi tylko ostatnio musialam zmienic jej miejsce bo moj maz przemeblowanie robil w zwiazku ze wstawieniem do salonu nowego stolika i telewizora wiec nie bylo juz miejsca na choineczke i wyladowala w przedpokoju na szafce.My mamy malutka bo moj mlodszy synek natychmiast by z nia porzadek zrobil :-D
A dodatkowo tata zalozyl chlopcom akwarium i maja radoche tylko rybki beda dopiero jutro bo woda musi troszke sie przystosowac.Zrobie fotki jak juz beda plywac lokatorki i wam pokaze :-) trzymajcie sie mamusie aha macie tu fajny link
http://horoskop.wp.pl/kat,70514,index.html
jakbym czytala o moich dzieciach :-D zgadza sie w wiekszosci

[ Dodano: 2007-12-20, 21:05 ]
nikt tu nie zaglada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 gru 2007, 15:21

Wigilijny Wieczór, opłatek na stole,
Zapach potraw wśród płonących świec,
Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym
Niesie ziemi swą niebiańską pieśń.
Bóg Miłością dusze rozświetla
I opłatek błogosławi biały,
Wlewa pokój w nasze smutne serca
Narodzony dzisiaj Jezus mały.
Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,
Każdy dom i każdego z nas,
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta
Niosą wszystkim betlejemski blask...

Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

23 gru 2007, 15:24

widze ze wszytkie zajete przygotowaniami swiatecznymi:))
umnie tez idzie wszystko pelna para :-D :-D

ja w kuchni a maz poszedl na spacer z wiki ::))
przy okazji skladam wam zyczonka swiateczne:))


"Najserdeczniejsze życzenia:
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija. "

[ Dodano: 2007-12-27, 11:05 ]
witajcie dziewczyny poswiatecznie

unas swieta przebiegly spokojnie,w pierwsze swieto przyjechali znajomi i zostali na noc i bylo superrrrowo,pojechalismy nad morze Wiki przeszczesliwa szukala kamyczki i zbierala do swojej torebki :-D :-D

najbardziej to Wiki byla zadowolona z wizyty Mikolaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaraz wkleje zdjecia
musze doksc do siebie chyba sie przejadlam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a do tego mnostwo :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: hihi

takze mam co robic
a dzisija ide jeszcze na zakupy pelno w sklepach przecen :ico_szoking: i mozna fajne rzeczy pokupowac
a musze jeszcze kupic cos dla mojej przyjaciolki synka ktory urodzil sie teraz 19 grudnia i chce jej wyslac mala paczke z ciuszkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
takze uciekam i zabieram sie do parcy bo niezdzarze przed nowym rokiem :-D :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

a to moja choinka
Obrazek
a tu Wiki akcja rozpakowywania prezentow
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

27 gru 2007, 13:56

Witam po świetach

Musze wam dodac,ze nie odczulam ich jakos specjalnie,ten rok a wlasciwie te swieta zaliczam do najgorszych tutaj na wyspie,coz takie zycie,plakac nie bede.
Teraz oby do maja,bo swieta wielkanocne nie sa dla mnie osobiscie tak wazne w przezycia jak te co juz zaliczam do minionych.

Masz rację mikusia1 jest duzo przecen i chyba jak nie dzis to jutro sie wybiore,szykuja sie urodziny kolezanki w ta sobote a po za tym to moze sobie cosik kupie nie drogiego tak na okres ciazy :)
Choineczka ladniutka:)Super,ze tak milo spedzilas te swieta a corcia miala tyle radosci w tym okresie .

A jak tam inne nasze emigrantki po swietach???

Milego dnia Obrazek
Buziaki

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

27 gru 2007, 21:02

Witajcie!Ja tez juz jestem wolna i podobnie jak emalia30, nie zrobily na mnie te swieta wrazenia i ciesze sie ze jest juz po.
Pozniej moze powklejam jakies fotki
mikusia1, ja mojej chrzesnicy kupilam takie samo Ponyville i jest przeszczesliwa :-D Widze ze Wiki tak samo :-D
Mam straszny balagan w domciu i meegaa lenia wiec ciekawe ko to posprzata :ico_olaboga:
A jesli chodzi o wyprzedaze to pobieglam dzisiaj do miasta i normalnie szal! :ico_szoking: ludzi mnostwo,korki straszne i zla wrocilam bo nic takiego nie kupilam jedynie spodniczke za 7e nastawilam sie ze w Nexcie ubiore moich chlopcow ale juz bylo strasznie poprzebierane i wogole bylam zla bo dla dziewczynek ubran tony a dla chlopcow prawie nic :ico_zly:

[ Dodano: 2007-12-27, 20:04 ]
A co robicie w Sylwestra?My jescze do konca nie wiemy prawdopodobnie idziemy do Artura kolegi z pracy a dzieci beda swietowac z babcia i dziadkiem :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość