Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

13 gru 2007, 17:41

Witajcie "Stare" i Nowe" lipcóweczki
Jasma jakiś dziwny ten lekarz :ico_olaboga:
A ja mam strasznego doła, wczoraj o 23 zmarł synek mojej koleżanki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: miał tylko 2latka, po prostu nie chce mi się w to wierzyć

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

13 gru 2007, 20:10

laupina, no bardzo przykra sprawa koleżance wspóczucia wyrazy, takie rzeczy nie powinny sie zdarzac :ico_olaboga: ,jesli moge spytac to był wypadek czy zachorował?

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

13 gru 2007, 21:04

laupina, brak mi słów :ico_placzek: :ico_placzek:
niunia pisze:jesli moge spytac to był wypadek czy zachorował?

Odpowiem za laupinę,zachorował na białaczkę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ja dziewczyny po USG,dzidzi zdrowe,szybko rośnie,termin mam nie na 2 lipca,tylko na 1 lipca...
Mam jeszcze przez miesiąc brać Luteinę,kwas foliowy i teraz doszedł Feminatal,czeka mnie wycieczka do apteki
To foteczka:
Obrazek

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

14 gru 2007, 09:59

Jasma tak bylam na forum rowiesnicy 2003 tez ciebie pamietam :ico_haha_02: A co do zolnien to powinien dac bez zadnych problemow ja tez jestem na L4 juz mozna powiedziec ze 4 tydzien i tez mam wymioty,bule zoladka itp. i powiedzialam ze nie bede chodzic do pracy bo zle sie z tym czuje i nie bylo problemu,teraz mam wizyte 18 grudnia i dalj biore L4 a tak wogole co do tego ma lekarz zakladowy to gin. postawia diagnoze :ico_olaboga:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

14 gru 2007, 13:16

no to sie dziewczynki spotkaly i rozpoznaly :ico_brawa_01:
Beatko, super ze wszystko gra! oby tak dalej :-)
ja pracuje w prywatnym przedszkolu, i chetnie bym przeszla na L4 ze wzgledu na te ciagle niedospanie, ale pracuje dopiero od listopda i nie wiem jak to by bylo, praca malo meczaca, dzieci dlugo spia i wtedy ja moge korzystac z kompa :ico_oczko:
dojazdy mnie wkurzaja-ok.45min. bo zawsze juz jestem taka glodna,a rzadko zdarzam w przesiadkach zaleciec do sklepu , takie zycie, zobaczymy co powie ginka juz za 5 dni ide na USG :ico_brawa_01:

a ten feminatal to taki zestaw witamin dla :ico_ciezarowka: ?

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

14 gru 2007, 14:20

niunia, kurcze to ty o ktorej wychodzisz z domku rano jak musisz dojezdzac?Napewno jest Tobie ciezko,a idz i zapytaj sie jakbyto wygladalo z L4 u ciebie moze akurat uda sie. :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-14, 13:21 ]
tak feminatal to dla kobiet :ico_ciezarowka:

Ania83
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2007, 22:14

14 gru 2007, 20:51

Witajcie!!!

Beata super ze wszystko jest dobrze z malenstwem.Ja witaminy ktore bede brala to Prenatal classic takie mi gin zlecil ale na razie biore sam kwas foliowy bo gin mowil ze do 12 tygodnia ciazy sam kwas wystarczy.

Dziewczyny powiedzcie jak to jest czy piersi caly czas bola???Jejciu jak ja sie denerwuje czy wszytsko jest wporzadeczku z malenstwem a na wiyzte idziemy dopiero po Swietach :(

Dziewczyny jak pisze odpowiedz to nie widze co Wy napsalyscie dlaczego????

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

15 gru 2007, 10:43

Cześć Dziewczyny i Witam nowe lipcóweczki. Ale mnie dawno nie było...M. miał wolne cały tydzień i jakoś nie miałam czasu zajrzeć na tt.
Beata W.-ale już duże Twoje maleństwo :) Ja już się nie mogę doczekać do wtorku- też w końcu zobaczę swoją kruszynkę. Czuję się świetnie. Mdlłości mi w końcu na dobre minęły :) Z czego bardzo się cieszę :) jedynie troszkę piersi mnie bolą, ale to normalne w ciąży :) jak na razie przytyłam 40 dkg :) i nic mi się nie chce. Strasznie leniwa sie zrobiłam, a muszę wziąć się w końcu za porządki na święta :)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 11:36 przez CMonikA, łącznie zmieniany 1 raz.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 gru 2007, 14:35

niunia pisze:a ten feminatal to taki zestaw witamin dla :ico_ciezarowka:

Tak,przy Izie brałam go od ok.14-15 tyg,teraz gin kazała mi juz brać
Ania83 pisze:Dziewczyny powiedzcie jak to jest czy piersi caly czas bola???

Mnie już dawno nie bolą
Ania83 pisze:Dziewczyny jak pisze odpowiedz to nie widze co Wy napsalyscie dlaczego????

Jak klikasz na odpowiedź,to posty znikają,ja dlatego pisze na dole posty,bo wtedy mozna poczytać,ale tylko ostatnią stronę

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

16 gru 2007, 20:37

BeataW pisze:
jasma pisze:tylko nie wiem, czy wtedy zwolnienie też jest 100% płątne jak w ciąży???


A nie ma u Was innego gina z NFZ???

Hej wam, u mnie nadal marnie przez te mdłości......mam dośc...
Beatko to jest lekarz, który jest w przychodni takiej pracowniczej, dla pracowników Polskiej Akademii Nauk i to jest jedyna moja możliwośc, żeby się dostac za darmo do lekarza praktycznie od ręki. Kierdyś chciałam się zapisac do gina państwowo innego, to termin mieli za 4 miesiące a ja wtedy już byłąm w ciązy z Jasiem :ico_puknij: :ico_puknij: , to bym się dostała na 1szą wizytę w 5tym mies ciąży :ico_puknij: . Na razie jest OK, bo jeszcze pisze te zw3olnienia a jak mi w końcu odmówi tych zwolnien to poproszę mame o wsparcie finansowe i pójdę prywatnie - bezsens.......

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość