Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 gru 2007, 17:33

astrid pisze:z tą bliskoscia to tak, ze dziecko mysli ze jak wychodzimy to ze znikamy


No własnie ja to ostatnio odczuwam. Nie wiedziałam, że to tak jest. Tomek strasznie jest za mna. Jarek czasem nie może go uspokoić a ja tylko wchodzę kładę mu rękę na główce i od razu się uspokaja. Normalnie szok!

Alinko śliczne zdjątka. Ja tez chcę, zeby Tomek juz taksiedział ładnie.
Właśnie dziewczyny powiedzcie mi czy ja juz go mogę sadzać? On sam jeszcze nie potrafi.Podciągany za rączki pieknie się podnosi, ale bez tego nie da rady. A marudzi niemiłosiernie bo chcę siedzieć i koniec. i co ja mam zrobić?

Madziorka sliczny Leonek. Co tam się porobiło u ciebie? Tęsknisz za Adaśkiem czy cos gorszego??

Asiu daj Emi wit C to może zniszczysz choróbsko w zalążku. Trzymajcie się ciepło i nie chorowac.

Basiu ja wkładam i wyjmuje Tomka z chusty bez rozwiązywania. Kładę go na jedno ramięa potem na drugie i już. Z wyjęciem co prawda jest gorzej bo chcę szybko i podnosząc tylko do góry nogi zostają zamotane hehe. ale ogólnie daję radę. A Kalinka jeszcze zakatarzona?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 gru 2007, 17:45

was zostawic to normalnie szok :ico_szoking: tyle stron
Jaśnie Pani zabieram mi zdjecia z tego forum ze sniegiem :ico_zly: :ico_zly: ....ale tak na powaznie ...straaaaaszsszsznnnieeee Ci zazdroszcze :ico_placzek:

Alinko zdjecia super i mala Waneska tez superasna jest ....a te zdjecie z pielucha tatusia ...to super :-D :-D :-D :-D
Frydza zdjecia Arusia i Wiki super :ico_brawa_01:

Asiu no przykra sytuacja i glupio tak przed swietami :ico_noniewiem: ale napewno sie pogodzicie :ico_oczko:

Astrid wspolczuje z powodu wozu :ico_pocieszyciel:

Madziorka a Leonek super ,fajny chlopczyk i napisz co sie stalo kochana ...mam nadzieje ze nic zlego :ico_oczko:

Kamilko jezeli Tomuś sam nie siada to nie sadzaj go chyba ze na kolanach napewno juz nie dlugo sam zacznie :ico_oczko:
A co do bliskosci to ja uwielbiam zapach Marcinka jego spojrzenie do mnie i jak wyciaga raczki malusie kochane ech uwielbiam to.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

20 gru 2007, 18:06

jasnie pani jak to ubił 2 golebie???

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 gru 2007, 18:16

magda26 pisze:Kamilko jezeli Tomuś sam nie siada to nie sadzaj go chyba ze na kolanach napewno juz nie dlugo sam zacznie :ico_oczko:


zgadzam się, Emi też jeszcze sama nie siedzi, tylko na moich kolankach, ćwicze z nią podciąganie za raczki ale nie sadzam jej na siłę, wszystko w swoim czasie :-)

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

20 gru 2007, 18:54

Kamilko moje zdanie jest takie- niektore dzieci siadaja pozno inne wczesniej i to od dziecka powinno zalzec kiedy to zrobi nie od nas, moja rehablitanka mi mowila ze teraz dziecko siedzi na kosci ogonewej a nie na pupie czy jakos tak, zwróć uwage czy jak go posadzic to jak ma plecy jak mocno zaokrąglone to jeszcze nie poora a jak proste to juz nie dlugo. Moj np w ogole nie chce byc posadzony i widze po nim ze najpierw bedzie raczkowal bo juz raczkuje w tył, a widocznie usiadzie pozno. Niektore dzieci najpierw siedza a potem raczkuje ehh rozpisalam sie. sorki.

[ Dodano: 2007-12-20, 17:55 ]
acha mozesz z nim cwiczyc podciaganie i siad boczny.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 gru 2007, 19:33

Dziękuje dziewczyny. No ja go sadzam jak juz to na moich kolanach, ale jakie to ma znaczenie bo nie rozumiem?
Astrid a co to jest siad boczny??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 gru 2007, 19:46

KAMILKO :ico_oczko: Moja Wiki tez chciala strasznie siedziec to ja potpieralam po bokach poduszkami i siedziala i sie bawila a teraz juz sama siedzi :ico_haha_01: ,niunia teraz spi to ja na tt :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 gru 2007, 19:50

avisek pisze:jasnie pani jak to ubił 2 golebie???

:-D :-D :-D :-D no normalnie, moj tata hoduje golebie pocztowe i kilka z nich jest od urodzenia w klatkach, zeby nie mialy zadnej stycznosci ze srodowiskiem, bo urodzily sie po to, by byc zywnoscia dla Luski :ico_oczko: Wiem, ze to moze tragoicznie brzmiec, ale skad ja mam wziasc dla dziecka mieso z pewnego zrodla? Nie mam wyrzutow sumienia, bo te golebie i tak by nie zyly (jajka bylyby zlikwidowane).

Kamilka
to tez zalezy chyba od dziecka czy chce siedziec, czy nie. Luska tez najpierw na moich kolanach siedziala i tak jej sie spodobalo, ze sama sobie usiadla i jej tak zostalo :ico_oczko: teraz juz lezec nie chce za nic :ico_oczko:

Uciekam, bo testujemy nowa chuste :-D :-D BeWu specjalnie dla Ciebie nakrecimy jutro filmik jak sie wklada i wyciaga dziecko z chusty bez rozwiazywania i wrzuce ci na You Tube

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 gru 2007, 20:20

Frydza ale poduszkami ponoć nie powinno sie podpierac dziecka. ja sie nie łapie w tym wszystkim.
Jak Tomka kładę sobie na klatę i sie opieram (to dla niego jest taka pozycja półleżąca) to on się sam podnosi do siedzenia. Czy to znaczy, że mam mu pozwalac?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 gru 2007, 20:23

Kamilko ile ludzi tyle zdan i opini :ico_oczko: ja Wiki tak sadzalam bo wrzeszczala bo strasznie chciala siedziec teraz siedzi sama zlapie sie byle czego i chop do gory :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość