Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 mar 2007, 17:07

a ja mam takie drewniane krzesełko, chyba przedwojenne :-D :-D :-D , nie żartuję , ale ma z 15 lat jak nie więcej i sporo dzieci się przez nie przewinęło ale je lubie bo jest dwufunkcyjne i można z niego zrobić stolik do zabawy.

nicolusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:43

21 mar 2007, 18:25

hej dziewczynki,no u nas tez zimno,niby Hiszpania,ale dzisiaj wieje,jak prawdziwy Halny :ico_szoking:

my juz mamy male krzeselko,kupione w sobote i przyznam sie Wam kochane,ze przez to mam duza wygode,bo moge Mala wlozyc czy nawet polozyc,bo jest wielofunkcyjne,nawet jak zasnie to ma plasko,ma kosz na zabwki,czy slinaczki i pieluchy,ma tacke na ktorej moge klasc jedzenie,alebo zabawki,ktore ma na wyciagniecie reki,takze nareszcie nie musze wyciagac wozka na 4 pietro,naprawde wygoda :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 mar 2007, 18:35

Witam jestem tu nowa ale czuje sie tez listopadowka(31.10.)wiec przylacze sie jesli mozna do waszych pogaduszek i mam pytanie do maji
jak ty to robisz ze spi cala noc moja Wiktoria ani o tym sni potrafi sie obudzic z dwa razy :ico_placzek: . Jak to zmienic?

nicolusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:43

21 mar 2007, 18:57

szkrab,
witamy Cie na naszym listopadowym forum!
nie wiem jak Maja to robie,ale Ci powiem,ze mialam ten sam problem z moja Nicolka,jak dostawala tylko cyca,to budzila sie w nocy co godzine,czasami do 7,8 razy na noc,wiec postanowilam ja dokarmiac,mimo iz bardzo chcialam karmic piersia,ale moja Mala jak sie urodzila byla dosyc duza,miala 4210,dlatego lekarz powiedzial,ze moze tez potrzebowac wiecej i zaczelam jej podawac butelke na noc,efekt tego jest taki,ze daje jej butelke o 20.00,spi do 3.00 dostaej druga butelke i spi do 8.00 rano,czyli wstaje do niej tylko raz!!! I nareszcie i ona i ja sie wysypiamy! Czasami jak ktos ma tresciwy pokarm,to moze wystarcza,u mnie jednak nie wsytarczalo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 mar 2007, 19:02

ja tez probuje wprowadzic butelke. Zanim Wiki zasnie daje jej jedna ale cos jej za bardzo nie podchodzi je i je i nie moze skonczyc a jak jej probuje dac na spiacy to i ja moge przy niej zasnac bo to tak dlugo trwa. ale moz esie niedlugo przekona do butelki nocnej :-)

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

21 mar 2007, 19:40

nicolusia a jakiej firmy kupilas krzeselko bo ja sie zastanawiam nad Baby design,mam z tej firmy lozeczko i jestem bardzo zadowolona,to krzeselko do tanich nie nalezy bo kosztuje 345zl ale kurcze tak mi sie podoba ze chyba je kupie tylo ze dzisiaj kororu nie mieli takiego jaki bym chciala tylko jakis szro czerwony bllllllleeeeeee nie nawidze czerwonego!!!!A moze mozecie mi polecic jakies krzeselko??plissssss :ico_sorki:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 mar 2007, 21:04

Witaj szkrabuniu, fajnie ze do nas dołączyłas. Co do tych nocek to sama nie wiem jak to się dzieje :ico_noniewiem:, pamiętam że córka budziła sie kilka razy w nocy i wogóle dała nam w kośc :ico_olaboga: więc długo zastanawiałam się nad drugim dzieckiem no i urodził mi się aniołek, spokojny wogóle nie daje mi w kość :-D oby tak dalej :ico_brawa_01:

Co do krzesełka to nie wiem, nie rozglądam się bo mam to przedwojenne :-D

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

21 mar 2007, 21:48

Hej babeczki :ico_haha_02: Maly usnal wiec mam chwilke aby do Was zajrzec :ico_oczko:
Witaj szkrabuniu, fajnie ze do nas dolaczylas. Zapraszamy na pogadychy :-)
Maju ja tam tez takie przedwojenne krzeselko mam i na dodatek czerwone :-D Tylko rozgladam sie za nowym bo nie wiem czy to sie czasem nie wykruszy :ico_oczko: Zazdroszcze Ci takiego aniolka, moj to diabelek, ktory ciagle pokazuje rogi. A dziekuje Ci za odpowiedz w sprawie lackidu, podaje dwie ampulki :ico_oczko: Mam nadzieje ze dzis wyspisz sie rowniez za mnie :ico_oczko:
Nicol tez mi sie marzy takie krzeselko. Lezaczek to maly ma, ale takie krzeselko jak piszesz to rewelacja. Kurcze pewnie u nas majatek bedzie kosztowac :ico_noniewiem: Jesli mozesz to wklej fotke :ico_oczko:
Abens_carens mysle ze nie ma sensu abys budzila mala na jedzenie, widocznie to co zjada przed snem jej wystarcza :-) Hubercik co prawda budzi sie w nocy na jedzonko, ale za to rano nie chce pic, dopiero ok 10.00 :-)
Aaaa Hubercik dziekuje za trzymanie kciukow i prosi zeby tak dalej :-)

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Laseczki zobaczcie jakie ludzie potrafia wytworzyc cuda z papieru, rewelacja :ico_brawa_01:
http://cuda.z.papieru.patrz.pl/

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 mar 2007, 22:21

hej Gosiunia, a jak Hubercik się czuje i oczywiście trzymam mocno kciuki :ico_oczko: , a co do tych papierowych sztuczek to ludzie muszą być utalentowani manualnie normalnie szok :ico_szoking: , ale robi wrażenie.
Malutki juz zasnął a ja idę oglądac film na polsacie no i oczywiście jeśli mój aniołek mnie nie zawiedzie wyśpię się za was. Buziaczki i miłych snów

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

21 mar 2007, 22:54

Maju ja tez jednym okiem zerkam na film :ico_oczko: Chyba ogladam go poraz czwarty :ico_haha_02: A Hubercik narazie bez zmian, caly czas marudny, nie chce pic, choc dzis w ciagu dnia bylo lepiej, wypijal za kazdym razem prawie 120 :-) W nocy pobudki, niestety :ico_noniewiem: Poza tym kupki, ze szok :ico_olaboga: Mam nadzieje, ze bedzie tak jak napisalas z dnia na dzien lepiej :ico_oczko:
Najgorsze jest to ze musialo sie to przytrafic teraz kiedy zabkuje, normalnie mozna oszalec :ico_placzek: Ciekwi mnie skad te bakterie sie wziely, bo zapomnialam spytac :ico_puknij:
:ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość