fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 mar 2007, 14:56

gosia tak zareklamowalas mi ta polska pachnaca czosnkiem kielbaske ze az mi sie odechcialo :ico_oczko: :ico_haha_01: kurcze co tu od was wziasc,bo teraz to my tu druga pl mamy i wszystko jest :ico_haha_01: jak cos wymysle to wam nie popuszcze... :ico_oczko:
a co do mleka to ja tez wole zeby konrad pil modyfikowane bo jest bardziej wartosciowe.i chyba zaczne mu kupowac te gotowe w butelkach od roku do 3 lat, bo maja troche inny sklad,tzn bardziej dostosowany do jego wieku.
a jak tomek ,wcina ci jeszcze w nocy mleko?
edyta wracaj do nas szybko. szkoda ze komp sie wam sypie, ale jest za to okazja kupic nowy :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 mar 2007, 16:11

dzien doberek w ten sliczny pierwszy dzień wiosny :-D

Ja wstawiam sie nadal 2 w 1 :-D

Edytka szkoda, ze komp wam pada i nie możesz z nami klikac na TT :ico_placzek: zycze Wam udanego urlopu w Polsce i trzymam kciuki za szybkie kupienie nowego sprzetu...

Gosia mój maz własnie obstawia wnętrze + ogród... a ja jak to baba marze sobie o domku cudnym z zewnątrz i idealnym wewnątrz :ico_puknij: :-D

Lucy szkoła rodzenia byla spoko... tzn. powiedzieli w zasadzie wszystko co istotne o porodzie (krok po kroku), dali mnóstwo jakiś materiałów itd. Nie było zajęc praktycznych, ale w zasadzie co tu ćwiczyc... kazdy poród jest inny... W sobote mamy jeszcze ogladanie oddziału połozniczego, a w nastepny czwartek kurs opieki nad noworodkiem...

Ilonka jeszcze raz ślicznie dziekuje :ico_sorki:

Delfina a było słuchać Kasienki... ja się trzymam z daleka od wszystkich Domestosów itd. bo juz po otwarciu butelki mam odruch wymiotny... Mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie i na przyszłośc juz tak szaleć nie będziesz ze sprzatankiem :ico_nienie:

Madziorka powodzenia z maternity...

Felicity ty już pewnie spakowana i odliczasz dni do wyjazdu... ale ci fajowo...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 mar 2007, 16:40

to chyba fajne te zajecia,bo ja bym nie chciala cwiczyc porodu hihi tylko bardziej jakies informacje o noworodku itp ....Edytka wracaj szybko,zauwazylysmy,ze ciebie nie ma,zobacz jak malo stronek zapisanych,od kiedy kompa masz zepsutego :ico_haha_01: slyszalam,ze prison break to super serial,ja widzialam w uk kilka odcinkow,ale nie mialam szans sledzic na bierzaco,wiec moze tez sobie sciagne niedlugo

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 mar 2007, 16:43

Pochwale sie wam jeszcze moim brzucholkiem...

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 mar 2007, 17:08

Kasik piekny i wcale nie jest wielki....bardzo zgrabny ten brzusio i taki w sam raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-21 ]
kasik jeszcze 6 dni i mozesz spokojnie rodzic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 mar 2007, 17:31

no połozna mi dzisiaj powiedziała, ze już 3/4 głowki dziecka jest osadzone w dole... więc wnioskuje sobie z tego, ze to chyba dobrze i juz niedaleko... :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 mar 2007, 18:01

ale super :ico_brawa_01: wiesz jaka jestem ciekawa Twojej pociechy hihi normalnie nie moge sie juz doczekac,ale te 6 dni musisz wytrzymac :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

21 mar 2007, 19:49

Dzien doberek!
Ze mna juz lepiej, zaliczylysmy szybciutenki spacerek i do domciu, dalej sprzatac, ale juz nie domestosikiem :ico_haha_01:
Edycia wracaj szybciutko, Ty szczesciaro do Polski sobie lecisz, ho ho! Jak gdzies tam dorwiesz kompa to wpadaj do nas!!!
Kasi.k jestem pewna, ze dziewczynka bedzie!
Lucy pisz jak w szkole rodzenia!
Przepraszam, ze nie pisze do wszystkich i z osobna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , juz niedlugo bede pisac duuuuuzo wiecej!!!!
Malo czasu mam do srody, przyszlej, ale sie ciesze, ze juz Mame zobacze!!!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 mar 2007, 19:59

co wy tak malo piszecie?????????? :ico_placzek:
pawel poszedl z konradem na spacer,bo tak marudzil ze niedalo sie z nim w domu wytrzymac :-)
od przed wczoraj leci nowa bajka na cbeebies a tytul "In the Night Garden" i wiecie ze konradowi tak sie podoba ze jak sie konczy to jest wielki ryk i przez dobre 10 min nie mozna go uspokoic.tak mu sie podoba.i jeszcze nie widzialam zeby tak ogladal bajke i sie przy niej tak zachowywal tzn. smieje sie, nasladuje glosy i zachowania postaci itp.tak wiec wczoraj rozszyfrowalam jak sie nagrywa dvd i w koncu uzyje sprzetu bo tak to stal bez uzyteczny.
kasik brzusio fajny ale juz pomalu przyzwyczajaj sie do mysli ze go nie bedzie :-D
ja pod koniec to juz mialam dosc brzucha a po porodzie tak bylo fajnie lekko no i jak spojrzalam w dol to zobaczylam wlasne stopy :-D czego mi brakowalo :ico_puknij:
jakies takie glupie zboczenie mialam :ico_puknij:
Lucy po kasik twoja kolej. :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 mar 2007, 20:08

witajcie dziewczeta
Lucy i Felicity my tez maniaki filmowe....
adas nawet zaszalal iod ponad roku mamy wlasne kino domowe.. ekran na scianie.... i do kina juz nie chodzimy hihi
nie ma to jak kino w lozku.... wygoda na maxa hihi
ale odkad zamieszkalismy tylko we dwojke to nie ogladamy codziennie...chyba nie mozemy sie nacieszyc swoboda i soba.... hihi
jak zobaczycie jakis dobry film to dzielcie sie,.... bedziem sciagac... hihi

Felicity to jak sie dowiesz czegos wiecej o tych nurseries to dawaj znaka... jakie koszta, w jkaich godiznach zajmuja sie dziecmi.... przyda sie na przyszlosc...

Kasik swietny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to juz niedlugo... ale musisz byc podekscytowana.... :ico_brawa_01:
kiedy powinnam sie zapisac do szkoly rodzenia???? byc moze juz trzeba o tym myslec.... hihi

Gosia moj A sie smieje, ze na drugie ma "zmywarka", bo ja prawie w ogole nie tykam sie tego zajecia....

A prison break ( w polsce "skazany na smierc") to rzeczywiscie super serial.... my jestesmy z nim na bierzaco.... sciagamy w kazdy wtorek z netu... wciaga na maxa.... polecam....

a my dzis leniuchujemy.. jak nigdy nie spie w dzien tak dzis.... wszystko przez Aadasia. bo wygrzewa kolano caly dzien.... i po powrocie zastalam go w lozku wiec dolaczylam i prisona poogladalismy i tak mi sie blogo zrobilo i zasnelam.... i teraz to juz ciezko mi dojsc do siebie....
a z A kolanem juz lepiej.... :-D

pozdrowka dla wszystkich papa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość