Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 gru 2007, 23:58

Kristi pisze:Ja niestety nie bede miala juz dobrego kontaktu z moim tata i mama.. jestem daleko i mam takie wrazenie ze to jest im(moim rodzicom) na reke :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: ale juz nie placze z tego powodu bo juz do tego przywyklam i powiem ze nawet dobrze mi z tym :ico_wstydzioch: bo mam spokoj przynajmniej :ico_oczko:

a ja moę napisać że naprwde wszystko się moze zdarzyć, ja myślałam że juz nigdy nie bedzie tak jak bym chciała, a jednak stało się....

Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 gru 2007, 13:18

czesc babeczki ale sie stesknilam za wami ale naprawde nie mam kiedy usiasc i poczytac a co dopiero cos napisac ....na usprawiedliwienie mam tylko to ze od czasu jak sie przeprowadzilismy 5 miesiecy maly nie przespal calej nocy sam ....to straszne ladniej mi spal jak byl mniejszy nie wiem o co chodzi wiec jak tylko spi (ostatnio tylko po 40 min dziennie ) to probuje sie polozyc .....oczywiscie nigdy to nie wychodzi a o pisaniu jak "jest na chodzie" nie ma mowy ....mowie wam to taki maly kiler ze szok ....czasami juz go pytamy gdzie ma baterie zeby mu je wyjac choc na moment :) ale i tak go kocham nad zycie .....
zdrowka zycze wszystkmim choruszkom malym i duzym ( u nas znow sie pojawil katar :( )
gratuluje ciezaroweczkom zdrowych "groszkow"....
trzymajcie sie baboski mam nadzieje ze bede zagladac czesciej ....
aha u nas juz sa wszystkie 3 wiec mamy komplet zebow (poza piatkami bo te ponoc pozniej wychodza)16 szt bielusienkich klow:)
aha baboski drogie dziekuje serdecznie za zyczenia urodzinowe :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 gru 2007, 15:13

Dzien dobry
A ja jestem juz po lekarzu i wszystko jest ok z moim cukrem :ico_oczko:
Tylko tak dalej a wiec uwazam co jem i nie za duzo slodkiego :ico_oczko:
Moje dzieciatko sobie spi ale juz lada chwila sie obudzi wiec ja szybko korzystam poki sobie spi i pisze co nie co :ico_oczko:
Mam dzisiaj fajny humor i nie jestem zmeczona.. Malusia w nocy spala pieknie,i spokojnie i ani razu nie musialam do malej wstanac bo ja tez spalam jak zabita :ico_oczko:
Na naszych zajeciach zlobkowych bylo fajnie,ale mala Nicole byla dzisiaj jakas marudna bo wstala szybko juz o 7 30 :ico_szoking: ale ogulnie mala sie pobawila z innymi dziecmi i bylo ok,Nicole kolezanka Kresztina to jest taki maly terminator.. jest starsza od Nicole o 3-4 miesiace i najpierw mala Nicole zaklada rece na szyje i przytula a innym razem ja popycha dzisiaj malej Kresztnie zwrocilam uwage ze tak nie wolno robic.. ale to tylko dzieci i same dojda do wszystkiego.. ale nie wolno sie popychac.. :ico_nienie: :ico_oczko:
A ja jestem dzisiaj pracowita.. bo juz od rana piore.. nareszcie mi dziala pralka i juz za niedlugo jak sie Nicolcia obudzi i zje to ide umyc naste autko czarnulka bo wyglada naprawde czarnulkowato w srodku :ico_oczko: Musze poodkurzac i zetrzec kurze w srodku w aucie :ico_oczko:
Ok milego dnia wam zycze i uciekam bo moj kochany szkrabek zaraz wstanie
Ja czuje sie tez dobrze i moj Grosio tez tak mocno i fajnie kopie :ico_brawa_01:

Iwona fajnie ze sie odezwalas i jak mozesz to czesciej zagladaj :ico_oczko:

Maggie ja juz stracilam nadzieje ze cos sie zmieni u mnie jesli chodzi o moich rodzicow.. nie odzywaja sie do mnie i ja sie im narzucac nie bede.. to oni sie musza zainteresowac co u mnie jak sie czuje i jak ma sie Nicole.. a to raczej watpie ze nastapi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

A wiec wpadne pozniej jak bede miala wiecej czasu papa a dzisiaj ide na spowiedz przed swiateczna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 gru 2007, 18:28

[a]Aginka[/b], mam pytanko, bo stracilam dane z komputera, czy mozesz mi podac jeszcze raz adres, gdzie zmniejszasz zdjecia a potem je wklejasz na forum?

[ Dodano: 2007-12-19, 17:44 ]
Aginka, juz mam, dziekuje :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 gru 2007, 20:35

cześć dziewczynki kochane :ico_oczko:
u nas cięzki dzień bo cały dzień minał mi na sprzątaniu...no nic, na szczęście Antoniu był naprawdę grzeczny :ico_haha_02:
No i na spacerku byliśmy dopiero około godziny 15 także nie zadługo bo jakoś zimno się zrobiło...

Witaj Iwonka, no wreszcie zajrzałaś bo juz miślałam że całkiem o nas zapomniałam....kurcze co z tym naszym Lulim że tal spać nie może...no i niech szybko wraca do zdrowia....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 gru 2007, 21:21

Asia mi padla. Cos dzisiaj nie byla za grzeczna (delikatnie mowiac), zwalam to na zabki, ale juz sama nie wiem.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 gru 2007, 23:23

A co z Diem ??????

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 gru 2007, 23:51

No wlasnie, tak dawno jej tu nie bylo....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 gru 2007, 23:56

Dobry wieczór dziewczynki, przepraszam że tak mało napisałam ale dzisiaj ciagle było w pospiechu... :ico_olaboga:
Głowa mała z tego wszystkiego...
ale i tak się cieszę ze swieta idą...

Kristi, Ty też chodzisz na zajęcia...coś w stylu żłobka...? Fajnie...chyba ostatnuio pisałaś że nie wiesz czy s ą takie u was, ale cieszę się że znalazłaś...i że Nicolce się podoba :one:
Basia ja tez juz nie wiem czy zwalać zachowanie antosia na ząbki...czy nie, bo osattsnio jak jeszzcze byłam w PL i Antoś zosta ł z babcią to podobno był bardzo grzeczny, i tylko jak ja się pojawiam na choryzoncie to wcielony diabełek...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 gru 2007, 00:06

I jestem :ico_oczko:
Moj kochany skarbek zasnal :ico_oczko: Dzisiaj mala spala w ciagu dnia dwa razy i dlatego pozniej zasnela teraz :ico_oczko:
Ogulnie dzien minal ok,nie bylam na spowiedzi.. ale maz byl a ja nie bylam bo mala zasnela a tesciowa niemogla na nia pouwazac.. bo miala gotowanie i robila ciasta bo jutro ma urodziny :ico_brawa_01: :-D takze ja do spowiedzi pojde jeszcze w innym terminie :ico_oczko: jeszcze zdaze :ico_oczko:

Maggie jesli chodzi o te zajecia to fakt nie wiedzialam gdzie mialabym pojsc i zapytac czy takie cos wogule jest.. A przez przypadek szczesliwy chodzimy z Nicole na takie zajecia chocby zlobek :ico_oczko: A wiec kolezanka mojej sasiadki taka Karin ma tez coreczke co ma 19 - 20 miesiecy i ona zapytala czy bym nie chciala tez na takie zajecia zlobkowe chodzic a ja sie zgodzilam chetnie bo dla Nicolki wszystko :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D i malej sie podoba ma nowa kolezanke a ja przy okazjii tez mam kogos z kim sobie pogadam i nawet sie juz na spacer chcemy z Karin umowic ale narazie jest za zimno bo tylko -5 °C A w nocy nawet do -12 °C A wiec Zimnooo :ico_oczko: Jak jest zimno tak jak dzisiaj to Karin i ja i Nicole i Kresztina jedziemy sobie autkiem podwozi nas :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Ok ja juz mam pranko prawie wyprane :ico_brawa_01: Troche sie narobilam przy tym bo takie latanie do piwnicy i spowrotem do suszarki wlozyc i wylozyc oh ale udalo sie i zostalo mi jeszczcze tylko jedno pranie i koniec :ico_brawa_01: A jutro ma tesciowa urodziny 59 lat :ico_oczko: No i ciekawe jak bedzie.. Mam nadzieje ze Tesciu nie bedzie mi za bardzo marudzil :ico_haha_02:
Ide spac jakos zmeczona jestem tym praniem i umylam auto i nawet do garazu sama wjechalam a serce mi sie trzeslo jak niewiem :-D :ico_brawa_01:
Milej nocki buziaczki dla was i dla dzieciaczkow papa dobranoc

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość