Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 gru 2007, 19:20

QUNICK,MAGDZINKA no ja własnie głownie z tego powodu przyzwyczajenia Amelci do zasypiania przy piersi skonczyłam juz karmic, w sumie juz to dla mnie starczy te 10 miesięcy :). Ona tez lubiła zasypiac przy piersi a w nocy to uspokajacz mega hi hi hi bach do buzki pers i po sprawie, ale własnie chciałam juz z tym skonczyc bo ani nigdzie wyjsc wieczorkiem i nigdzie posiedziec dłuzej nie mozna bo młoda sie budzic bedzie na piers. A tak juz bedzie mogła zostac z kims i lzej no i nie chcałam jakos drastycznie konczyc oswajałam ją z roztaniem dobre 2 miesiące słuchajcie az to trwało tak, tak, stopniowo coraz mniej razy podawałam piers i w nocy było najgorzej bo za nim butli nie chcoała choc umiała bo w dzien ,rano i na wieczor juz ladnie z butli pila ale w nocy protest był wolała tulic sie przy cycusiu hi hi ;0. w koncu od tygodnia pije w nocy tez butle a ja zakrecilam cycusie :)-zyvxe powodzenia kiedykolwiek koniec bedzie nastepował ;)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 gru 2007, 19:24

qunick pisze:SERDECZNE ZYCZENIA DLA FILIPKA I MAGDALENKI! :ico_tort:


Też się dołączam do życzeń: dużo uśmiechu i pogodnych dni ...buziaki słoneczka :ico_tort:

Pierś Ja karmiłam Wojtusia do 7, 5 miesiąca cycem, potem miałam straszne problemy jak chodziłam do szkoły i piersi mnie bolały od nadmiaru mleka i miałam zapalenie piersi i zastoje bo dłonią w kibleku nie dałam rady odciągnąc więcej niż 600 ml mleka z obu piersi a ja miałam mleka, że hohoho ...z jednaj mi na czysto 300 ml wypływało... ale na dłuższą metę to w szkole siedziałam więcej w kilbu niż na wykłądać bo jak nie odciągnełam to miałam gorączkę i dreszcze, więc się pogodziłam. Ale w sumie i tak bym dłuże j nie pokarmiła bo w ciązy nie można karmić mlekiem. Ale wiecie co...jeśli będę miała tyle mleka co przy Wojtusiowi, do szkoły nie będe chodziła to chyba se pokarmie dłużej, w każdym razie mleko jeszcze mi nie zankiło :ico_szoking: po trzech miesiącach mam mleko w piersiach :ico_szoking: !!

[ Dodano: 2007-12-17, 18:28 ]
karolas pisze:z tego powodu przyzwyczajenia Amelci do zasypiania przy piersi skonczyłam juz karmic,


Ja z tym problemów nie miałam, mały ślicznie ssał pierś i pił butelkę no i miał smoczka :-)

[ Dodano: 2007-12-17, 18:54 ]
Mam pytanieCo myślicie czy jak dodam do wody do kapieli troszkę oliwki to nawilży skórę lepiej niż wsmarowywana w skórę? Ostatnio tak zrobiłam i nawet ok było! Można tak robić czy nie?

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

17 gru 2007, 20:30

Małgorzatka pisze:Mam pytanieCo myślicie czy jak dodam do wody do kapieli troszkę oliwki to nawilży skórę lepiej niż wsmarowywana w skórę? Ostatnio tak zrobiłam i nawet ok było! Można tak robić czy nie?

Małgorzatko ja tak robiłam i byłam bardzo zadowolona bo skórka rzeczywiście jest bardzo nawilzona i już potem nie trzeba wcierać a nawet na niektórych oliwkach zalecają by ją rozprowadzać z odrobiną wody.
Ja to robiłam po umyciu, wtedy dodawalam do wody oliwkę.

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

18 gru 2007, 00:38

Oj jak dawno nas tu nie było. Dziękujemy wszystkim za pamięć o małej rocznicy i za życzenia. Samych słodkich dni dla jubilatów z ostatnich dni.

Pochwalimy się na początek; mamy już 2 widoczne ząbki na dole, jedyneczki i dwie górne jedyneczki tyle co się przebiły(nocki od jakiś 2 tygodni były męczące ale od 3dni, kiedy pojawiła się druga jedyneczka górna Patrycja śpi spokojnie , budzi się tylko na butle.

Patrycja ładnie chodzi trzymając się mebli, lubi też być prowadzana, wystarczy za jedną rączke. Potrafi sama stać ale nie odważyła się jeszcze iść sama.

[ Dodano: 2007-12-17, 23:39 ]
My też wygrałyśmy z Gerbera bluze i właśnie przed chwilą sprawdzałam czapke i banderke również. Szkoda tylko, ze mają jeden kolor.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 gru 2007, 01:26

Dziekuje za zyczenia :-)

Sesila gratuluje zabkow, no i brawa dla Patrycji za postepy :ico_brawa_01:

Ale to masz szczescie, ja sprawdzalam , to nic, nie wygralam :ico_noniewiem:

ja wlasnie skonczylam prasowac, uuffff

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

18 gru 2007, 07:17

A ja już od 5 na nogach Mirelka znowu dala nam popalić budzi sie tak często ze nieraz ze nie ma sensu wogole kłaść sie spać no i juz sie nie kładę skoro i tak za godzinę albo pol mnie obudzi .

Do tego do 24 siedziałam i zeliki sobie robiłam na jednej lapce kelly ty mi kiedyś pisałaś jak sie wtapia koronkę prawda? Nie jestem pewna czy to ty ? No ale wczoraj pierwszy raz sprobowałam na sobie efekt do kitu wygląda jak zamazana i nie wiem dlaczego.



Tu jest strona z Mirelkowymi zdjęciami jak ktos ma ochote pooglądać www.mirelkafotki.blog.onet.pl


Mam jeszcze dwa okna do umycia nie wiem jak ja to zrobię z :ico_chory:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 gru 2007, 10:05

Iza@, ja też dzisiaj nie śpie od 5 i nie tylko dzisiaj. To jest godzina, o której najczęsciej Asia budzi się juz na dobre. Poza tym oczywiście kilka (nieraz nawet 5/6) pobudek w ciągu całej nocy.
Och, jak ja marze zeby przestać 5 godzin jednym ciągiem, no dobra, niech będzie 4 godziny.

I jeszcze kilka zdjęć:

Asia z pudełkiem na głowie:
Obrazek

Asi nowe uczesanie:
Obrazek

Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 gru 2007, 11:30

Hejka

Ja nadal w kiepskim nastroju
lulu, karolas jeżeli nie wiadomo z czego kiepski humor to od razu najlepiej pomyśleć MĄŻ, FACET. Nie umiem się z moim mężem kompletnie dogadać jaki diabeł w niego wstąpił czy co??? Wiem, że ja też mam jakieś piorunujące dni, ale wiem jakie mam obowiązki a on jakoś o swoich zapomniał. Egoista wredny :ico_zly: :ico_zly:

:ico_tort: dla Piotrusia gratulacje z okazji 10 miesiączków :ico_buziaczki_big:

olala Wojtuś też uwielbia piekarnik a jak się coś w nim robi i świeci się światełko to dopiero lgnie do niego jak ćma do światła :-D

lulu81 gratulacje za ząbka dla Filipka :ico_brawa_01:

qunick kuruj się kobieto do świąt już nie długo. Zdróweczka życzę.

Kajunia25 ja też myślę nad żywą choinką w tym roku, ale nie wiem jak przy Wojtusiu by to wyglądało :ico_noniewiem: Czy bym tych igiełek nadążyła sprzątać bo on wszystko teraz skubie :-D

sesila gratulacje dla Patrysi za ząbki i postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iz@ foteczki Mirelki cudowne, śliczna dziewczynka i chyba mały rozbójnik
:ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 gru 2007, 13:20

Kminek wszystkiego najlepszego dla Piotrusia :ico_prezent:

Aga no wlasnie tak i pomyslalam, ze o chlopa chodzi. przykro mi bardzo :ico_pocieszyciel:

Olala krolewna poprostu z Asi,takie wloski cudne
Iz@ Mirellka sliczna,
fajny wozek macie
Ach rozmarzylam sie o coreczce :-)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 gru 2007, 14:00

No to jeszcze Asia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość