Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

19 gru 2007, 11:36

:ico_brawa_01: No Asiula niexle idzie twojej córci to ząbkowanie :ico_brawa_01:

Powiedz mi czy twoja Emi przewraca sie juz sama na brzuszek??

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 gru 2007, 11:43

z brzuszka na plecki tak, ale z plecków na brzuszek to już gorzej, tzn bez drobnej pomocy się nie obróci

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 gru 2007, 11:48

asiula, gratulacje dla Emi za kolejnego ząbka :ico_brawa_01:

Mojej Emi dziwacznie wychodzą zębole bo ma 2 dolne jedynki i dwójki, niedawno wyszła jej dopiero górna jedynka i na dniach wyjdzie kolejna no a w drodze są już dolne trójki :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Waszych Emilek za obracanie :-D
Moja to już się czołga na całego i próbuje wstawać :ico_szoking:

Grażyna już faktycznie niedużo Ci zostało. Trzymaj się kochana, wszystko będzie wporządku. No i oczywiście czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Twojej córeczki :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 gru 2007, 11:51

Jak położe Emi na kocyku na podłodze to też już zaczyna wędrować :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

19 gru 2007, 13:53

No my już po badaniu. Wszystko ok na szczęście. Ale kontrola znowu za 2 m-ce :ico_noniewiem:
Asiula moja też tylko z brzucha na plecy i to sporadycznie. Jak narazie to wędruje ale w kółko :ico_haha_01: jak leży w łózeczku to ostro wywija bo ma szczebelki do pomocy. Pytałam panią doktor o te moje paranoje główkowe. Powiedziała że nie widzi jakichś dysporoporcji ale jak mnie coś niepokoi to udac się mam do mojego pediatry. Chmmmmm sama już nie wiem. Ona owgóle jest strasznie dluuuuuuga i chuda i faktycznie to wygląda jakby miałą mniejszą główke w stosunku do swojego długiego ciałą. W poczekalni był chłopczyk co miał 8,5 m-ca i byli w zasadzie równi wzrostem no może Emi była ciut mniejsza ale i tak jestem w szoku nadal :ico_szoking: Asiula a twoja ile ma teraz centymetrów. Kurcze nie wiem czy poczekac na szczepienei początkiem roku czy iść już :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 gru 2007, 14:26

dobrze Olciu że wszystko ok
Emi też wędruje w kóło ciągle w lewo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-19, 13:28 ]
mikołajki

zdziwiona patrzy gdzie mama zabrała jej prezent:
Obrazek

Obrazek

do każdego prezentu musiała zaglądnąć:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

21 gru 2007, 10:42

czesc dziewczynki, widze ze mam duzo do nadrobienia bo dawno mnie nie było, ale to innym razem jak bede miała wiecej czasu. wpadłam dzisiaj tylko poto aby wam zyczyczyc zdrowych, wesołych swiat Bozego Narodzenia i aby nadchidzacy roczek był lepszy od mijajacego. usciski rowniez dla waszych rodzin no i maluszkow przede wszystkim.

u mnie ok, jestem na wychowawczym do 30.09, nie poszłam jednak do pracy. a wikunio ma juz dobre bioderka:-), z czego sie bardzo ciesze, lekarz tylko zalecił juz profilaktycznie aby pieluchowac do 5 mieciaca.

całuje was wszystki papapa :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 gru 2007, 16:06

Cześć Bielszczanki :-D
Wpadłam żeby pochwalić Wam się zdjęciami z sesji :-D


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

zania cieszę się że u Was wszystko wporządku :-)

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

21 gru 2007, 20:09

Aga świetne zdjęcia! U kogo robiłaś tą sesję?

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

21 gru 2007, 20:22

Aga no widze ze sie skusilas na zdjecia u mojej kolezanki :-D wyszly superowo :ico_brawa_01: ona mi wlasnie ostatnio mowila ze bylas na tych zdjeciach ale w ogole sobie nie skojarzylam ze to o ciebie chodzi he he :ico_wstydzioch:

a dziewczyny mam pytanko. kurcze moja mala to jakis zly dzien dzisiaj ma bo jak ja klade na brzuszku to w ogole nie chce glowki podnosic tylko nosem jezdzi po podlozu i szuka jedzenia. no i zaczynam sie martwic czy czasem wszystko w porzadku z ta jej glowka?? czy ona juz ma trzymac ja zupelnie mocno i pionowo czy moze jeszcze jej opadac?? kurde po swietach ide na szczepienie to sie zapytam lekarki ale zaczelam sie troszke martwic. choc mama mnie pociesza ze przeciez nie wszystkie dzieci sa jednakowe i ona moze zaczac prosto trzymac glowke w przyszlym m-cu i to tez bedzie ok.

ale sie rozpisalam ;-)

[ Dodano: 2007-12-21, 19:23 ]
Aga ale ty pieknie wygladasz na tej fotce :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość