Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

17 gru 2007, 15:40

Cieszę się, że się Wam mój "ciężarek" podoba. A jeszcze bardziej się cieszę, że masz Moniu dobre wyniki :ico_brawa_01: . Gosia myślę, że u Ciebie też będzie ok, dobrze że masz jutro wizytę. Ja już przeżywam bo jutro idę oddać mocz i w środę mam wizytę...No dziewczyny nie jestem chora, ludzie mają różne problemy...ale tak mnie dobił ten ząb, że masakra....Wyglądam normalnie jak z marginesu....Porażka na całej linii. Teraz byłam w sklepie to się owinęłam szalikiem i jakoś było, ale jutro i pojutrze to nie przejdzie....Kończę, bo naprawdę nie jestem w sosie, dopóki ta sprawa nie zostanie zakończona to będę się czuła tak podle. Nawet nie chcę myśleć, że Mały mi zrobi niespodziankę...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 gru 2007, 15:55

Monia,

Dobrz ze u Ciebie wszystko w porzadku no i ............. duzy juz ten Twoj BOBASEK... :ico_szoking: z ktg, nic sie nie martw, nie zaszkodzi sprawdzic, ale takie skoki tetna to chyba normalne.... :ico_noniewiem:

Gosia,

Nie zamartwiaj sie tak zabkiem, z tym "marginesem" to przesadzilas Kochana :ico_nienie:
:ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 gru 2007, 16:00

monia26, to nie dobrze że ma tak wysokie tętno ale może dzięki temu szybciej zobaczysz swoją dzidzię, spora jest już naprawdę :-)

Goonia, ząbek napewno się da zrobić szybko. To kiedy się do stomatologa wybierasz?

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 gru 2007, 16:05

witajcie Kochane Styczniówki

Byłam dzisi u Siostry. maluszek wypinał sie do nas tyłeczkiem. Siostra idzie dzis do ginka, to moze dowie sie ile maluch wazy. 3 tyg temu wazył 3400g, wiec teraz pewnie znów mu sie przytyło.Moja Siostra ma 19kg na +, ale absolutnie tego po niej nie widac. czekamy z niecierpliwoscia na Dzidizusia :ico_brawa_01:

Goonia przecudny brzuszek masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Całuski dla WAS

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

17 gru 2007, 16:16

Renia0601 pisze:monia26, to nie dobrze że ma tak wysokie tętno

No własnie i dlatego sie martwię,ze coś nie tak.Dzwoniłam do położnej i powiedziała,że mam dzisiaj przyjechac na zapis ktg i zobaczymy,powiedziała tez ,ze mogłam być poddenerwowana i dlatego tak wyszło :ico_noniewiem: Jeny mam nadzieję,ze wszystko jest w porządeczku,no i zaczynam panikować. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-17, 15:20 ]
K@tk@ to dzidzia twojej siostry też spora :ico_szoking: ,ale nam koloski porosły w brzuyszkach :ico_oczko:

Goniu,a Ty moja droga musisz isć koniecznie do dentysty

Reniu to jak mały ma takie wysokie tętno to pewnie grozi mi cesarka co? :ico_placzek: ...zawsze coś :ico_zly:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

17 gru 2007, 16:50

Renia0601 pisze:Goonia, ząbek napewno się da zrobić szybko. To kiedy się do stomatologa wybierasz?
ja już byłam w tą sobotę i teraz po prostu czekam na materiał z Łodzi, bo to co się złamało trzeba dorobić :ico_olaboga: i panikuję, ze nie dojedzie na czas. Tak to mam tylko lekarstwo i wielką dziurę w buzi :ico_placzek:
K@tk@ pisze:Goonia przecudny brzuszek masz
dziękuję bardzo :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 gru 2007, 17:20

Cześć dziewczynki.

Mam wiadomość od Marcii. Do konca tygodnia na pewno potrzymają ale na swięta mają wypuścić. Dostała ochrzan od lekarzy ze nie leżała w domu ale tak chyba szystko jest w porządku bo nic więcej nie napisała.

Ja od rana wyłączyłam komputer zeby mnie nie kusił i posprzątałam troche. Ozdobiłam okno, przemyłam je i wyprałam firankę. Od razu w pokoju inaczej. Musze powiedziec Mackoi zeby pojechał po choinkę bo jeszcze nie mamy ubranej.
Plecy mnie dzisiaj bolą, ledwo siedze przy kompie.

Gonia bidulko współczuje z tym zębem,wierze ze samopoczucie kiepskie z tego powodu.
Monia ale masz koloska w brzuchu :-) Fajnie ze wszystko ok :ico_brawa_01:
Ja ide w srode na wizyte, zobaczymy co lekarz powie.

K@tk@ Twoja siostra tez ma koloska :ico_haha_01:

Gosia daj znac co ci jutro powie lekarz, nie martw sie na zapas na pewno jest wszystko dobrze.

Ja uciekam bo Maciek mnie woła.Zaraz jedziemy do mojej kolezanki po rzeczy które jej pożyczyłam.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

17 gru 2007, 19:50

A więc u mnie wszystko ok, rozwarcie nadal takie samo jak tydzień temu, czyli 1 cm, kolejna kontrola 28 grudnia, ale się cieszę że rozwarcie się zatrzymało bo inaczej.... szpital.

Moniu, ale masz dużego synka w brzuszku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Goonia brzusio śliczny :ico_haha_02:

K@tk@ daj znać po wizycie Twojej siostry u gina.

Renia a jak tam synek??? Dajesz sobie radę???

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 gru 2007, 20:52

Własnie dzwoniła Siostra, jej Dzidzius wazy juz 3800 g :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Gin pow., ze do porodu przekroczy 4 kg. Poki co u Siostry wszystko jest twarde i pozamykane, Dzidzia jeszcze nie pcha sie na ten świat...Ale my wiemy jak to jest, zazwyczaj tam gdzie nic sie nie zapowiada, dzidzius pojawia sie nagle hihih

Podcza badania tętna, dzidzius miał wysokie tetno i Siostra troszke sie martwi :ico_noniewiem:

Mysle, ze gdyby cos było nie tak, to gin z pewnoscia zwróciłby na to uwage, prawda?

Pozdrawiam Was serdecznie... Moim marzeniem jest latac z takim slicznym brzuszolkiem jak Wy wszystkie macie, tak za rok :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:



Buzka


p.s. specjalne pozdrowienia dla Martusi :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 gru 2007, 22:55

misia85 pisze:A więc u mnie wszystko ok, rozwarcie nadal takie samo jak tydzień temu, czyli 1 cm, kolejna kontrola 28 grudnia, ale się cieszę że rozwarcie się zatrzymało bo inaczej.... szpital.

Misia super ze rozwarcie sie zatrzymało :ico_brawa_01:

K@tk@ pisze:jej Dzidzius wazy juz 3800 g

nieźle :ico_brawa_01:

Mój Patryk dobił do 4kg a mój mąż ważył 4600 jak sie urodził :ico_szoking:

Widze ze u nas tez szykują się koloski :ico_haha_01:

K@tk@ pisze:Mysle, ze gdyby cos było nie tak, to gin z pewnoscia zwróciłby na to uwage, prawda?
pewnie tak, nie martw się Kasiu.

Pusto tu coś dzisiaj :ico_noniewiem: Chyba ide juz spac, plecy troszke przestały bolec ale dzisiaj dały popalić. Był moment ze nawet stac nie mogłam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość