Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 gru 2007, 10:41

NOWA, spinka, dziękuję. :-D

Normalnie strsznie jestem z sebie zadowolona, to wszytstko praktycznie odbyło sie z zaskoczenia, bo tylko zrobiłam testy ( zero błędów) i zaraz taki jeden egzaminator krzyczy moje tyko nazwisko. No i poszliśmy na plac, wszytko pokazałam, ładnie po łuku pojechałam i ruszyłam z recznego i od razu wsiadł do auta i ruszyliśmy w największym ruchu do miasta ( o 14.50) normalnie lekko nie było bo ciągle na światłach kazał w lewo, no i strasznie dużo aut było że nie można było sie nawet rozpędzić. Ale super pojechałam, największym szokiem było dla mnie ze ani razu mi nie zgasł, bo na kursie czesto mi gasł, no i miałam jakieś głupie trudne podjazdy pod gorke co metr bo korek był do rona, ale mi sie udało i jestem bardzo bardzo szczesliwa. No i w tym samym czasie moja siostra tez zdawała, no i tez zdała. Wiec wczoraj reszta rodzinki obłała nasze prawko. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


No i oczywiście że stawiam wszystkim :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

19 gru 2007, 10:43

siunia moje gratulacje :ico_brawa_01: a co słychac u manenki ???

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 gru 2007, 11:00

K@tk@, dziękuję, a wszytko ok, dalej pilnuje dziecka, no i większych zmian chyba u niej nie było.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 gru 2007, 11:07

Witajcie kochane :ico_ciezarowka:
Jak humorki z rana?
Ja dziś musisłam wczesnie wstac, bo byllismy z m. na zakupach. chcielismy kupic choinkę. No i kupiliśmy :509: , choc juz myślałam, że wrócimy z niczym.
Ale udało się, teraz tylko przystroic i można świetowac :-) Choinka jest prawdziwa, bo ja właśnie taką chciałam, zapach cudny :-) , kupiliśmy też gałązke jemioły :ico_haha_01: Oj juz nie moge doczekac się strojenia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-19, 10:15 ]
Spinka tylko nie śpiochu :ico_nienie:
K@tk@ witaj :ico_haha_01:
Siunia jeszcze raz gratuluję, teraz to pewnie jesteś mega szczesliwa, egzamin zdany i meżusia masz juz przy sobie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 gru 2007, 12:01

U mnie już balkon ubrany 40 m wężem i sopelkami, choinkę dzisiaj A. kupuje i oczywiście tylko prawdziwą, ten zapach jest niezastąpiony. Mój A. powiedział, że jak dzidziuś się urodzi, też koniecznie będziemy musieli mieć na święta żywe drzewko, bo to daje taką specjalną atmosferę :682:

Siunia jaki dzidziuś piękny na suwaczku :ico_brawa_01:

Oj dziewczynki, gdzie się pochowałyście??

Robię pizzę, jeżeli któraś ma ochotę zapraszam!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 gru 2007, 15:21

Hej, ja troszkę :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: , a wczesniej walczyłam z mega bólem podbrzusza, taki jak przed @, coś strasznego, jeszcze od poczatku ciaży tak nie miałam :ico_olaboga: Ale juz jest wszystko w porządku, teraz odpoczywamy sobie :-) .
Spinka został jakis kawałek pizzy dla mnie :ico_noniewiem: :-) ( tez cos zgłodniałam :ico_sorki: )
Mam pytanko do Ciebie, ostatnie USG, które miałaś robione to było przez brzuch, czy dopochwowo?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 gru 2007, 15:39

Zostało pół pizzy, zapraszam!
A co do USG to miałam je robione 1 miesiąc temu i było dopochwowo, następne mam nadzieję że będę miała robione 8 stycznia, uprę się i zrobi, a wtedy zobaczymy.

Było wziąć no-spę i sie położyć. Miłego dnia, ja na razie zmykam do siostry A. jedziemy, odezwę sie wieczorem.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 gru 2007, 16:16

spinka pisze:A co do USG to miałam je robione 1 miesiąc temu i było dopochwowo, następne mam nadzieję że będę miała robione 8 stycznia, uprę się i zrobi, a wtedy zobaczymy.

Kurcze faktycznie przeciez mówiłaś, ze ostatnio Ci nie zrobił , coś mi sie ubzdurało :ico_puknij:
Dziekuję za zaproszenie, zaraz będę :-D

[ Dodano: 2007-12-19, 21:28 ]
Witam!a co tu takie straszne pustki :ico_szoking:
Ja niedawno wróciłam, muszę się Wam przyznac, że poszłam dziś do gin. Właściwie do ostatniej chwili wahałam sie czy pójśc, czy nie, ale teraz strasznie sie cieszę że sie wybrałam i jestem cała mega happy :526: :526: :526:
Z dzidziusiem wszystko w porządku :-), słuchałam serduszka i widziałam brzdąca na USG. miałam robione pierwszy raz przez brzuch, pani dr mierzyła go wzdłuż i wszerz (wszystkie wymiary są ok.) :-) Maleństwo waży 207 g. Jest cudne i takie ruchliwe ( a może wstydliwe), bo ciagle się odwracało.
Gin szukała przyczyn tych moich plamień, ale nic nie znalazła, co by na to wskazywało. Mam na razie bardzo nisko ułożone łozysko, ale mówiła, że z czasem w miarę rozwoju ciąży powinno migrowac ku górze.
Takze wieczór miałam (i nadal zresztą mam) bardzo udany, gdybym nie poszła to przez te dwa tygodnie zamartwiałabym się tylko, a tak to mogę się tylko cieszyc.
Jutro postaram się wkleic zdjęcie z USG.
Pozdrawiam Was serdecznie i zycze dobrej nocki

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 gru 2007, 10:56

Witam z rana, ja dziś lekko zaniepokojona bo w nocy miałam silny ból dołu brzucha. Tyle że to raczej pęcherz moczowy dał czadu , bo ból wystapił w toalecie i w ogóle ciągle chciało mi sie siusiu, nawet zaraz po wizycie w kielku.Pewnie początek zapalenia, własnie wlewam w siebie sok żurawinowy :ico_olaboga:

oliwka.s
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:25

20 gru 2007, 11:20

martamamdzis identycznie tak samo.obudziłam się dzisiaj z bólem ... Znasz może jakieś domowe sposoby leczenia pęcherza.jestem w 10 tc.więc leki nie są jeszcze wskazane jak myślę. :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość