Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

19 gru 2007, 17:42

Justynko na pierozki bardzo chętnie....
zamierzam na wigilię zrobić barrrrrrrrdzo duzo pierożków :-D

a dzis zjadłam kawałek pizzy...ciekawe czy Milenie spodoba sie ten smak???

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 gru 2007, 18:03

Violu generalnie juz prawie wszystko kupione teraz tylko gotowac :ico_oczko:

Dziekujemy za komplemenciki no i faktycznie Eliza rosnie jak wszystkie dzieciaczki. Widze po wózeczku jaka juz duża jest no i po ubrankach :ico_szoking: :ico_oczko:

Ja już nie mogę się doczekać pierożków świątecznych :-D Więc chętnie się wproszę na kilka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 gru 2007, 20:38

witam wieczorkiem,
po pierwsz kinguś śliczny avatorek, prawie cie nie poznałam, wypiekniałąś nam :-D
a ubranko na chrzest pierwsza klasa i te rózyczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu kombinezonik super, ja tez dzis malucha ubrałam w jego nowy kombinezoik i cykłam pare foteczek to wam jutro wkleje bo dzis juz mama czeka na laptopka :-D tez ma nałóg ale na grach internetowych :-D A jak tam Milenka, pizza jej smakowałą :-D

A pierożki na swieta to by robimyz kiszoną kapustą i jajkiem na twardo i tez sie juz nie moge doczekać :-D na samą mysl mi juz w brzuszku burczy :-D

No i Justynko daj znac ile ta twoja córa juz wazy :-D

Monisiu a choroby dzieci sa zawsze trudne do zaakceptowania :ico_noniewiem: takei maluszki a juz się tak nacierpieć muszą :ico_placzek: ale trzymam kciuki za wylecznie małej :-D

A ja dziś pieke druga turę rogalików z marmoladka na świeta :-D bo dwa dni temu już raz piekłam ale chyba wychodzą z kuchni :-D bo cos ich malutko zostało ale tak to jest jak jest tyle głodomorków w domu :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

19 gru 2007, 23:17

Witka
Milenka cudna! Elizka przepiękna! Gratulacje dla ich mamuś!
Kinga pomysłowa z ciebie kobitka, te różyczki wyglądaja pierwsza klasa! Że też ja nie mam takich zdolności :ico_placzek:

A u nas wciąż to samo........... Natala nie chce mi usypiać, tylko przy cycu..... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Powiedzcie mi jak wasze dzieciaczki zasypiają?????? I jak je tego nauczyłyście....... :ico_puknij: Bo ja już nie mam sił :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

20 gru 2007, 00:18

Dziękuję za komplemenciki :ico_brawa_01: Można się podbudować :ico_brawa_01:

Aga powiem Ci że Elizka po kąpieli usypia przy jedzeniu po całym rytuale :ico_oczko:
Tylko budzi się po ok 30min. czasem z płaczem a czasem z miałkaniem i trzeba przy niej posiedzieć żeby znów zasnęła. Kiedyś miała tak później jej się odwidziało i normalnie spała bez budzenia a od jakiegoś czasu znów to wróciło :ico_olaboga: Ale generalnie, żeby zasnęła to trzeba przy niej być :ico_noniewiem: Ale chyba później dzieci z tego wyrastają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 gru 2007, 01:40

Kinga_łódź pisze:Aga powiem Ci że Elizka po kąpieli usypia przy jedzeniu po całym rytuale
Tylko budzi się po ok 30min. czasem z płaczem a czasem z miałkaniem i trzeba przy niej posiedzieć żeby znów zasnęła.


Aga u mnie jest to samo....Milena po kąpanku zasypia, potem przebudza się..wtedy biorę ją do cyca no i zasypia już na dobre.
w dzień mało śpi, ale generalnie zasypia przytulona do cyca...

dzięki za miłe słowa :ico_sorki: :ico_sorki:

Ula prawdę mówiąc nie jadłam jeszcze pierożków z jajkiem i kapustką :-D

a Milence chyba pizza smakowała...bo brak żadnych objawów ubocznych... :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 gru 2007, 10:09

hej, maluch na drzemce wiec moge sobie u z wami poklikac :-D

Abegano u mojego maluszka to róznie czasmi zasypia gdzieś pół godzinki po kapieli, po mleczku i po krótki szaleństwie z tatusiem :-D kłądziemy go do łózeczka, które jest koło naszego łózka, puszczamy kołysaneczki trzymamy za rączek i zachwilke maluch śpi :-D czasami śpi do rana a czasami budzi sie po godzince i rytuał od nowa :-D
ale najbardziej pomagaja nam kołysaneczki, wiec jak masz skypa to si odezwij do mnie to ci przesle kilka kołysaneczek, mój skype: dobosz_ula :-D

Violu te nasze pierożki są przepyszne jak chcesz to podrzuce ci przepisik :-D

A dzis dalszy ciag sprzatania mojego pokoiku :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

20 gru 2007, 10:23

Hej Viotu ale z ciebie ranny ptaszek :ico_smiechbig:

Wlasnie przeczytalam ze Ula jada pierozki z kapusta i jajkiem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
czy to jajko kroicie? zdradz przepis moze tez sprubuje

Kinga_łódź pisze:Aga powiem Ci że Elizka po kąpieli usypia przy jedzeniu po całym rytuale
u mnie tez tak bylo ale jak Grzes zlapal katar to ograniczylismy kompiel co drugi dzien i teraz zupelnie wybil sie ze swojego cyklu .
budzil sie o 3-4 a potem o 7 teraz pada wczesniej i budzi sie dodatkowo o 24-1godz.
do tego moje grzeczne dziecko staje sie czasami marudne np. nagle zaczyna strasznie plakac a pozniej zmeczone zasypia CZY TO ZABKI IDA?Przeciez pediatra sprawdzala i mowila ze jeszcze nic no coz ale kazdy jest omylny a to bylo prawie miesiac temu. :-)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 gru 2007, 10:26

a to nasze nowe foteczki :-D

nasza rybka nemo
Obrazek

pycha kaczuszka :-D
Obrazek

u tatusia
Obrazek

nasz nowy kombinezonik :-D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

20 gru 2007, 10:31

Ula ten Nemo jest rewelacja gdzie kupilas ?Mam nadzieje ze na allegro.

JESZCZE DWA DNI I BEDĘ MIEĆ PIĘĆ MIESIECY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość