Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 gru 2007, 20:51

Ja tez się przyłącze do narzekań :ico_wstydzioch:

U nas widomo o co chodzi, o zeby. tylko nie rozumiem dlaczego pierwszy zabek wyszedł ładnie, bez krzyku a teraz tak sie wszystko zmieniło? :ico_olaboga: Szymek płacze, marudzi. Sam nie wie czego chce. Na rece nie, spac nie, jesc nie, bawic sie nie... Wszystko szybko go nudzi i znowu marudzenie. Niby nie płacze tylko własnie tak mruczy, marudzi... :ico_noniewiem:

Juz nie wiem jak go uspokoic. Nie chce stosowac zadnych zeli na dziasełka bo sie boje. Mojej kolezanki synek wyladowal w szpitalu po zaaplikowaniu tego zelu, bo zaczal sie dusic. Miał alergie na ten zel. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 gru 2007, 00:19

Czesc Dziewczyny!!!

My zamowilismy dzis Nelci mate i czekamy na nia z utesknieniem.Niestety nie dodzie do wigilii ale trudno...pod choinke dostanie jakis drobiazg najwyzej! :-D
Nelcia tez marudzi trze dziaselka i spi niespokojnie ale dajemy jakos rade.Po swietach zaczne moze wprowadzac jej jakies papki i moze to pozwoli mi od czasu do czasu wyjsc gdzies :ico_oczko:
Dzis zaczelam wkoncu kupowac prezenty i jutro jeszcze musze kupic Adasiowi zegarek i Mamie cos i mam wszystko :ico_brawa_01
Wczoraj postanowilam nie jesc slodyczy.Mialam juz calkiem plaski brzuszek bez grama tluszczyku i odkad Adas wrocil zaczelam pochlaniac czekolade i co?I uroslo conieco :ico_wstydzioch: Jeju a tu swieta za pasem i tyle pysznego jedzonka ...a co tam odmawiac sobie nie bede i po swietach pocwicze albo poplywam.....
Caluje Was goraco Dziewczyny i Maluszki!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

22 gru 2007, 21:42

Wię jednak infekcja wirusowa i zapalenie gardła. Wczoraj w nocy zaczęła kaszleć i już nie czekałam, tylko pojechałam od razu do lekarza. PRzes dwa dni źle się czuła, a jak się poczula lepiej, to ją zabrałam do pracy (musiałam) i się doprawła. Teraz syropki, sprej i kropelki. Wsiskam w nią tego takie ilości, że prawie starcza za posiłek. Pocieszające jest natomiast to, ze dziecko odrazu mi odżyło i śpi i bawi się i nie wrzeszczy.
A na święta pojedziemy w samą wigilię. Nie chcę jej na to wszystko aplikować jeszcze stresu związanego z długim pobytem poza domem.
Wisieńko współczuję. Nas też to czeka.
Pruedence masz rację z tymi naszymi królewnami.
Martuuniu miło Cię widzieć.
A tak w ogóle to WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. I WSZYSTKIM POCIECHY Z POCIECH :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 gru 2007, 05:51

Wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia!!!!!, całuski dla bobasków :ico_buziaczki_big:

u nas też ostatnio nie za wesoło.... Julia nie chce wieczorem iść spać :ico_olaboga: koniecznie chce siedzieć z nami do północy, jak chce ją położyć to się niemiłosiernie drze :ico_placzek: nie wiem co mam już z nią robić :ico_olaboga: tym bardziej, że w dzień jest grzeczna - nie płacze sama zasypia... strasznie się boję, że jej się poprzestawiał dzień z nocą :ico_placzek:

przygotowania do Świąt tak mnie pochłonęły( nocne przygotowania), że nie miałam czasu tu zaglądać, ale cieszę się, że wszystko u Was i dzieciaczków jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisienka :ico_sorki: - dieta jest ekstra- zrzuciłam cały nadmiar :ico_brawa_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

24 gru 2007, 00:34

Wspaniałych, wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2008 życzą Anita Rysiek i Kacper Gach


ps. nie mam czasu poczytać wpadłam wam tylko z życzeniami... Kacper ma zęba :))))))) I TEż JEST NIEZNOśNY:(((((

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 gru 2007, 14:56

witajcie dziewcyznki i babaski!!!!
ja nie mam tu wogole chwili, a to byly chrzciny, udaly sie a pozniej przygotowania do Swiat, zakupy sprzatanie i takie tam

Moja Amelcia je prawie kazdy posilek z kaszka lub kleikiem, czasem marudzi z jedzeniem, lyzeczka je slicznie, jadla juz morelki, kaszke na noc, i zupke jarzynowa, jak konczy to jest taka rozkrecona ze by chciala jesc z lyzeczki dalej, poza tym rosnie i wszystko wydaje sie byc dobrze, dostaje mnostwo prezentwo, nie wiem jak sie zabierzemy z tymi zabawkami do domu :))

Moze troszke spoznieone ale rowniez zycze Wszystkim mamuskom i tatunciom Zdrowych, Wesolych Swiat, Duzo Duzo pociechy z dzidziusiow i samych radosnych Dni, Udanego Sylwestra i Szczesliwego Nowego Roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nie wiem kiedy sie odezwe znowu bo urwanie glowy :)

Aha w sobote mielismy wesele, w styczniu znowu, mowie wam doba dla mnie za krotka :)

Moc caluskow dla wszystkich :))

[ Dodano: 2007-12-25, 13:57 ]
A to na jutro dla mojej kochanej Amelusi na 4 miesiaczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Pruedence a to dla Twojej Amelci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 gru 2007, 19:51

Kochane Mamusie i Dzieciaczki!!!
ja tez spozniona, ale składam Wam serdeczne i szczere życzenia pogodnych, wesołych, rodzinnych i pełnych miłosci świat i spełnienia marzeń :ico_haha_02:


Aga, ciesze sie, że dieta Ci pomogła. :ico_brawa_01: ja na razie przerwałam ale po swietach wracam. :-)

U nas wszystko oki. Szymonowi wychodzi drugi zabek wiec troszke marudzi ale nie jest jeszcze tak zle. Ja juz oficjalnie skonczyłam szkołe :ico_brawa_01: Wreczenie dyplomu 25.01 :ico_haha_01: Od stycznia zaczynam nowy kierunek. :ico_oczko:

Dla Amelki Karoliny i Amelki Yvone!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

25 gru 2007, 22:14

Witajcie dziewczyny
Ja tez troszke spóźniona z życzeniami.
Zycze Wam i Waszym rodzinkom zdrowychi radosnych świąt,
oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
My spędzamy swięta w Ustroniu,
Dzieciaczki zachowują się wzorowo,
jest z nami babcia więc napewno każdy z nas zdąży odpocząc.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 gru 2007, 23:10

Ale dalam plame!!! chodzilo mi oczywisscie o Amelke Yvonne, :ico_puknij: moja wina!!!

Ja dzis musialam jechac z mala do szpitala i tam zostala dzis moj maz z nia bedzie cala noc, glowa mi peka, uryczalam sie tam dzis :ico_placzek: :ico_placzek:

Wczoraj juz byla dosc niespokojna i marudna a kolo 19 zaczela sie goraczka, biegunka i malo co jadla caly dzien a ona nie narzeka na brak apetytu, wazy 7,400, przyjechala lekarka z pogotowia o 23, dawalam cala noc leki na obnizenie goraczki, ale cala noc kupa za kupa, cieklo z tej mojej biednej ze szok :ico_szoking: i dzis bylam na pogotowiu i nas wyslali do szpitala, przy badaniu plakala, wazyc sie nie dala, jest taka nieznosna bo chora bidula, a najgorsze jak jej wkladali wenflon a nas wygnili do sali mimo to ja tam slyszelsimy wiec sie uplakalismy bo tak strasznie wyla jak nigdy.
Nie mam glowy do niczego, napisze wam wiecej jak dojde do siebie, pozdrawiam

Pruedence jeszcze bardziej rozumiem co przechodzilas, ta cala atmosfera szpitalna jest nie do zniesienie, ale wazne ze macie to za soba, caluski dla Tosienki :)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 gru 2007, 02:35

karolina-ch, mam nadzieje, że Amelka szybko wyzdrowieje. Co jej się stało, dziecince? Biedulka. Trzymam kciuki i daj nam znac jak bedziesz miała chwilke.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości