Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 gru 2007, 13:22

Jasnie Pani - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!!!!
spelnienia marzen przede wszystkim, duzo zdrowka, samych cieplych chwil i duzo duzo milosci

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

no i serdeczne zyczenia dla naszej wiki z okazji ukonczenia pol roczku i imienin

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 gru 2007, 14:00

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

oraz


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 gru 2007, 14:10

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek

[ Dodano: 2007-12-23, 13:42 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 gru 2007, 15:01

Juli fryzura czaddddd :)
ja cały czas myślę o zmianach, ale jakoś nie mogę się zdecydować.. Jakieś pasemka moze zrobię :)

Wikusia słodziutka, jak pięknie siedzi :ico_brawa_01:

Madziorka super, ze juz jesteście w komplecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja juz mam porządeczek zrobiony zaraz sie zabieram za karpia w galarecie i marynowanie mięsa :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 gru 2007, 15:14

JA zupke rybna juz ugotawalam i piernik upieklam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze salatka i wsio :-D

[ Dodano: 2007-12-23, 14:17 ]
Kochane ja uwilbiam swieta i sorki ze Was zasypuje tym wszystkim hihi Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 gru 2007, 15:23

A ja pokłocilam sie z P ech szkoda gadac........w nosie mam te swieta :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-23, 14:23 ]
Po co mi byl facet ...chyba po to zeby miec klopoty :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-23, 14:24 ]
Jasnie Pani wsazystkiego Naj Naj Naj Naj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 gru 2007, 15:26

Wiki ładnie prezentuje się przy choince. Ja Wańkę wzięłam na ręce by pokazać jej naszą i wiecie co ona zrobiła? To co kazde dziecko - z szatańskim uśmieszkiem wyciągnęła łapki, zeby zerwać bombki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a z jakim wdziękiem to robi haha Jak mi się udac jej minę na footo to Wam wkleję :)

A narazie kilka innych foteczek :)


Największe wydarzenie sprzed 2 dni!!! Wańka zasnęła na boku :ico_szoking: :ico_szoking: Myślałam, ze juz nigdy tego nie zrobie hehe. Wiecie najpirw pomyślałam, ze udusiła się przy zabawie..No bo co? Cicho się zrobiło, nieruchome ciało lezy przewrócone na boku.. Zaczęłam nią targać, a ona tylko złośliwie na mnie spojrzała i dalej w kimę :-D Ale strach mnie obleciał nie ma co!
Ale czy to nie śliczny widok :)
Obrazek


Minki mojej dziewczynki
Obrazek

Tak uczymy się siadać
Obrazek

A tak przewracać

Obrazek

Ech dama być :) ubrałam jej sukienkę, a ona metki ogląda hehe
Obrazek



No i na ostatek..ostatni stroik. Nie umiem się zatrzymać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Tego zrobiłam, bo przy kompie mało świątecznie było... Ale to juz ostatni hehe. Coroku robiłam większe takie choinki na swoje biurko w pracy :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 gru 2007, 15:44

MADZIU olej faceta masz Marcinka i swieta maja byc gicio :-D ALINKO foteczki sliczne hihi a Waneska slicznie metki oglada moja niuni tez je uwilbia :-D I obniz łózeczko bo ci psotnica wyskoczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 gru 2007, 16:19

dzieki za zyczonka
Frydza to Viki ma fajnie, na lato urodzinki, na zime imieninki hehe, tak jak ja, bo imieniny ma w lipcu
ze spacjalow serwowanych przez Viki wybieram salatke owocowa i szampejna :-D :-D :ico_oczko:

Madzia a co ona znowu wymyslil? znudilo mu sie siedzenie w omu i szuka guza?

Alinko :ico_olaboga: ales sie stracha musiala najesc :ico_olaboga: no i opusc lozeczko - dobrze Frydza radzi, to tylko moze byc sekundka jak ci wyskoczy. U nas lozeczko juz na dole okad Lucha skumala czacze ze siadaniem.
a co do spania na boczku, to Luska tak sie juz przyzwyczaila, ae inazej nie chce spac, hehe, tylko sie sama z jednego na drugi nie umie obrucic jak jest kolderka zamotana i wola w nocy, zeby ja ktos fiknoł :ico_oczko: i od razu kimka :-D

lece sie wykapac, bo dan wzio Luchona na spacer to mam jakies pol godzinki :ico_oczko:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

23 gru 2007, 17:21

ehh jeszcze nie udalo mi was sie nadrobic ale wlasnie sie przymierzam, maskra bez auta mąż biedulek wczoraj do leszna wszystko wozil a jak my dojedziemy plus pies i szczur nie wiem.

Madziorka http://dziecko.nestle.pl/produkty_sinlac.asp poczytaj sobie.

Lece choc cos ponadrabiac,

[ Dodano: 2007-12-23, 17:17 ]
Jasnie Pani nie zrobia nam nic z autem bo mamy tak wgnieciony tył ,ze facet sie boi zrobic przeglad. A tesciu auto pozyczyl na wczoraj a co potem zrobimy chyba dla niego malo wazne.

Madziorka bebilon od bebiko rozni sie ceną :ico_oczko: HA dla dzieci z podjerzeniem a bebilon pepti lub nutramigen dla mających skaze.

Juli super fryzurka :ico_brawa_01:

Madziorka ludzie są podli strasznie mi przykro, nie zostawilabym tak tego wrrr

Fryza dla Wikuni wszystkiego naj naj niech rosnie duza i zdrowa.

Jasnie Pani wszystkiego naj naj.

Alinko zdiecia piekne. Boska ta twoja córa.

No a ja wlasnie dokonczylam miedzy czasie makiełki nienawidze ich blee

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość