Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

20 gru 2007, 21:14

Elu, rotawirusa przyniosła moja mama. Potem zachorował dziadek, Maciej, ja i Łukasz. Myślałam, że Maciej najlepiej go przeszedł, bo jednego dnia miał wymioty a drugiego biegunkę ale niestety nie tylko na tym wirus polega. Ja nie żałuję, że nie zaszczepiłam małego, w końcu nie można na wszytsko szczepić... Daliśmy radę, na szczęście mały dużo pił, więc się nie odwodnił. Ale stracha miałam i wizję szpitala również

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 gru 2007, 22:14

Wróciłam ufff,koszmar mln ludzi
Wiki kupiłam na gwiazdkę lalę http://allegro.pl/item280729561_zapf_ch ... od_ss.html
i oczywiście pluszaka Myszke Minie :D
Uciekam coś zjeść bo dziś na samej kawie jestem

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

21 gru 2007, 08:50

Hej! Witam z rana. Maciej jeszcze śpi :ico_szoking: , a ja pracę dziś zaczynam wyjątkowo o 8.55 :-)
asiu, laleczki super.
Maciuś uwielbia bawić się pluszakami. To jest dla niego najlepsza zabawka. A dziś zamierzam kupić mu... żelazko, bo jest wniebowzięty gdy je nawet tylko widzi. a co dopiero gdy je dotyka?!
Miłego dnia :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 gru 2007, 09:24

Witam

Chloe- to sie nachorował Maciuś, dobrze, ze juz po wszystkim i na święta będzie zdrowiutki :ico_haha_01:

Asiu- lala śliczna,pluszakami tez Kornel lubi sie bawiś, przytula się do nich bardzo, ja jeszcze nic nie kupiłam, dziaiaj moja mama wieczorem przyjezdza to może jutro skoczymy po jakieś prezenty z mężęm,; to co szykujesz na ta wspólna wigilję we troje, bo u mnie kiepsko z gotowaniem i cieszę się, ze jadę i nie musze o tym mysleć, choć pewnie jakbym sie postarała to też bym upichciła ale lenistwo przeze mnie przemawia :-D

Maziu- niech mała nie martwi się zębolkiem, odrośnie , choć napewno sie wystraszyła bidulka

Anetko- ja dzisiaj wstawałam ze 3 razy w nocy bo mały sie budzi i ryczy, nie wiem czemu, a jak jest spiacy to gryzie mnie i bije, robi się złosliwy wieczorkiem wtedy wiem , że ma dosyć

ubrałyscie juz choinki? Daniel przedwczoraj kupił zywą i narazie stoi moze wieczorem dzisiaj ja ubiorę, troche się sypie ciekawe ile wytrzyma :ico_noniewiem: a Kornel sie boi, bo kłuje moze nie będzie zrzucał bombek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 gru 2007, 11:11

witajcie :)
Mery, u nas to samo z tymi płaczkami nocymi i też nie wiem czy to zęby czy jakieś stresy :(

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 gru 2007, 12:19

Witam

U mnie choineczka już stoi,zawsze już 6.12stawiam choinkę,ale w tym roku troszkę później.
Wiecie kiedyś czytałam o takich nocnych pobudkach,podobno to przejdzie ale ciężko to przezyć. A słuchajciewaszemaluszki śpią ze smoczkami? Moja tak i może dlatego tak ładnie śpi. A wiecie że podobno ssanie soczka noca zmiejszaryzyko śmierci łóżeczkowej. Ja tylko pilnuję by mała za dnia ze smokiem nie chodziła, a w ncy raz śpi z nim a raz bez,sama sobie o tym decyduje :-D
Chloe u was zelasko a u nas odkurzacz,aleten dladzieci jest beee,najlepszy jest ten którym ja odkurzam, a jeszcze fajniej wyciąga się wtyczkę z kontaktu jak akurat odkurzam :ico_olaboga:
Idę po kawę, bo wstałyśmy dziś o 10:30 :-D

[ Dodano: 2007-12-21, 12:01 ]
A gdzie Maritka?????? Czy o czymś nie wiem

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

21 gru 2007, 13:59

Hej, hej w ten przedświąteczny dzień - ale mi się rymło :ico_oczko:

Biedny Maciej :ico_placzek: dobrze, że mu już przeszło :-)

Asiu, lala super :-D ,Maks niestety lub stety :ico_oczko: lal nie toleruje ... Tylko bum...bum się liczy :-D

U nas też nocki niespokojne a i dnie marudne :ico_zly: Chyba mu idą kolejne, wszystkie na raz bo tatuś wczoraj coś tam palcami wyczuł . Kiedy to się skończy? :ico_noniewiem:
Zdecydowanie lepiej je wyrywać Maziu :ico_oczko:

choinkę mamy zamiar ubierać dzisiaj, ciekawe jak Maks ją potraktuje....? :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 gru 2007, 14:03

Hoł,hoł ,hoł -Święty Mikołaj się zbliża,czy byłyście grzeczne ,mam tu w worku mnóstwo prezentów i życzę wszystkim spokojnych,zdrowych,szczęśliwych,pełnych miłości świąt i wszystkiego dobrego w 2008 roku.Dzięki wielkie za życzenie ,które już dostałam ,zaraz się zrewanżuję na emaila.My jutro wyjeżdżamy,wracamy po nowym roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,bedę o Was myśląła w święta :-D .

zajrzę później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 gru 2007, 14:04

odpowiadam:
Elu tamta histeria kilka dni temu u Joachimka to nie pierwszy raz.Poprostu zasnął przy cycusiu a ja go odłożyłam do łóżeczka i myślałam,że śpi.Jak się okazało czuwał :-D i zaraz w płacz.Potem to już dostał histeri i uspokoić go nie mogłam.

Też mnie zastanawia gdzie marta.Pewnie czasu brak, jak to przed świętami :ico_oczko:

Asiu śliczna wasza choineczka :ico_oczko:

dalej:

Joachim nie lubi jakoś przytulanek,Odrzuca je. Może kiedyś polubi :ico_noniewiem:

Iwciu udanych i zdrowych świąt :ico_oczko: i moc prezentów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

21 gru 2007, 14:10

Hello babeczki!
Wpadam na doslownie chwile....zeby sie pochwalic, ze bedziemy miec raczej na pewno synka Tak jak myslalam....no ale jak na razie wciaz mamy klopot z imieniem (bo dla nastepnej dziewczynki od czasu Oli, mamy: Maya i Zuzanna)
Poza tym bede zabiegana wiec nie bede wpadac....mimo,ze swieta tylko w 4 spedzamy to i tak sporo mnie czeka przygotowywania
A o to co zamierzam (bo widzialam,ze sie chwalilyscie listami):
barszczyk z uszkami
pierogi - z kapusta i z grzybami, ziemniaczano-cebulowe, i sama kapusta
karpik smazony (jutro odbieramy zamowionego w polskim sklepie)
sledzik w smietanie z cebulka
oczywiscie z wypiekow to: pierniki, babka, sernik i makowiec mniam (mam nadzieje,ze zdolam to wszystko zrobic - z pomoca meza )
Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość