Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 gru 2007, 11:55

oliwka.s, ja piję sok żurawinowy, taki z Paoli. Kiedyś miałam duże problemy z pęcherzem i on mi serio pomógł. Dobrze by było kupic żurawinę suszoną i jeść tylko u mnie nigdzie nie mogę dostac. Do tego ponoć dużo wit. C więc zaraz sobie zafunduję herbatę z cytryna.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 gru 2007, 12:09

hej dziewczynki, ale zimno brr!właśnie wróciłam z koscioła, byłam u spowiedźi, na szczęscie długo nie trzeba było stac.

Marta , Oliwia ja nie wiem co Wam doradzic. Wczoraj tez miałam straszny atak bólu ( lezałam chyba ze 3 godz. i z bólu nie mogłam zasnąc), ale u mnie to raczej dolegliwośc ciązowa (ból taki jak przed @).
Moja koleżanka od paru ładnych lat leczy pęcherz, co jakis czas to powraca, a ból podobno straszny. Wiem, że objawem zapalenia pęcherza jest pieczenie. Ona na to bierze jakieś silne lekarstwa. nie wiem jak jest w ciąży. Najlepiej to poobserwowac, czy to jest faktycznie to i zgłosic sie do lekarza.
Ja nawet sie zastanawiałam, czy te moje plamienia to nie są z cewki moczowej ( tak mi nawet sugerowała moja gin.), ale wykluczyłam, bo ani za czesto nie chodzę na siku, ani nic mnie tam nie boli i nie piecze.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 gru 2007, 12:30

NOWA, mnie właśnie zawsze piekło jak miałam zapalenie a teraz to był ostry ból. Ale jedna dziewczyna na UM mi napisała że miała to w ciązy też bo to sie rozciąga środek nam :ico_ciezarowka: :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 gru 2007, 12:31

A wiecie, że mój kochany m. wziął wszystkie zdjęcia z USG ze soba do pracy, powiedział, że sobie skseruje i że chce wszystkim pokazac i pochwalic sie :-D :-D :-D . Super było razem oglądac maleństwo, myslę, że dla niego to też przezycie. Gin mówiła, że "najfajniej" widac malca po 20tyg. więc na nastepną wizytę też pójdziemy razem (bedzie to 23. 01.08)
Dobra zmykam, zabieram się za sprzątanie kuchni, ale w ramach przerwy bedę zagladac :-)

oliwka.s
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:25

20 gru 2007, 12:38

nowaciekawa jestem skąd te bóle w podbrzuszu?zdażyły mi się już też dwa razy.martaciekawa jestem czy same nie zafundowałyśmy sobie tego zapalenia?wstawałaś dziś w nocy do kibelka ?bo ja nie.moze to skutek zbyt długiego wstrzymywania się? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 gru 2007, 12:42

oliwka.s, ja zawsze odkąd jestem :ico_ciezarowka: idę do kibelka jak si e w nocy obudzę, nawet jak mi się nie chce .Własnie po to żeby nie przemeczać pęcherza. U mnie to może jednak nie zapalenie bo przy zapaleniu piecze podczas siusiania a mnie nie, tylko ten raz w nocy ból. Mysle że to mogło być po poniedziałkowym USG, nasz maluch spał i lekarz długo ta koncóweczka jezdził mi w srofdku, w sumie dwa razy po 15-20 minuti już wtedy czułam pęcherz,bo go poruszał

[ Dodano: 2007-12-20, 11:44 ]
NOWA, wspólne USG to świetna sprawa, mój M. teraz zobaczył naszego maluszka i jest jakby bardziej troskliwy,dotarło do niego że to już nie zarodek, tylko miniaturowy człowieczek, z rączkami, nózkami, że nas czuje na swój sposób :ico_brawa_01:

oliwka.s
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:25

20 gru 2007, 12:55

martachoruję też na pęcherz od wielu lat .owszem piecze ale też objawia się to automatycznie zapaleniem w @.dziś mam wizytę u gin.będę pisać co i jak. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 gru 2007, 12:59

oliwka.s, OK to pisz. Mnie zawsze piekło, miałam zapalenie 2 może 3 razy w sumie. Ale teraz nie wygląda mi to na zapalenie, chyba że dopiero się wykluwa więc musze go zalać żurawinowym soczkiem :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 gru 2007, 13:05

Cześć :ico_ciezarowka:
Marta, Oliwka nie zazdroszczę tego pieczenia :ico_pocieszyciel:

Nowa bardzo dobrze, że poszłaś do gin, wspólne USG to pewnie wspaniałe przeżycie, ja mam nadzieję, że 8 doświadczę tego z moim A. Wieczorem koniecznie wklej zdjęcia! A swoją drogą to już kawał dzieciątka :ico_brawa_01:

Ja dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna jakoś słabo się czuję, nie wiem czemu. A miałam pomóc sprzątać A. no i tak głupio wyszło, jakbym specjalnie tak mówiła, żeby mu nie pomagać, ale ważniejsza jest dzidzia, więc leżę, jutro też - muszę porządnie odpocząć. Ja zawsze czuję się super i pewnie dlatego teraz tak się niepokoję.
Oj coś czuję, że dzisiaj to ja zaczynam panikować...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 gru 2007, 15:11

Witajcie :ico_ciezarowka:

Mnie oststnio tu mało, bo ciągle cos do roboty jest, najpierw z tym prawkiem, a teraz już jak przestałam myśleć o prawku to trzea brać sie ostro za porządki przedswiąteczne bo w domu dosłownie nic jeszcze nie zrobione.
Co do bolow brzucha raczej nie mam, choć wczoraj jak wniosłam Milana po schodach do domu, to musiałam troche poleżeć , bo brzucho bolał, no ale co zrobić jak sie ma małe dziecko :ico_oczko:


NOWA, super, że dzidzia, duża, no koniecznie wklej teraz foteczke z usg,

Ja to teraz wiekszy czas na tt znajde dopiero po powrocie do domu, po nowym roku, ale bede tu jeszcze zaglądać.

Buziaki.

[ Dodano: 2007-12-20, 14:12 ]
Oj no i zapomniałam pochwalic tego mojego męża, że dostała od niego pod choinke i na urodziny, łancuszek z serduszkiem z białego złota a dzis srebrny zegarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość