Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

20 gru 2007, 13:55

Czesc dziewczyny!

wyszłam ze szpitala dzisiaj. dostałam ogromny ochrzan od ordynatora, właściwie to nie wiedziałam jak sie nazywamn jak wyszłam od niego z gabinetu :ico_szoking:

wszystko jest w porządku ale strasznie mnie nastraszył ze jak nie bede lezec to może sie podziac coś złego i zebym wtedy nie miała do nikogo pretensji tylko do siebie wiec przyjmuje te słowa, bardzo bardzo do siebie i juz wskakuje do łóżka, wezme jakąś książke poczytam albo bede oglądac TV - juz niedługo.
niestety siedzenie jest niedobre wiec bede zaglądac raz na dzień do Was - zeby wiedziec co słychac ale nie bede na pewno calkiem na biezaco bo na kompie mam zakaz siedzenia!

dzidzia rosnie - tydzien temu jak szłam do szpitala ważyła 2900g, wszystko z dzidziuchem ok.

dzieki za pamiec i pozdrowionka co Madzia posyłała sms-kiem.

trzymajcie sie!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 gru 2007, 14:06

Cześć dziewczyny-doturlałam się do kafejki, żeby pocztę sprawdzić i dać znak życia :ico_oczko: kiedyś ta droga była dwa razy krótsza :ico_olaboga: muszę się wlec, żeby mnie brzuch nie bolał i żeby mi się siku tak bardzo nie chciało... brzuch mam tak nisko, że mi normalnie przeszkadza-ledwo siedzę, bo go na kolanach trzymam, brzuch mnie ciągle pobolewa jak na miesiączkę...
poprałam i poprasowałam ciuszki, pieluszki, częściowo spakowałam torbę... i czekam :-) dzidzia się w ostatnich dniach bardzo uspokoiła i w ogóle wszystko się zmieniło w moim odczuciu fizycznym ostatnio-nie chciałabym tylko, żeby się nagle zapragnęła urodzić w święta-to głupi czas na urodziny :ico_haha_01:
postaram się zaglądać tu do was-może jak będę u teściowej, tymczasem czekam na komputer, bo sie posypał do reszty...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 gru 2007, 14:53

marcia_pod, no witamy spowrotem, no jak trzeba leżeć to trzeba, więc wypoczywaj Kochana napewno Ci się to przyda i jeszcze nie raz za tym zatęsknisz :ico_oczko: dobrze że dzidzia rośnie :ico_brawa_01:

Fintifluszka, fajnie że się odezwałaś, a dzidzia już tyle czekała to święta też przeczeka napewno.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 gru 2007, 22:07

marcia_pod, no nareszcie w domku i sluchaj ordynatora zreszta jestes pielegniarka to tym bardziej wiesz na czym stoisz.
Jawróciłam od gin no i mojapociecha waży 2100.Wszystko wporzadku tylko bardzo nisko./ :ico_ciezarowka:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 gru 2007, 22:21

Hej dziewczyny.
No tak pusto to yu juz dawno tak nie było :ico_olaboga:
Ja dzisiaj zupełnie nie miałam czasu.Najpierw zakupy, potem pojechalismy jeszcze po choinke i prezenty.
Choinke ubierałam 2 godziny, w przerwach ganiałam Patryka bo zamiast pomóc mi ją ubierac to rozbierał i ściągał bombki.

Marta super ze juz jestes w domu. Oszczędzaj się i dużo wypoczywaj. Mam do Ciebie pytanie, jestes pielęgniarką więc moze będziesz wiedziała. Co oznacza oznaczenie E04 w przypadku tarczycy? Będe bardzo bardzo wdzięczna za odpowiedz :ico_sorki:

Justyna Ty tez witaj po dłuższej nieobecności :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 gru 2007, 10:11

madziarka81 pisze:Co oznacza oznaczenie F04

kochana na pewno nie FO4 tylko FT4 i to jest jeden z hormonów tarczycy.

Ja wstałam - nóżki szczuplutkie - uffff, cisnienie w normie wiec lece na sniadanko, potem moja bezkofeinowa kawusie wypije i do łóżeczka na leżenie!

Miłego dzionka

aha mam teraz kompa przysuniętego do łóżka i bede zaglądać co jakiś czas do Was.

[ Dodano: 2007-12-21, 09:12 ]
madziarka81 pisze:Choinke ubierałam 2 godziny, w przerwach ganiałam Patryka bo zamiast pomóc mi ją ubierac to rozbierał i ściągał bombki.


Ja jeszcze spokojnie w tym roku a za rok :ico_olaboga: to chyba przywiązać trzeba bedzie, zeby postała przy naszych maluchach :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 gru 2007, 10:13

Hej dziewczynki.

Widze ze puski na dobre :ico_noniewiem: Wstawac i pisac :ico_oczko: :569:
Wiecie co mi się śniło? że dwie z nas juz urodziły tylko nie pamiętam które :-D
A w ogóle to moja dzidzia dzisiaj chyba w ogóle nie spała bo cały czas czułam jak się przeciąga.

Miłego dnia.

Mam nadzieje ze bede miała co poczytac później :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-21, 09:18 ]
Marcia wita!

Wczoraj poszukałam w necie i to chodzi raczej o E04 co oznacza wole nietoksyczne, inne.
Maciek ma tak wpisane na skierowaniu i chyba źle odczytał. On ma guza na tarczycy 3 cm i oboje sie boimy ze zrobiło sie cos paskudnego a ma zadzwonic do kliniki po Nowym Roku i umówic sie na wycięcie tego. dlatego tak sie wypytuje i szukam kazdej informacji na ten temat.
Pozdrawiam.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 gru 2007, 10:52

Czesc wam ja dopiero teraz mimo iz dzisiaj Julka zrobiła pobudke o 6:30.Byłam rano karpie sabie kupic no i potem z nimi robilam.Tak mi tych rybek zal ten pan ktory mi sprzedawal odrazu mi ja "zabił" i ona taka biedna pierwszy raz sie tak rozczulam nad ta rybka.Zawsze bylam w pracy no i maz zabijal a pozniej mame wykorzystywalam sdo zrobienia reszty przy rybce w tym roku sama niezle mi to szlo ale zal mi bylo tego zwierzecia.

[ Dodano: 2007-12-21, 09:53 ]
Dziewczyny ja dalej nie mam choinki dzisiaj to juz ostatni dzien aby maz ja przywiozl bo Julka juz tak jej pragnie.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 gru 2007, 12:42

Hej ja też jeszcze nie mam choiny i niewiem kiedy będzie :ico_noniewiem: u męża zawsze była ubierana w Wigilię więc niewiem czy teraz się coś zmieni a i ja sama nie mam czasu jej ubierać, dzisiaj całą noc nie spałam bo mały płakał :ico_placzek: aż się na niego zdenerwowałam i mąż musiał go wziąć

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 gru 2007, 12:48

Marcia_pod jak dobrze, ze u Ciebie i Dzidzi wszystko OK :ico_brawa_01:
Fintifluszka nareszcie dałas znak życia... A z tym nisko połozonym brzuszkiem, to uważaj, bo doswiadczone ciężarówki twierdzą, ze on zwiastuje zbliżajacy sie poród :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Moja SIostra jakas taka nie w humorze. Nie rozumiem jej w ogóle :ico_placzek: Przeciez lada dzien spotka sie z ukochanym dzieckiem, ja to bym skakała do nieba ...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość