Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

15 gru 2007, 19:13

hej
a ja mam nadal szpital w domu
prezenty dzis kupilismy
lece do chlopakow, moze jak wyzdrowieja bede miala wiecej czasu

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

16 gru 2007, 00:20

tak zywa ale myslalm zeby kupic jakas inna choinka hmmm taka metrowa ale stwierdzilismy ze musi byc mala w tym roku a wiec mamy taka
Obrazek
jest mala ale mi sie podoba oczywiscie zywa :) taka juz zrobiona przez kogos :)
a tak wygladal Macius jak dorwal koraliki na choinke :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
szkoda ze nie widzialyscie jak on oszalal jak zobaczyl je o jacie

jutro jedizemy do mojej mamy na obiad taki rodzinny mamy takie co dwa tygodnie a pozatym jak ja wyjezdzam to chcialam z nimi chociaz zjesc obiad i w ten weeknd robie ja i moja siostra a ja nic nie mam jutro rano bede muslala ugotowac malemu zupke i zrobic obiadek i salatke wsyztsko do 10 ja niewiem jak ja to zrobie
prezenty juz mam zapakowane wlasnie skoncyzlam (dla mojej rodzinki) bo jedziemy na swieta z mojego P rodizna na swieta i musze dostarczyc przeneciki jutro :)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

17 gru 2007, 16:35

hej
zdjecia mi się na razie otw do połowy...to pewno wina mojego netu :ico_noniewiem:

Bożenko - zdrówka dla syneczków Twoich

[ Dodano: 2007-12-17 ]
już mi się zdjęcia otwozyły - Maciuś jak zwykle rozkoszny :ico_brawa_01: a choineczka mała ale ładna. też mieliśmy taką jednego roku, pod halą Wola kupiłam :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 gru 2007, 19:36

Karolina ale świetne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale się uśmiałam - tak jakbym Joasię widziała hihi ona też uwielbia takie koraliki i sznurki różnego rodzaju hahaha. A na choinkę to sie gapi jak zaczarowana i robi dziubek i mówi "UUUUUU" :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

17 gru 2007, 22:35

Ciesze sie ze podobaja Wam sie zdjecia :) MAcius lubi bardzo wsyztsko co sie rosza ehehe, a uwielbia korale albo jak ktos ma cos na szyi jak ktos chce wziazc macka na rece to ma korale i u mnie wszystkie ciotki maja korale (glupota a juz wogole niektore maja czerwone)
zimno i podobno dzis ma padac snieg w nocy :) ale bedzie fajnie :)
ide ogladac film na polsacie fajna komedia polecam hihih

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

18 gru 2007, 10:12

witam

dziewczyny, poddaje się jeśli o porządki chodzi... w tym roku będzie syf...nie da się poprostu - jak robię w jednym miejscu porządek to Ola w drugim bałagan a jak poodkurzam i pomyję podłogę to akurat sok rozleje, rozkruszy coś i rozciapie to wszystko po chałupie....

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

18 gru 2007, 14:20

Beatris60, serdecznie wspolczuje
ja natomiast chyba sie nie spakuje (jade na swieta z mojego emza rodzina do zakopanego) i usadzilam Maciusia w pokoju oblozylam w kolo mnostwem zabawek a sama sie wzielam za chociaz wyjmowanie ubran ale myslicie ze skonczylam?? myliscie sie oczywiscie, w 5 sekund wygrzebal sie sposrob maskotek i byl w lazience a to 10 krokow jest z pokoju takze juz sie nie pakuje nie moge jazaczynam a on leci do polek i wszystko mi wyrzuca wiec ja ukladam jak poukladam wywala mi cos innego chyba pozamykam polki wsadzilam go do kojca to wywalil wszystko w niego i sie smial w glos :) no mowie Wam istne szalenstwo i sie nie spakowalam na szczescie dzis wtorek ale ten czas tak szybko leci a ja w sobote wyjezdzam z rana niewiem keidy ja sie spakuje a mezus codziennie do 20 w pracy
macie ochote na :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: stawiam jakby ktoras chciala :)

[ Dodano: 2007-12-18, 14:07 ]
a tu Wam niby wkleje ze on taki grzeczny no same zobaczcie ;P
tu Macius w niedziele na obiadku u moich rodzicow :)
Obrazek
a taki dlugi to ja jestem :)
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-18, 15:38 ]
a tu dla relaksu filmik jak chcecie to obejrzyjcie :)
http://pl.youtube.com/watch?v=SxvW5_CaIT0

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

18 gru 2007, 20:27

no spakowanie się z maluchem to nie lada wyczyn, trzeba tyle rzeczy zabrać :ico_olaboga: a gdzie jedziecie?
filmik na pewno obejrzę ale że mam słaby net to może to potrwać, muszę na dłużej kompa włączyć, bo zanim sie załaduje to wieki miną :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

19 gru 2007, 13:55

Asiu jedziemy do Zakopanego od soboty 22- 26 w drugi dzien swiat wracamy, odobno duzo tam sniegu wiec ja juz zuplenie nie wiem co mam wziazc dobrze ze jade samochodem to nie ograniczona jestem :) moj macius spi moze sie ktoras ze mna napije :ico_kawa: ???? ciasteczka nie mam :(

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

19 gru 2007, 19:10

ja dopiero z :ico_kawa: ...dziś sądny dzień, mała co chwila sie ze mną kłoci.. :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość