BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 gru 2007, 11:38

Marta26, super,ze z dzidzią ok,piękne widoczki :ico_brawa_01:
jasma, ja Ci współczuję tych mdłości,ja już powoli zapomniam,jak to było,od ponad tyg.już mnie nie mdli....za to jem za dwóch i rozrastam sie,zostały mi 2 pary spodni,w które jeszcze sie mieszczę,muszę w tym tyg jechać po jakieś spodnie ciążowe,po po ciąży z Izą została mi jedna para,jedne sprzedałam na allegro,bo mi się nie podobały,a jedne mi sie tak poprzecierały,że wyrzuciłam :ico_noniewiem:
niunia pisze:tak sobie dumam bo u nas były w pokoleniach blizniaczki i ja tez bym chciala, męzus sie boi takich moich podwójnych zachcianek...

Oj,ja bym się bała bliźniaków,czasami przy izie w pierwszych tygodniach wymiękałam,jak sie darła kilka nocy pod rząd,z dwójką bym chyba odjechała :ico_olaboga: :-)

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

19 gru 2007, 14:05

Witajcie Dziewczyny. Ja już po USG. Wczoraj wieczorem miałam wizytę na 19.30 :) Najpierw badanko-oczywiscie wszystko ok. Potem USG :) z Maleństwem wszystko ok.. Ma 52 milimetry :) I termin mam na 29 czerwca. Ale mówił, że z każdego USG termin może być inny. Ale się cieszę, że w końcu zobaczyłam nasze Maleństwo i cieszę się, że jest wszystko w porządku :) Zdjęcie wkleję później, bo M.wziął aparat do pracy, a mam fotkę tylko w telefonie, ale nie mogę przegrać z telefonu do kompa :)
no a mdłości już nie mam chyba od 2 tygodni :)
Dziś miałam pierwszą jazdę (ponad godzinkę)-pierwszy raz za kierownicą-ale poszło mi nawet dobrze :)
Pozdrawiam Was Dziewczyny i miłego dnia życzę

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 gru 2007, 14:35

mojamaja.corcia, świetnie,że z dzidzią ok,oby tak dalej :ico_brawa_01:

mojamaja.corcia pisze:Dziś miałam pierwszą jazdę (ponad godzinkę)-pierwszy raz za kierownicą-ale poszło mi nawet dobrze :)

Ja mam prawo jazdy ponad 12 lat,ale do dzis pamiętam pierwsza jazdę,te wrażenia :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

20 gru 2007, 14:58

Witajcie Dziewczyny.
Coś cichutko się na wątku zrobiło. co słychać u Was? jak się czujecie i jak idą przygotowania do Świąt? ja się dziś narobiłam uszek i pierogów, ale za sprzątanie coś się wziąć nie mogę :) Straszne lenistwo mnie ogarneło :) Maja mi teraz zasnęła, więc mam chwilkę dla siebie. Jak M. wróci z pracy, to się chyba wezmę tak na serio za porządki, bo do Świąt już tylko 4 dni :) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 11:37 przez CMonikA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 gru 2007, 10:55

mojamaja.corcia, didzia śliczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurcze tylko moja taka kluseczka, jak juz teraz taki grubasek to wole nie mysleć co będzie w 9-tym miesiącu :ico_olaboga: a może tylko na zdjęciu tak wyszło :ico_sorki:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 gru 2007, 13:05

mojamaja.corcia, super maleństwo :ico_brawa_01:
ja na święta robię tylko karpia,sałatkę i piekę ciasto,bo na wigilię idziemy do teściów,więc bez sensu cos robić,w pierwszym dniu świąt mają do nas wpaść rodzice i teściowie,to podam karpika,sałatkę,kawę,ciacho :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

21 gru 2007, 15:01

ale się nasprzątałam, że już na nic siły nie mam. ponad 4 godz. robiłam porządki w kuchni, a zostały mi jeszcze 2 pokoje i łazienka :( i oczywiście robienie pysznego jedzonka. ja na Święta robię wszystko (jedzonko) wspólnie z teściową (tzn. trochę ja robię, a trochę ona), bo z nimi będziemy robić u nas Wigilie. W pierwsze Święto jedziemy do Babci, potem do mojego brata, a w drugie do drugiej Babci i kuzynów. więc wcale odpoczynku :) jeszcze muszę popakować prezenciki, a jest ich sporo. Jeszcze muszę kupić coś teściowi, szwagrowi i jego dziewczynie, a nie mam pomysłu??
Szkoda, że w te Święta nie będzie z nami moich Rodziców :( Niestety musieli wyjechać i z Mamą zobaczę się dopiero w marcu a z Tatą pewnie w sierpniu :( Dobrze, że chociaż kontakt telefoniczny mam z nimi :)
Pozdrawiam


ooo ale się rozpisalam

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 gru 2007, 15:31

Oj ja też dziś sprzątam, własnie odkurzałam duży pokój, aż mnie zadyszka złapała :ico_oczko: Nie ma sie kondycji, oj nie ma :ico_olaboga:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

23 gru 2007, 22:51

no i juz po USG, wszystko w porządku, badania też odebrałam, tylko białka mam lekko podwyższone w morfologii, ale ponoć i tak są b. dobre jak na ciążowe. ;)
dzidzia wiericiła sie troszkę, ale nie słyszalam bicia serduszka, mysle ze to dlatego ze to USG bylo troszke stare, ale foto mam i cała rodzinka ogladala z radoscia.
nabralam ogromnego apetytu ciesze sie bo juz schudlam 2 kg, wiec pora nadrobić straty, mdłosci srednie, co 2 dzien.ciesze sie z pobytu w rodzinnym domu i mimo ze wiele nie robie, bo jak przyjechalam to juz posprzatane było , ubralam jedynie choinke i pomagam przy gotowaniu mamie,
wiecie bylam u dentystki :ico_szoking: i mimo ze dbam bardzo o zeby to przez ostatnie 4 mies. od ostatniej wizyty zepsuly mi sie az 3 ząbki :ico_olaboga: , 2 juz wyleczone i postaram sie szybko z 3-cim.

życze wszystkim Wam i waszym rodzinom, Zdrowych, Radosnych Swiąt ,i wielu Łask od Dzieciątka :-) a na Nowy ROk wiele pomyslnosci i cudownych chwil w tym naszym wyjątkowym stanie :ico_ciezarowka: i oczywiscie zdrowych dzieciaczków nam wszystkim

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

24 gru 2007, 08:32

W TEN MAGICZNY CZAS ZYCZĘ WAM KOCHANE LIPCÓWECZKI 2008 DUŻO MIŁOŚCI, RADOŚCI I SZCZĘŚCIA.
Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość