Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 gru 2007, 21:08

Jakie śliczne zdjecia Marcinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: filmy z Wikusią też superanckie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i skończyła się niedziela w rodzinnym gronie, ale było bardzo miło. A w przyszłym roku w czerwcu to już 3 bobaski się wśród znajomych urodzą, od kuzynki na początku czerwca, od koleżanki w środku, a od żony kużyna na końcu czerwca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale super, Emi będzie miała towarzystwo do zabawy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 gru 2007, 21:10

MADZIU fotki rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczny Marcinek :-D .MY mielismy odwiedzinki byl braciszek z rodzinka i sie dogadalismy ze wigilie robimy wspolnie i mamuska z nami super super :-D :-D :-D :-D K@TK@ kochana dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-16, 20:12 ]
ASIULKA dzieki :-D no to Emi bedzie miala dzieciaczki do zabawy :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: ,MOJ braciszek z zonka juz wybrali imie dla babelka bedzie DOMINIK :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 gru 2007, 21:40

o mały włos bym zapomniała
Astrid :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: 100 lat dla Arusia

[ Dodano: 2007-12-16, 20:40 ]
Dominik bardzo ładne imię :-D :-) :ico_haha_02: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 gru 2007, 21:58

upssssssssssss DLA ARUSIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 gru 2007, 23:24

Astrid przekaz Arusiowi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

frydza nie wiem jak to sie stalo, ale ja nie widzialam linka do twojego poprzedniego filmu z wiki ale juz nadrobilam.. super wikulka wcina stopki i przewraca sie na brzusio... super!!! i chrupki tak smacznie wcina hihi

juli rybki mniam mniam.. uwielbiam.. wcinam namietnie.. a tu jakos nie ma tegoi zwyczaju i takiego wyboru.. hmm ale juz stesknilam sie za nimi na maxa hehe

madziu marcinek super chlopczyk.. twarz ma takiego malego mezczyzny.. powaznieje twoj babel.. jest super!!!

hmmmmm czy cos jeszcze????
chyba nieee pustki na maxa hehe
nasz dzionek minal tak szybko.. :ico_szoking:

bylysmy w kosciele , co prawda dotarlysmy dopiero na kazanie,, hihi bo 3 dziewczyny i jedna lazienka hehe same rozumiecie
po mszy szukalam przeora by zapytac o nasz pomysl chrztu w baszcie hehe ale zwiedzilam caly klasztor itd a jego nie! takze chrzest nadal nie zaklepany// ale przeciez nic straconego hihi jutro zalatwie

potem poszlysmy z leonkiem na spacerek mrozny hehe
i zaraz tesciowie przyjechali leosia posciskac hihi
ledwo wyszli a przyszli kumple hehe z wodeczka i cukierniczka wypelniona cukrem na slodkie zycie dla leosia hehe
miala wpasc jeszcze para znajimych ale sie rozchorowali hihi

siostry juz musialy wracac do kraka, do pracy i na uczelnie... a buuuuuuuuuuu
zal bylo sie rozstawac.... aurelia przyjedzie w piatek, a jagoda dopiero w poniedz... buuuu a ona zawsze we wszystkim pomagala i byla super zorganizowana/./. a teraz klapa
bo my z aurela tylko rozkazy wydajemy a kogos do roboty brak hehe
ja na swieta moge zrobic tylko rybki i salatki.. tyle potrafie hehe

wczoraj wrocilismy z pubu przed 1 hihi leos smacznie spal
moja mama zapadla w sen kamienny ale dziadek czuwal nad leosiem hihi
w pubie bylo fajnie hihi duza ekipa.. ale potem zmyli sie na jakas calonocna impreze a my niestety sie nie pisalismy ze wzgledu na leposia hehe
zlapalam dola bo jednak bez adama to nie to samo\
zawsze razem wychodzimy i teskni mi sie strasznie buuuuuuuuuuuu :ico_placzek:
my jednak nie potrafimy zyc w rozlace... takie przylepki jestesmy i juz hehe
adas marzy juz by nas przytulic, a leosiowi choc pieluszke zmienic.. hehe wszystkiego mu brakuje

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 gru 2007, 23:30

MADZIORKA dzieki dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: Oj tesknota jest straszna ,ale wytrzymasz jeszcze pare dni i cie Adas wytarmosi :-D i utuli Leosia dacie rade :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 gru 2007, 01:04

pogadalam sobie przez skypa z kumpela i zmykam bo nudyyyyy hihi
leos smacznie spi.. nie budzi sie w ogole . bo wypil dzis kaszke hehe zrobilam 2 dni przerwy i znow zajadal hehe ufff
tym razem dalam 120ml i bez cyca wiec sadze ze ,mu nie zaszkodzi hihi
i zasnal po niej szybko... wiec jednak kaszka mu sluzy hehe

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 gru 2007, 09:50

Dzien dobry. :ico_spanko: Padam. Do nocy ogladalam na kompie gotoe na wszystko-jeden odcinek, za drugim..
Ide po kawe,bo czuje sie jak zombie. A Misio oczywiscie macha ochoczo zabawkami i jak na speedzie od rana :-D
A w ogole to beznadziejnie. Nie ma sniegu. Do nonono. Swieta powinny byc biale, puchate, czyste.. A u nas szaro.. :( mglisto.. i fuj jednym slowem.
Tojuz za tydzien.. A poki co, jakos klimatu nie czuje. Pewnie przez pogode.
Tesciowka dzwoni codziennie i sie podnieca co juz upichcila, jak bedzie cudownie, ze bedzie 17 osob i wszyscy bedziemy wspolnie palaszowac, pic i biesiadowac prez trzy dni :-D
Hyhy. Zobaczymy..

Mało tu nas. Swiateczna goraczka pochlonela w swe czelusci wszystkie tiktakowiczanki!

No nic. Ide dac sie pochlonąc.. Przynajmniej kofeinie.

[ Dodano: 2007-12-17, 08:52 ]
a! Madziu - Marcinek superowy - wesołe foteczki :): Ijak slicznie siedzi w wanience!

Madziorka- fajowe macie zdjecie z siostrzyczkami! Zazroszcze - rodzenstwa oczywiscie.
Moja mama nie mogla miec wiecej dzieci.. A szkoda. Dobrze ze Duzy ma wielka rodzine:): No i my pomajstrujemy troszke... :): :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 gru 2007, 09:52

Juli pisze:A w ogole to beznadziejnie. Nie ma sniegu. Do nonono. Swieta powinny byc biale, puchate, czyste.. A u nas szaro.. mglisto.. i fuj jednym slowem.
dokładnie tak samo odczuwam :ico_noniewiem: tymbardziej ze do tesciow ide :ico_zly: tak sie cieszylam ze pierwsze swieta maluszka mojego ...ech ...P mi obiecuje ze bedzie wspaniale ale ....sama nie wiem .... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 gru 2007, 09:58

Helloł z rana, cos sie ociagacie....
ja wlasciwie tez sie tylko melduje, ze zyjemy, bo spadamy na poczte i zalatwiac rozne sprawy i popoludniu moze bede
Luska nie ma zebow, ale juz staje :ico_szoking: :ico_szoking:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
no i chustuje swoja lale
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość