Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 gru 2007, 12:45

monia26 pisze:Ale mi sie śpieszy nie?

każda już chce, ja to przez dwa wieczory to się modliłam żeby coś ruszyło :-) no i wymodliłam go :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 gru 2007, 12:46

Cześć dziewczyny.

Co do tej wydzieliny to ja tez coś takiego mam i tez zastanawiałam sie dlaczego :ico_noniewiem: U mnie to jeszcze byłoby troszke za wczesnie.

monia26 pisze:U mnie rzadnych objawów porodowych ,nawet próbowaliśmy z mężem seksiku i nam nie wyszło hehe ,chyba zapomnieliśmy jak to się robi,przez ten półroczny zakaz

hehe dobre, my ostatnio tez jakos tak nieporadnie :ico_oczko: Pierwszy raz poczułam ze jestem w ciąży i czułam duuuuze ograniczenia :ico_oczko:

Zaraz jedziemy znowu do wieczora do siostry Macka. Musimy odebrac samochód bo wczoraj M wypił sobie z siostrą i tesc nas przywoził do domu a samochód został.

Uciekam, miłego popołudnia. Papa. :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

16 gru 2007, 17:10

Hej babeczki gdzie jesteście co?
Nudzi mi sie :ico_placzek:
Pojechaliśmy sobie z mężem na małe zakupy i było tyle ludzi,że nie mieliśmy gdzie zaparkować,odpuściliśmy temat i wróciliśmy do domku,ale byłam wsciekła :ico_zly:
No i wchodze na tt,a tu cisza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

16 gru 2007, 21:02

Cześć Mamuśki :ico_ciezarowka:

O co chodzi z tą większą ilością wydzieliny? Tuż przed porodem jest więcej upławów? Bo sama też to zauważyłam jakiś czas temu :ico_noniewiem:

3 tyg mi zostały i chyba jestem coraz bardziej spokojniejsza.. Pełna oczekiwania. Pewnie dlatego, że prawie wszystko gotowe. Łóżeczka jeszcze nie mamy ale w tym tyg będziemy zamawiać. Właśnie spakowałam torbę do szpitala.. po części ;-) jutro dopakuję resztę po zakupach.

Czy boicie się porodu?
Mi dużo osób zadaje to pytanie.. A ja.. wcale nie czuję lęku. Pozytywnie nastawiam się do tego co mnie czeka. Myślę też sobie, że skoro całą ciążę miałam bezproblemową, bez żadnych komplikacji, wszystkie badania zawsze w porządku.. to, że i poród będę miała taki. No a zresztą co przyniesie los to przyniesie. Przeżyje się to :ico_haha_01: A po porodzie szybko się zapomina o jakimkolwiek bólu, kiedy widzi się już własne dzieciątko :ico_dziecko:
W sumie nie mogę się doczekać :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

16 gru 2007, 21:41

czesc Wam co do tej wydzieliny to ja tez mam .Dzisiaj bylismy u mojego chrzesniaki na urodzinacxh i nagle sie wystraszylam bo poczulam ze cos mokre majtki mam a to ten sluz mi wylecial.Dziewczyny zbiera mi sie ropa pod zebem i strasznie mnie boli.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 gru 2007, 21:55

Hej, jestem strasznie padnięta, Zaraz wyłączam kompa bo bedziemy ogladac film, pewnie zasnę w trakcie :-)
Patryk juz spi więc mamy cisze w domu.
Pewnie juz napisze jutro,]

Dobranoc, papa.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

16 gru 2007, 21:57

mariola pisze:Dziewczyny zbiera mi sie ropa pod zebem i strasznie mnie boli.

Chyba nieunikniona będzie wizyta u stomatologa. Moja siostra raz coś takiego zlekceważyła i po dwóch dniach wyglądała jak chomik.. :ico_noniewiem: tak spuchła na twarzy od strony tego chorego zęba. Stan zapalny jej się zrobił. Lepiej się przejdź do dentysty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

17 gru 2007, 00:19

mary pisze:zbiłam przed chwilą szklanke

Całe szczęście, że nie lustro ;-)

Ja także idę już spać.. Dziś mój Rafał ma nockę w pracy więc się wyśpię :ico_brawa_01: A choć uwielbiam spać przy nim, kiedy jest ze mną, to nie wysypiam się przez niego. Kładzie się późno i mi spać przez to nie daje :-x Za to jak on odsypia nocki to ja chodzę na paluszkach by go nie obudzić. Ehh, faceci..

Dobranoc wszystkim :516:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 gru 2007, 09:26

Witajcie Kobitki!!

Widze ze kiepski ruch byl przez weekend, a ja sama nie mialam czasu zajrzec, w sobote jeszcze porzadki a potem pojechalismy do na zakupy, dokupic co nam jeszcze brakowalo przy okazji wykorzystalismy bony, ktore moj Piotrek dostal w pracy, i w sumie to dzisiaj lub jutro spakuje sobie torbe do szpitala :-)) Wczoraj przyjechal moj tata z siostra, instalowal nam lampeczki w kuchni nad blatem :-) caly dzien sie napracowal biedak, a ja bylam z siostra w ikei, ale nic ciekawego nie kupilam, oprocz tego ze byly tlumy ludzi... :ico_zly:

Gosia, wspolczuje Ci tego zeba, biedulko!! :ico_pocieszyciel: Nie martw sie Synusiowi i tak sie spodobasz, nawet jak bedziesz szczerbata! ALe mysle ze poczeka... :ico_oczko:

Mariola, u Ciebie chyba tez bez wizyty u dentysty sie nie obejdzie...

Moj maz wlasnie pojechal odebrac moje wyniki i przy okazji zrobi sobie badania (musi miec do szpitala na porod rodzinny). Jutro do gina, zobaczymy co powie....

....ale sie rozpisalam, ufff....

Mielgo dzionka i pozdrowionka z mroznego Krakowa!! :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 gru 2007, 10:40

Cześc wam zamierzam dzisiaj stroic choinke o ile mi ja mąż z garażu przywiezie.Ząb troche przestał noleć chyba wystraszył się wizyty u stomatologa. :-) Sąsiadki dzisiaj nie ma i nie ma z kim napic sie kawy może mi któraś z was potowarzyszy :ico_ciezarowka: zapraszam i czestuje was :ico_kawa: i do osłodzenia sobie dnia :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość