Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 gru 2007, 20:35

Asikk, dacie radę, pewnie jak tylko wejdzie do wody to się uspokoi całkiem.Czekamy na zdjęcia i witamy Państwa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 gru 2007, 20:43

No dziewczynki już niedługo grudnia zostało ale jeszcze troszke dni jest, a mój maluch straszy że wyjdzie przed terminem wiec moze jeszcze zostane grudniówka!!!

Póki co ide leżeć - zalecenie doktorka, a Wam życzę Wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!!!!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 gru 2007, 20:48

kochane moje dziekuje, ale chce mi sie śmiac mam kompać kamilka tak koło 20:00 a mój mąż chyba ze strachu właśnie pojechał sobie na myjnie umyć auto bo przeciesz świeta idą :ico_olaboga: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 gru 2007, 22:18

Asikk ale fajnie ze jestes juz z nami u mnie na poczatku kapala moja mama ale tylko trzy razy bo majusi szybko odpadl pepek i potem juz ja kapalam

a ja juz prawie przeprowadzona poszlysmy z znajoma sprzatac to mieszkanko i nawet choinke ustroilysmy najgorsze jest to ze pojdziemy na to mieszkanko w wigilie i nie bede miala polskiej telewizji a w swieta jest tak fajnie jak koledy spiewaja a ja tego nie bede miec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 gru 2007, 22:54

iwona83, no to fajnie że już się przeprowadzacie tylko faktycznie bez polskiej telewizji to troszke smutno będzie.
No ja po pierwszej samodzielnej kompieli sama kompałam bo mężuś nie zdążył wrócić , ale dałam rade :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Ok całuski dla was. No i składam wam życzenia:
ZDROWYCH , POGODNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA DUŻO RADOŚCI I ABY TE ŚWIĘTA BYŁY DLA NAS WSZYSTKICH NIE ZAPOMNIANE I NAJPIEKNIEJSZE NA ŚWIECIE MIMO ŻE NIE KTÓRE Z WAS SĄ DALEKO OD SWOICH BLISKICH. CAŁUSY :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :509:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 gru 2007, 14:52

Witajcie kochane....W nocy myslalam,ze zaczelam rodzic malego czułam strasznie nisko i tak mnie bolał brzuch i biodra,ze tragedia,do kibelka latałam co 5min wogole sie nie wyspałam....Jestem nie do zycia,a jeszcze musze co nie co porobić...
Dziewczyny kazdy sie dziwi,ze mnie nie rusza po moich wyczynach,ale co zrobic małemu dobrze w brzuchu...Jutro po kolacji wigilijnej albo na drugi dzień tez wpije winko czerwone bo mam moze i mnie cos ruszy :ico_haha_01: ....A teraz wybaczcie mi kochane,ale uciekam...
ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2007, 16:27

czesc Wam ja dopiero teraz bo bylismy w kosciele polskim ale oczywiscie spoznilismy sie wiadomo jak to przy dzieciaczku trzeba jednak troche wczesniej wstac zeby sie wyrobic

Ja tez Wam zycze Wesolych Swiat smacznego karpia

jutro ostatnie przewozenie rzeczy mam nadzieje ze sie wyrobimy a jeszcze musze jutro zakupy male zrobic chyba bede musiala wstac o 5 rano :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 gru 2007, 17:48

hej babeczki :-D
melduje sie w dwupaku :ico_ciezarowka: tylko na chwilke bo wlasnie ciacha pieke na jutro :-D
Kochane grudnioweczki skladam Wam najserdeczniejsze zyczonka zdrowka,pomyslnosci by Wasze grudniowe Skarby choaly sie zdrowe a tym ktore jeszcze czekaja tak jak ja szybkiego i bezbolesnego rozwiazania :-D :mikolaj:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2007, 19:13

Dziewczyny ale u mnie jest brzydka pogoda caly czas pada swieta juz jutro niby bardzo sie ciesze bo mam moja kochana coreczke i mama bedzie z nami ale wogole nie czuje tej atmosfery swiat jeszcze na dodatek ta przeprowadzka juz mnie to dobija kolejne swieta z dala od rodzinki nic nie mam jeszcze zrobione tylko ze ja nie pieke ciast maz mi z pracy przyniesie a i uszka juz gotowe kupilam

cos znowu dola lapie to chyba przez ta pogode zeby przynajmniej jutro slonko swiecilo

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 gru 2007, 20:10

dobra ciasta sie pieka :-D
iwonko postawa myslec pozytywnie takze glowa do gory i zadnych dolow :ico_nienie:
jutro swieta,masz przy sobie swoja rodzinke i mame , ja bym wiele oddala by nasza Sara byla juz z nami ,a wy jestescie juz w komplecie takze tylko pozazdroscic :ico_brawa_01:
pozdrawiam :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość