Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 gru 2007, 19:34

astrid pisze:No a ja wlasnie dokonczylam miedzy czasie makiełki nienawidze ich blee

hehe, a ja nawet nie wiem co to jest :): :): wogole jakas inna jestem, bo wszystkie zabiegane swiatecznie, a ja mam to gdzies :-D :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

23 gru 2007, 19:46

Jasnie Pani makielki to mak, makaron, petitki, rodzynki, miód migdały orzechy wszystko razem pomieszane.
Ja generalnie mam te swieta równiez gdzies ale nie moj mąż.

[ Dodano: 2007-12-23, 21:34 ]
łoo ale swiatecznie na forum nikogo nie ma , ja wlasnie wszystkie podlogi pomylam kafelki przetarlam i dzis jeszcze karpia musze zrobic tzn usmaze jutro ale obłożyc w cebuli ehhh.

Jak was nie ma i nie ma z kim pogadac to ja uciekam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 gru 2007, 22:44

Zrobione wszystko jupi jutro tylko obrzarstwo hihi,jutro nie zajrze kochane :-D ,bo od rana jedziemy do braciszka na wieczerze szykowac :-D Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy Dzień zwykły , choć niezwykły zarazem Jest taki dzień w którym radość wita wszystkich Dzień który już każdy z nas zna od kołyski W ten dzień czujemy sie lepsi dla świata , a i on się do nas uśmiecha Takich dni pragnęłoby się ofiarować wiele...,, Najserdeczniejsze życzenia Zdrowych , Wesołych Świąt Bożego Narodzenia obfitych łask bożych spełnienia najskrytszych marzeń... Życzę wam aby wszystkie dni w roku były takie szczęśliwe jak ten jeden Wigilijny Wieczór a na twarzach waszych i waszych najbliższych zawsze gościł uśmiech Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 gru 2007, 23:24

[size=200]A ja wam życze ....duzo zdrowia....usmiechu.....pociechy z dzieciaczkow oraz z mezow :-D
Bardzo sie ciesze ze spedzam drugie swieta z wami dziewczyny kochane...jestescie wspaniale, zawsze wysłuchacie, doradzicie, poradzicie i za to was kocham....wiele rzeczy tu mowimy te skryte i bardziej skryte .....zycze spokojnych Swiąt Magda z Pawłem oraz Marcinkiem[/size]

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 gru 2007, 23:26

No to pustki tu..
Ja po Swiatecznej kolacji z moimi rodzicami - ale bylo do nonono. Oni-jak zwykle pokloceni - od 2 miesiecy. Udaja ze jest ok. Cholerna niezreczna cisza. Gadka o barszczu i ciescie.. Tata lata z nowa lustrzanka i robi zdjecia nosa Miska, choinki, mandarynek iigiel na podlodze :/ Czad.
Potem tata zasnal, mama ogladala jakis beznadziejny film, a my z Duzym obgadywalismy ich na balkonie..
Jutro do tesciowej i do rodzinki Duzego -i tam dopiero moze poczuje wigilie- prawdziwa- radosna- rodzinna.
Odpoczniem.

Jutro pakowanie i jedziemy! :-)

Chcialam wam zyczyc- prawdziwych,rodzinnych, pelnych milosci i ciepla Swiat - niewazne gdzie, jak bogatych i jak przystrojonych - bo najwazniejsza jest milosc - i rodzina!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 gru 2007, 23:26

MADZIU pieknie napisalas :-D az sie wzruszylam :ico_oczko: to moje 1 swieta z Wami i tez sie ogromnie ciesze! jestescie przekochane i niezastapione :-D

[ Dodano: 2007-12-23, 22:28 ]
JULI wspolczuje nie udanego spotania z rodzinka :ico_zly: ale jutro sobie to odbijesz kochanienka :-D w podpisie sliczny MISIO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 gru 2007, 23:34

My jutro jedziemy do tesciowej jestesmy juz spakowani :ico_oczko:
Jeszcze jutro wstapimy do kwiacairni bo tesciowa to Ewa a jutro imieninki :ico_oczko:
Zdecydowalam ze nastawie sie pozytywnie wreszcie jade tam z synkiem i mezem ...bedzie ok

Juli kochana nie martw sie ....czasami zycie uklada rozne bajki...wiekszosc nie po naszej mysli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 gru 2007, 00:12

czesc dziewczyny

oo na forum juz prawdziwa swiateczna atmosfera hehe
wszystkie pichca i wyjezdzaja. a ja wpadlam na chwile .. obsmarowana smierdzaca (czyt salatki sledziowe) hihi
zrobilam madziu twoja rybke w pieczarkach, sledzie ze sliwkami i drugie z ananasem, selerem itd hiih
jutro jesszcze dwie salatki walniemy i gotowe.. hehe ja za nic wiecej sie nie biore
hihi gotowanie i pieczenie to mamy robotka. i siostry po troszce hehe
ja sie w tym nie bablam. bleee
nie sprzatam tez jak nie normalna.. lazienka wymyta. reszta podzieli sie na pozostalych czlonkow rodziny nie?
najmlodsza sisterka dopiero jutro przyjedzie.. ona maniaczka pakowanie prezentow wiec mamy luzik hehe

uffff

juli przykro mi z powodu takiej sytuacji. ja wolalabym taka niz ojca alkoholika.... bylo dobrze to dzis musial wszsytko spierdzielic ... nagadalysmy mu ile sie dalo. wiem ze nie wiele czail ale uzlylo nam choc troche. bleeeee
wiem ze to swieta i przykre stwierdzenie ale w nonono go mam

ale nie gadajmy o tym.. hihi

spotkalam sie dzis z Ania :ico_brawa_01:
super rodzinka, bardzo sympatyczni weseli ciepli itd
helenka taka duza.. i slodka dziewczynka hihi
szkoda ze tak szybko sie zmyli.. hihi ale moze jeszzce bedzie kiedys okazja niejedna hihi
fotki mam juz na fotosiku wiec zalacze wam cos nastepnym razem hehe
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

alinko brawa dla waneski za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla ciebie za piekny stroik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i najwazniejsze dla naszych siwetujacych JASNIE PANI I WIKUSI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 gru 2007, 01:49

Dziewczyny tak mi się smutno zrobiło jak czytam o tych waszych rodzcach. Współczuję. Nie wiem co to znaczy, ale wyobrażam sobie. Właśnie Jarkowi powiedziałam, że jestem szczęśliwa i cieszę się, że mamy wspaniały dom i oby nasze dzieci nigdy nie musiały być smutne i nie doświadczyły przykrości z powodu naszego zachowania.
Ja jutro jadę do rodziców. Niestety z teściową się nie odzywamy, przykro. Wyślę jej jutro smsa z życzeniami, ale nie wiem czy to dla niej będzie miało jakiekolwiek znaczenie. Pewnie nie odpisze nawet.
Ale u mnie w domku już nie mogą sie doczekać nas i Tomeczka przede wszystkim. Dzwonimy do siebie non stop i odliczamy dni i godziny.

A teraz sto lat dla Wikuli i dla Dominiki. Wszystkiego najlepszego kochane.

A z okazji świąt:

ACIA-abyś wreszcie zaznała co to prawdziwy dom, swój własny. Aby w nowym mieszkanku cieszyło Cię mycie podłogi, ciągłe wycieranie lustra upapranego przez dzieciaczki, a nawet pokonywanie codziennie tych dziesiątek schodów prowadzących na górę... Bardzo sie cieszę, ze wreszcie sie doczekałaś upragnionego miejsca na ziemi.

ALINKO-abyś nigdy nie musiała wątpić w swojego Kocurka, aby nigdy Cie nie zawiódł i kochał Cie ponad życie.I oby wreszcie uklęknął i wsunął na twój paluszek błyszczący dowód tego pieknego uczucia.

ANIU-abyś jak najrzadziej musiała rozstawać sie ze swoim wojakiem. Aby te rozstania, skoro byc muszą, umacniały wasz związek. Abyście zawsze świecili takim przykładem małżeństwa jak do tej pory. Bardzo Cie za to podziwiam.

ASIULKA-cierpliwości. I oby ta cierpliwość była wynagrodzona przez twojego męża. Oby wreszcie zrozumiał jaki skarb ma w domu i zaczał go bardziej doceniać. Bo skarb ma niesamowity. Widze jak troszczysz sie o Emi: domowe zupki, pieluszki tetrowe...a wszystko dla dobra tej małej istotki. Mam dla ciebie ogromny szacunek za to jak sie poświęcasz. Jesteś cudowną mamusia i oby Bóg ci to wynagrodził.

AVISKU-jak to któregoś dnia napisałaś życzą Ci "mega ciszy, kominkowej atmosfery, cieplych kapci, grzanego wina i tygodnia w hotelu SPA ..." :-D
Dużo zdrówka dla Laurki i Oskarka.

ASTRID-abyś w nowym mieście zaczeła nowe życie. W tym nowym zyciu będzie kochający mąż i wspaniały synek i juz nigdy nawet przez myśl Wam nie przejdzie, aby się rozstawać. Dziękuję za wszystkie rady jakimi nas obdarzasz, są dla mnie nieocenione. Bardzo mądra z Ciebie babeczka.

BASIU-aby Kalinka i Tomek kochali Cie tak mocno jak Ty kochasz ich. Bo we wszystkich twoich postach czuć tą ogromną miłość i szczęście jakie nosisz w serduchu.

FRYDZA-mysle, że masz wszystko co w życiu najważniejsze. Dlatego życzę Ci, abyś potrafiła zarażać ludzi swoim optymizmem, dobrocią i uśmiechem tak jak mnie zawsze zarażasz kiedy czytam twoje posty i oglądam zdjęcia. Dziekuje Ci za to.

JAŚNIE PANI-abyś w Polsce odnalazła to za czym musisz uciekać w świat... Może to tylko marzenie, ale życze Ci tego z całego serca. A poza tym zyczę Ci stosu pieknych chust spadających z nieba. I oby ten Franczesko, czy jak mu tam, okazał się dobrym zieciem, bo inaczej przyjedziemy tam z Tomkiem i nie będzie ze to tamto.... :-D :-D :-D :ico_oczko:

JULI-zdrówka. Resztę sama umiesz zdobywać. Aby szaleństwo i pogoda ducha nigdy Cie nie opuściły. Aby Krzysiowa rodzinka była zawsze tak radosna i zwariowana jak do tej pory. Powodzenia w nowej pracy. Aby dawała Ci tyle radości ile teraz mysl o niej. I wiecznego irokezka na czole, bo bez niego to przeciez nie Juli.

LUCY-Australii...taaaaak Australii!!! Aby spałniło sie to marzenie. I abyś stanęła z Tomkiem na ślubnym kobiercu, bo wiesz, ze to jednak nie jest mało ważne. To bardzo bardzo wiele.

MADZIORKA-aby w prezence gwiazdowym jakiś bogaty tajemniczy Mikołaj ofiarował Ci akt własności centrum handlowego :-D Taaaa... to by było coś!
A poza tym milion nowych przyjaciół, abys każdego dnia poznawała nowe cudowne osoby i aby były one tak niesamowite ja Ty. Abyś nigdy nie zaznała nudy, bo wiem, ze to dla ciebie trucizna jak żadna. ( I wiedz, ze bardzo bardzo Cie lubię... za to że jesteś wyjątkowa. Zapomnij moją głupia paplaninę)

MAGDA26-na końcu, ale nie ostatnia :ico_nienie: . Chciałabym Ci powiedzieć osobiście czego Ci życzę, bo poznałam Cie lepiej niż wszystkie tu osoby. Życzę, abyś czuła się wyjątkową osobą, bo taka właśnie jesteś. Pamietaj o tym. Wiesz, że ja nigdy nie kłamię.

AGNIECHA, KARLA, LEATKA I WSZYSTKIE KTÓRE TU CZASEM ZAGLĄDAJĄ wszystkiego naj... naj... naj...

Dziekuję Wam Wszystkim, że jesteście.
Ale te Święta będą wyjątkowe. Pierwszy raz z naszymi małymi Aniołeczkami!!!
Dla wszystkich Aniołków ślę buziaki. Jak tylko to przeczytacie prosze iść całowac skraby od cioci Kamili :ico_oczko: .

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

24 gru 2007, 09:10

Cześć Dziewczynki!
ale tu świątecznie... :ico_brawa_01:
Ja równiez chciałabym złożyć Wam WszystkiM
ZDROWYCH SPOKOJNYCH BIAŁYCH RODZINNYCH CIEPŁYCH WESOŁYCH ŚWIĄT I OBY TEN NOWY 2008 ROK BYŁ RÓWENIE RADOSNY I PEŁEN NOWYCH CIEKAWYCH WYDARZEŃ !! ?nasze skarby już się o to postarają;))

Kamilko przeszłaś samam siebie - jakie piekne życzenia dla wszystkich :ico_brawa_01: normalnie aż się wzruszyłam, jesteś WIELKA! :ico_brawa_01:

wkleję Wam parę fotek szczęśliwego tatusia, mówię wam Topmuś jest tak oczarowany córą że aż mi się tak miękko robi jak na nich patrzę, nie ma dnia żeby nie mówił: "dziękuje ci kochanie za naszą córunię, nigdy nie byłem szczęśliwszy"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-24, 08:18 ]
Juli fryzurka czadowa :ico_brawa_01: już parę rayz przymierzałam się żeby sobie zrobić coś podoanbego ale jakoś się nie składało...

Jaśnie Pani nie przejmuj się filmikiem jak bedziesz mieć czas to nagraj, będę wdzięczna :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja dzisiaj w pracy ale mam nadzieję za 2 godzinki pójdę do domku, teraz pije :ico_kawa: i myślę co by tu dzisiaj ubrać mojej małekj królewnie na wigilijny wieczór, no bo pod kombinezon mi spodenki raczejk nie wejdą, tylko rajtuzki, więc chyba ubniorę jej tuniczkę, tylko teraz jaką różową w kwiatuszki czy niebieską z kokardką..... hmmmm :ico_noniewiem: :ico_puknij: hie hie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość