Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 gru 2007, 17:12

A to nasza choinka :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek

A teraz uciekam na kawe z mezem papa :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 gru 2007, 19:08

Kristi, no to brawo, sporo zrobiłaś, my narazie bigos i kapustę z grzybami do pierogów, no i pieczarki do uszek, jeszcze rybe po grecku i śledzika dzisiaj zrobimy no i ciasto, makowca już mamy :one:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

23 gru 2007, 21:56

Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzie.


Życzymy wesołych świąt Pata z rodziną

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 gru 2007, 23:54

Maggie ja jeszcze dzisiaj upieklam Jablecznik Wloski i mojemu mezowi bardzo smakuje :ico_oczko:

A wiec tak ogulnie to mam juz gotowa zupe grzybowa z uszkami,i kapuste z fasola i grzybkami,jutro zrobie tak usmaze karpia i pstraga (z cebulka w srodku :ico_oczko: ) pierogi z miesem i z serem na slodko mam juz gotowe tylko do wrzatku wrzucic pozniej zrobie filet w smietanie i chyba zrezygnuje z tych krokietow.. :ico_noniewiem:
I do tego mamy mnostwo ciasteczek czesc kupilismy na Weihnachtsmarkcie a czesc moj maz dostal z pracki :ico_oczko: I nawet zrobilam kompot z suszonych owocow.. jak ja uwielbiam te swieta Bozego Narodzenia :ico_brawa_01:

Maggie super wy tez macie juz troche porobione :ico_oczko: I macie makowca pycha.. moja babcia najlepiej umie robic makowca ale ona jest daleko bo w Pl a mi jakos najlepiej wychodzi Jablecznik :-D

Moja Nicolinka sobie zasnela.. wykapalam ja nalalam wody do brodzika prysznicowego i sie mala pluskala jakby byla we wannie :ico_oczko: I ladnie juz sobie spijusia i spokojnie zasnela :ico_brawa_01: Mysle ze cala nocke przespi spokojnie :ico_oczko:
Ja tez ide powoli do lozeczka bo czuje sie zmeczona a moj Grosio to najbardziej lubi mnie kopac w nocy nawet jak spie to mu sie zdarzy mnie kopnac :-D ciekawe jak to bedzie jak juz sie urodzi czy mu tak zostanie czy sie jakos unormuje :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
MIlej nocki dobranoc buziaczki dla was papatki niewiem kiedy jutro zajrze do was ale postaram sie :ico_oczko: :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-12-23, 22:55 ]
Pata dziekuje za super zyczonka :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 gru 2007, 00:12

Kristi pisze:nawet zrobilam kompot z suszonych owocow.. jak ja uwielbiam te swieta Bozego Narodzenia :ico_brawa_01:

matko, ale mi będzie brakowało tego kompotu..... :/
uwielbiam :!!:

Kristi, ja makowca kupiłam bo nie umiem robić, moja babcia też robi wspaniałego makowca,
ja zrobię szarlotkę, cygana i tirramisu na deserek :-D

patka, dzięki za życzonka, czemu nie wpadasz do nas częściej...?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 gru 2007, 00:20

Maggie ja tez nie umiem robic makowca.. A zeby kupic to nie widzialam takiego jakbym chciala zeby byl.. taki ladny zawijany..oh chyba sie obejde bez niego.. :ico_noniewiem: :ico_oczko:
A kompot to robie co roku ale tym razem troche mi slodki jakis wyszedl.. ale pycha jest :-D Tiramisu i Cygana robic nie umiem.. bo niewiem nawet jak.. ale takie ciasta jak jablecznik czy inne z owocami to nawet mi wychodzi :ico_brawa_01:

:ico_oczko: NO nic juz ide teraz spac bo mi sie jakos oczka kleja same :ico_spanko: :ico_spanko: Dobranoc papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 gru 2007, 09:42

W wigilijny poniedzialek zyczymy z Asia milego, i dnia pelnego ciepla rodzinnego, Asia siedzi mi na kolankach wiec nie jestem w stanie wiecej napisac

[ Dodano: 2007-12-24, 09:30 ]
pata, dziekuje za zyczenia, wpadaj do nas czesciej a nie tylko tak od swieta :-)

[ Dodano: 2007-12-24, 09:31 ]
Dziewczynki chcialabym razem z Asia podzielic sie z Wami oplatkiem:

http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Basia%20i%20Asia

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 gru 2007, 12:27

Kristi, ja tez lubie robic ciasta z owocami i lubie je jesc , chociaz chyba bardziej te z kremami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 gru 2007, 01:21

[size=150]Kochane, spóźnione, ale szczere i gorące życzenia,
Gdy pierwsza gwiazdka zabłyśnie za oknem na mroźnym grudniowym niebie, gdy wraz z rodziną przyciągnięci aromatem wigilijnych potraw zasiądziecie do stołu, gdy podzielicie się z najbliższymi opłatkiem, wymieniając przy tym najszczersze życzenia wspomnicie o mnie. Ja życzę Wam:
-wielu szczęśliwych chwil w życiu
-aby wszystkie problemy nie były przeszkodą nie do pokonania
-aby w Waszym życiu nie zabrakło miłości, życzliwych ludzi, marzeń i nadziei...
[/size]


Moja Niunia chora. Wczoraj miała ponad 38 st. temperatury i lało jej się z noska. Dziś na szczęście jest lepiej...
Ja zarobiona, zalatana, siedziałam ostatnio całymi dniami w kuchni, a firanki wieszałam o 02.00 w nocy :ico_puknij: ... No cóż, takie życie...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 gru 2007, 14:57

Witam Was dziewczynki w ten świąteczny czas, Wigilia nam minęła bardzo przyjemnie, i spokojnie niunio cieszył się z prezentów :-D
Dzisiaj siedzimy w domciu, niestety nie wyrobiliśmy się namszę w Polskim kościele :ico_noniewiem: bo była o 8.30 ...a my wczoraj z mężulkiem pózno się położyliśmy.

Zdrówka życzę Kingusi.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość