Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 gru 2007, 22:58

Dobry wieczor
I ja jestem tez z wami i was nie opuszcze :-D
A wiec ciesze sie ze zrobilo sie wreszcie jakies poruszenie na naszym watku i mam nadzieje ze tak zostanie :ico_haha_02:
U mnie ok,nocka minela nam niezle,mala zasnela jakos o 22 i obudzila sie o 9 00 raz musialam do malej wstac kolo 4 00 ale pozniej zasnela dalej
POzatym dzisiaj dzien minal leniwie .. Bylismy sobie caly dzien sami w domku i bylo super,NIcolinka miala dzisiaj jakis nie za fajny humor.. :ico_noniewiem: Byla jakas taka marudna malo co spala bo tylko godzinke na caly dzien i pozniej ja probowalam uspac po polodniu ale plakala i trzymala sie za buzie wiec moze jej zeby ida .. i zrobila dwoe male kupki.. :ico_noniewiem: Ale mowie wam jaki to jest lobuz z tej mojej Nicole ona juz pokazuje mi swoj charakterek :-D :ico_oczko: jak cos jest nie tak jak mala chce to juz zaczyna plakac i uparcie dazy do tego co chce dostac miec.. :ico_szoking: a jak jej na to nie pozwalam to nawet reke na mnie podnosi i probuje uderzyc a jak juz mnie lekko klepnie w reke to ja jej delikatnie tez oddam w raczke i mowie ze nie wolno mamy bic a NIcole patrzy i dalej placze ale placze takim marudnym glosem.. No takze dzisiiaj mala byla strasznym lobuzem.. ale dalo sie jakos wytrzymac :ico_oczko:
Dzisiaj mielismy pogode zimnaaa Bylo -5°C i nawet na spacer nie poszlismy bo za zimno.. :-D mamy snieg i mysle ze sie utrzyma bo jest straszny mroz :ico_oczko:
Powiedzcie mi chce sie was poradzic.. Jest to normalne ze w 7 miesiacu ciazy brzuch juz sie tak powoli na dol opuszcza?? I dziecko jest odwrocone glowka na dol..??
BO mi tesciowa powiedziala ostatnio ze mam uwazac bo mi sie brzuch na dol osunal i moge szybciej urodzic..?? I sama niewiem co mam myslec i sie boje.. tym bardziej ze Nicole tez czasami nosze jeszcze bo nie umiem jej odmowic jak tak patrzy na mnie takim wzrokiem i oczkami a niechce zeby sie czula odepchnieta.. wiadomo czasami odwracam jej uwage i staram sie nie nosic az tak czesto :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
Teraz mala spi i juz przed chwilka zdazyla sie przebudzic z placzem.. ale znowu zasnela.. cos mi sie wydaje ze bedzie dzisiaj ciekawa noc.. :ico_noniewiem:

Maggie ciesze sie ze jestes i ze Antos dzielnie zniosl podroz samolotem i szkoda ze twoj ,mezu musial pojechac ale za niedlugo wroci i nadrobicie wszystko :ico_oczko:

Basia jeszcze jest troche czasu na ubieranie choinki :ico_oczko: My kupilismy choinke ale narazie jest w szopie a ubierzemy ja moze w piatek juz :ico_oczko:

I ja zaczynam znowu referaty pisac :-D
Milej nocki wam zycze,ja mam nadzieje ze moja dzisiaj nocka bedzie ok,i ze malutka sie uspokoi i da nam pospac..Niewiem czemu tak sie budzi z placzem?? I tak sie zanosi przy tym.. :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_olaboga: Uspokoja sie jak ja przytule i poglaskam moja slodzinka kochana :ico_oczko:
DObranoc paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 gru 2007, 01:39

cześć wieczorem, a raczej już w nocy, mój Antek dopiero zasnął , strasznie dlugo to trwało, ale spał w dzień długo więc się tak nie martwię...
Kristi pisze:Powiedzcie mi chce sie was poradzic.. Jest to normalne ze w 7 miesiacu ciazy brzuch juz sie tak powoli na dol opuszcza?? I dziecko jest odwrocone glowka na dol..??

Kristi no pod koniec ciaży zaczyna się brzuszek obniżać, to normalne...mi tez mama mówiła że czasem to wróży wcześniejszy poród, ale nie wpadaj w panikę, mój Antoś urodził się dwa tygodnie przed terminem...to znowu nie tak wczesnie.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

17 gru 2007, 10:30

Dzien dobry dziewczynki!
U nas nocka minela tak sobie, Asia zrobila sobie przerwe w spaniu od 2:00 do 3:30 ! :ico_olaboga: , i widac bylo, ze spac sie jej chce ale w lozeczku raz wstawala raz sie kladla i co xchwilke poplakiwala a raczej zaczynala krzyczec; to pewbie te zeby, cos jej nie moga wyjsc te 3-ki, a jeszcze musze wyjsc dwie na dole, bo u gory juz sa... :ico_noniewiem: , ale mowia Wam, tak jak przechodzi wychodzenie tych 3-jek to zedne inne ktore jej juz wyszly tak nie przechodzila....

Kristi, Maggie ma racje, pod koniec ciazy to normalne, nie martw sie

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 gru 2007, 12:18

Hej.
Kristi, to normalne, że brzuszek się opuszcza. Ale najlepiej porozmawiaj na ten temat z lekarzem prowadzący ciążę. Niech Cię uspokoi.

U nas wszystko normalnie. Dzisiaj rano chodziłam z Niunią do laboratorium na pobranie krwi - dla mnie. Dzisiaj mam wizytę u swojego lekarza. Idziemy razem z G. Może się dzidziuś już ujawni. :ico_haha_01:
Wczoraj pierwszy raz razem z malutką brałam prysznic. Strasznie płacze przy myciu główki. I taka wspólna kąpiel ją trochę uspokoiła. Płakała, ale mniej niż zwykle. Musiała się chyba wcześniej wystraszyć z tym myciem głowy :ico_olaboga: .
Dziewczyny, pochwalę się- kupiliśmy to autko, o którym pisałam wcześniej. Fajnie, w końcu będę mogła jeździć z Niunią sama, a nie taksówką albo naszym samochodzikiem, a wtedy Grzesiek taksówką. Tylko dziś się trochę wkurzyłam, bo nowe auto zostało u teściów na podwórku wczoraj, G. pojechał "staruszkiem" a ja z Kingą naginałam piechotą z laboratorium :ico_zly: ...

Kobietki, jak szykowanie do świąt? Boże, jak mi się nie chce nic robić :ico_wstydzioch: . Fakt, Kingi pokój sprzątnięty, kuchnia też, ale sypialnia i salon... I trzeba już pomyśleć, co będę piekła, gotowała...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 gru 2007, 13:04

Mama_Kingi, no to supet ze macie nowe autko..teraz bedzie ci o wiele wygodniej.szczególnie z dwoma dzieciaczkami
u nas przygotowania do świąt srednio idą..my cale szczescie swieta spędzamy w rodziców jednych i drugich.. i 2 dzien u cioci..tak wiec ja nic nie robie tylko sie goszcze..i tak mi pasuje..poza tym nie mam warunków zeby zapraszac kogokolwiek do domku...ale za rok to juz na pewno zrobie swięta

Kristi, nie martw sie ..na pewno wszystko jest ok!!!!!!

dzieki dziewczyny ..ja czuje sie dobrze..juz staramy sie o drugiego dzidziusia..ale wiem ze nie bedzie łatwo..jak sie bardzo chce to nie mozna zajsc...a ja tylko mysle o drugiej dzidzi...

co do spanka maluchów to z matim tez jest masakra
wczoraj spal do 17 i wieczorem zasnął o 23......wszystko mu sie przestawia...raz spi w dzien raz nie....

[ Dodano: 2007-12-17, 12:05 ]
Mama_Kingi, szybko daj znac po usg

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 gru 2007, 17:06

Witam


iza pisze:ja czuje sie dobrze..juz staramy sie o drugiego dzidziusia..ale wiem ze nie bedzie łatwo..jak sie bardzo chce to nie mozna zajsc...a ja tylko mysle o drugiej dzidzi...


skąd ja to znam .... ale iza, uda się zobaczysz .....

Mama_Kingi pisze:Kobietki, jak szykowanie do świąt? Boże, jak mi się nie chce nic robić . Fakt, Kingi pokój sprzątnięty, kuchnia też, ale sypialnia i salon... I trzeba już pomyśleć, co będę piekła, gotowała...



święta .... sama nie wiem .. pewnie nie rusze się z domu ani na chwilkę .... żadnych odwiedzin ... żadnych znajomych , żadnej rodziny .... ja w te święta ODPOCZYWAM ... zrobie naprawdę bardzo niewiele ... sałatka z porów i może jarzynową zrobie dla mamy ... to sobie trochę zostawię bo Kapik lubi ... i pomoge mamie piec .. więc dostanę po kawałku słodkiego ... i obowiązkowo Kapikowi musze zrobić W-Z tkę ... chyba nikt nie wyobraża sobie jak bardzo potrzebuję odpoczynku ... od prawie 2 tygodni okropnie boli mnie głowa .... dosłownie okropnie .... nie wiem co się dzieje ....

[ Dodano: 2007-12-17, 16:14 ]
Mama_Kingi, gratulujemy autka ... w kilku słowach zrobiliście sobie prezent pod choinkę ..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 gru 2007, 18:06

Cześć dziewczynki

Basieńka, to jeszcze Asi nie wyszły...trójki...? Antos ma już dwie górne, teraz czekamy na dlolne, teraz jest trochę spokoju i Antos jest naprawdę złoty dzieciaczkiem.
Wczoraj tylko było cięzko mu zasnąć bo spał długo w dzień, tak to przesypia całe noce, zero pobudek :one:
Mama_Kingi gratulacje nowego zakupu...
Mama_Kingi pisze:Kobietki, jak szykowanie do świąt? Boże, jak mi się nie chce nic robić :ico_wstydzioch:

ja cieszę się na samą myśl tych przygotowań...nawet porządków...wczorak tylko miałam jakiś nerwowy dzień...
ale musimy zrobić wcześniej mega porządki bo mamy inspekcje z agencji nieruchomości...hehe, trzeba sie pokażać. :-D
Iza cieszę się że lepiej się czujesz, no i trzymam kciukasy za dziedzię....
iza pisze:ale wiem ze nie bedzie łatwo..jak sie bardzo chce to nie mozna zajsc...a ja tylko mysle o drugiej dzidzi..

znam to...
Aginka pisze:od prawie 2 tygodni okropnie boli mnie głowa .... dosłownie okropnie .... nie wiem co się dzieje ..

Aginka moze powinnaś pójsc na kontrolę do okulisty, mnie tak bolała głowa, długio czas, poszłam do okulisty bo już słabo widziałam w starych okularach...(które wczesniej nosiłam tylko do oglądania TV) i okazało się że to od oczu.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 gru 2007, 18:51

Maggie pisze:Aginka moze powinnaś pójsc na kontrolę do okulisty, mnie tak bolała głowa, długio czas, poszłam do okulisty bo już słabo widziałam w starych okularach...(które wczesniej nosiłam tylko do oglądania TV) i okazało się że to od oczu.


Oj Maggie, chciałabym aby to było od oczu ... ja niestety spodziewam się czegoś o wiele gorszego .... i to związanego z "babskimi sprawami" i tymi moimi ostatnimi dziwnymi miesiączkami ..... nie wiem dlaczego ale mam jakieś takie dziwne przyczucie .... ogólnie czuję sie dziwnie .... jakbym to nie była ja .... jestem słaba ... wiecznie niewyspana .... znudzona .... unerwowana .... alw uwierzcie mi dziewczyny wolę się mylić i zwalić to na "zimowe przesilenie" :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 gru 2007, 19:20

Dobry wieczor
Jakos nie mialam czasu szybciej wpasc.. Ale jestem :ico_oczko:
I na poczatek dziekuje wam za mile i pocieszajace slowa.. Pytam sie o ten brzuch czy to tak ma byc ze sie opuszcza.. bo jak bylam z Nicole w ciazy to mi sie brzuch troche pozniej dopiero opuscil i moja babcia mi wtedy powiedziala ze za niedlugo urodze :ico_oczko: a ja do niej ze gdzie tam jak ja mam jeszcze tyle czasu do wyznaczonego terminu i co sie okazalo.. po niecalych 2 tygodniach urodzilam Nicole .. Wiec tym razem jak mi sie juz brzuch opuscil.. a ja dopiero jestem w 7,5 miesiaca wiec boje sie zebym nie urodzila szybciej.. Nicole urodzilam w 37 tygodniu ciazy a wiec 3 tygodnie za wczesnie.. :ico_noniewiem: ale wszystko ok bylo i jest,a tym razem to ja juz niewiem..
U nas nocka ok,raz do malej wstanelam i zasnela dalej a pozniej to spalysmy sobie az do 8 30 czyli nasza norma :ico_oczko:
Jesli chodzi o swieta.. to ja juz jestem powoli w tej przedswiatecznej goraczce..
U nas bedzie tak ze wigilie spedzimy sobie sami tylko nasza trojeczka i Marcusek w brzuszku a pierwsze i drugie swieto idziemy do tesciow.. a wiec czeka mnie gotowanie ale rozloze sobie to na dwa razy ( niedziela i poniedzialek) i mysle ze nie powinno byc az tak stresowo :ico_oczko:
No i upieke jedno ciasto to juz pewne Jablecznik Wloski :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Pozatym to dzien minal mi super,bylismy z Nicolcia na spacerku bylo fajnie ale zimno strasznie.. -4 ° C ale ubralysmy sie cieplo i bylo ok,mam juz wszystkie prezenty popakowane do Nicole narazie nie bede pakowac bo jeszcze jest mala i niespodzianke bedzie miala tak czy tak :ico_oczko:
Ok ide pobyc z rodzinka buziaczki paa

Mama_Kingi super ze macie teraz dwa autka :ico_oczko: Zawsze to jest wygodniej i fajnie ciesze sie :ico_oczko: Moze akurat bedzie juz widac plec dzieciatka pozniej opowiedz co i jak ok :ico_oczko:

Iza nie martw sie :ico_oczko: To jest prawda ze jak sie czegos bardzo chce na mysli mam dziecko to jednak nie wychodzi.. to sie tez sprawdzilo i u mnie.. ze jak myslalam o calkiem czyms innym to wtedy dopiero sie udalo Bedzie ok ale potrzeba czasu i sie napewno uda z druga dzidzia :ico_oczko:

Ja mysle ze sobie tez w swieta odpoczne bo te dwa dni idziemy do tesciow a tam mala bedzie rozchwytywana :ico_oczko: Jak to nie przez babcie to przez ciotke itd.. bo w ktores swieto przyjada tez Andrzej z rodzinka (moj szwagier ) :ico_oczko:
Ide wpadne pozniej paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 gru 2007, 19:58

Aginka, oby było wszystko dobrze... :ico_noniewiem: n

[ Dodano: 2007-12-17, 19:01 ]
Kristi my tez sami będziemy w swieta , nie mogę się juz doczekać świąt...tyle dni razem..będzie cudownie!!!

A co robicie w sylwestra???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość