Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 gru 2007, 14:30

Hej dziewczyny!
No i jak tam Wasze bóle minęły?

[ Dodano: 2007-12-22, 13:36 ]
Spinka[b][/b] myślę, że można małe :ico_prasowanko: , ale oczywiście w miarę swoich możliwości. Na mnie mój m. się wydarł, że ścieram podłagi na kolanach, a kiedy mi tak wygodniej. Mnie gin mówiła, żeby uważac z pracą przy której trzeba podnosic ręce do góry.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 gru 2007, 14:48

Poprasowałam troszkę, ale tylko pół godzinki, bo jakoś tak niepewnie się czułam. A co do podnoszenia rąk w górę, to praktycznie wcale tego nie robię, nawet naczyń z suszarki nie zdejmuję, bo jest dosyć wysoko. A ja leżę i odpoczywam, aż wstyd tak przed samymi świętami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 gru 2007, 15:34

Spinka odpoczywaj, odpoczywaj póki mozesz!!!ja też odpoczywam i zajadam czekoladkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , m. poszedł wieszac lampki na zewnątrz :-) , Ja dziś czuję sie dobrze, ale i tak nie szaleję, nie chcę przeginac, bo wiadomo raz lepiej, raz gorzej
Robiłam fotki brzusia: (zaraz po obiadku, dlatego taki duży :-D )
Obrazek
Obrazek

Jeszcze moje nowe obrazki w salonie i drzewko:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 gru 2007, 15:57

Zgrabniutki, malutki brzusio :ico_brawa_01:

Obrazki piękne, widzę że robi się już bardzo świątecznie. My wczoraj ubraliśmy choinkę, a lampki na dworze wiszą już od początku tygodnia, ale dopiero dzisiaj je włączymy :ico_brawa_01:
Wczoraj też spakowałam wszystkie prezenty i położyliśmy je pod choinką i tym sposobem mamy już bardzo świąteczną atmosferę :mikolaj:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 gru 2007, 17:01

Dziewczyny co z tymi śledziami, przecież to nie jest surowa ryba,nie????? :ico_szoking: Z tego co wiem surowa to taka jak w sushi, a tu ona na pewno jest poddana jakiejś obróbce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-22, 16:04 ]
Już jestem ostatmni raz na TT przed Świętami więc życze Wam kochane :ico_ciezarowka: Wesolutkich Świąt,. pyszniutkich potraw, udanego Sylwestra i spokojnych pozostałych miesiecy ciąży. Niech ten nowy rok bedzie dla Was najradośniejszy bo pierwszy raz rzytulicie do serca swoje pociechy. Buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 gru 2007, 17:05

Ja pierwsze słyszę, żeby śledzia nie można było jeść, chyba to nie jest prawda.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 gru 2007, 19:59

spinka pisze:Ja pierwsze słyszę, żeby śledzia nie można było jeść, chyba to nie jest prawda.


Hej, ja też pierwszy raz słyszę :ico_szoking:
A śledzi nie cierpię :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas już też świątecznie bardzo jest, jest czysciutko, choineczka pięknie świeci, w kominku sie pali, w końcu można spokojnie posiedziec :ico_brawa_01:
Zachciało mi się zapiekanek m. właśnie pojechał po składniki :-) , potem kąpiel we dwoje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , a potem to się zobaczy :ico_haha_01: :ico_oczko:
Bedę się z Wami żegnac, życzę miłego i spokojnego wieczorku.Papa

[ Dodano: 2007-12-23, 11:20 ]
Witajcie :ico_ciezarowka: , jak się dzis macie.
U mnie piękne słoneczne przedpołudnie, m. pojechał z Torą na szkolonko, a ja siedzę sobie z maseczką na twarzy :-D :-D :-D , a co tam u Was, pewnie przygotowania do Świąt pełną parą, dlatego tak pusto :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-23, 11:25 ]
Marta26 pisze: Już jestem ostatmni raz na TT przed Świętami


Martusia dziekuję za życzonka.
Ja również życzę spokojnych, radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych. A w nowym Roku duzo radości, uśmiechu no i szczęsliwego doczekania na swoje ukochane maleństwo!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

23 gru 2007, 14:58

Hej, my rano u rodziców, potem obiad u teściów i tym sposobem dopiero teraz w domku. Też praktycznie nic nie szykuję, wstawiłam mięsko do pieczenia, jutro zrobię tylko rybkę pieczonąi już - gotowe :ico_brawa_01:

Ja życzonka jutro wkleję, mam nadzieję, że jutro też zajrzycie na tt.

Czuję się już lepiej, ale i tak byłabym spokojniejsza, gdybym poszła do gina, bo do 08 jeszcze tyle czasu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 gru 2007, 10:02

Witajcie :ico_ciezarowka: z rana, ja dziś w pracy ( ale tylko 4 h, bo panie puszczają wczesniej). Korzystając z wolnej chwili, chciałam Wam kochane złozyć życzenia Świateczne:

Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzi

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 gru 2007, 10:23

Obrazek
[shadow=white][size=200]Tradycyjnie, jak co roku sypią się życzenia wokół.
Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych.
My życzymy, nasi mili, byście święta te spędzili tak, jak każdy sobie marzy.
[/size]
[/shadow] Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-12-25, 12:02 ]
Witajcie.

Z racji że dziś są moje urodziny zapraszam na poczęstunek.


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość