Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 gru 2007, 00:01

Brawa dla Veronisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszego ząbka :)

Abegano
ja dopiero za chwilę będę pakowała prezenty....Marcel jeszcze nie śpi usypia...wyspał się w dzień a teraz bryka :-D

oj jutro ciężki dzień mam w kuchni :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 gru 2007, 00:24

Buziaczki dla Veroniczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: I torcik oczywiście :ico_oczko:

Ja idę spać po ciężkim dniu. Nie wiem czy wpadnę jutro ale pewnie tak złożyć wam wszystkim świąteczne życzonka. Więc narazie życzę dobrej nocki. Buziak

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 gru 2007, 00:52

uffffff...udało nam się popakować prezenty.... :mikolaj:

Kinguś...kochana wyśpij się dobrze...przed Tobą dni pełne ekscytacji i wrażeń.....

a tak na marginesie spytam o której godzinie macie ślub?

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

24 gru 2007, 09:57

Witam,
chce juz wam złożyc życzenia bo niewiem czy póżniej jeszcze wpadne,
Kinga powodzenia :ico_oczko:



Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia
ZYCZY CAŁA MOJA RODZINKA

Obrazek


Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 gru 2007, 09:58

Hej no w koncu udało mi sie tu dotezec, bo wpdałam w taki wir prac ze nie wiedziałam w co rece włozyć, ale mamy juz szyneckzi popieczone, roladke z boczku, 2 serniczki, makowiec i 2 keksy no i uszka, wiec dzis zostaja tylko pierogi, rybki i 2 sałatki wiec mysle ze sie wyrobmy, a choineczke tez mam juz ubraną i z mnóstwem prezencików pod jak znajde chwilke to oczywiscie wam wkleje foteczke :-D

A teraz nadrabiam zaległosci :-D

Kinga brawa dla Elizy za osiagniecia, ale ty ją może lepiej na razie kłądż bo jak się tak szybciutko nauczy dreptac to już z sobie z nami tak nie poplotkujesz :-D

Violu prezenciki super na pewno dzieciaczki będą szczesliwe :-D
Violu niestety tak już z rodzinka jest ze najlepiej na zdjęciu, ja tez w domku wczoraj taka borute zrobiłam, bo ja z mamą od rana w kuchni, a mój braciszek cały dzien przed komputerem, a tatuś przed telewizorem, niestety niektórzy ludzie to w ogóle wyobazni nie maja :ico_noniewiem:

Sosim to ty taka zdolniacha jesteś, i sama chlebek pieczesz, normalnie jak nastepnym razem będę w e Wrocławiu to zamiast do mcdonalda to do ciebie na świeżutki chlebek przyjade
Brawa za pierwszy zabeczek piekna sprawa :ico_brawa_01:

Joasiu zdolniacha jestes, wielkie brawa :ico_brawa_01: dla ciebie , a córa zdolniutka, :-D
Genialny prezent, chustaweczka pierwsza klasa, daj znać jak się Juli spodoba bo mi się tez taka strasznie podoba i własnie się zastanawiam czy mu nie kupic
I dla ciebie tez brawa :ico_brawa_01: za pierwszego zabeczka, jak tak dalej będzie to mój tylko szczerbaty zostanie :-D

Justynko całuski dla :-D Veronisi za skończony 5 miesiac

I taka z rana życzonak, bo później to juz mi się nie uda raczej tu zajrzeć, trzymajcie się ciepło i objadac, bo przeciez swieta sa raz w roku :-D
Wesołego jajka - oj, to nie ta bajka!<nonono> Przepraszam, pomyłka<skromny>, to miała być choinka!:D Wiec życze prezentów<prezent>, szcześliwych momentów<sex>, karpia smacznego<obiad> i roku 2008 udanego<winko> ;*:*:*

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 gru 2007, 11:21

Hej Hej
Zdrowych,pogodnych Swiat Bozego Narodzenia oby nam wszystkim nasze pociechy rosly zdrowiutko,my zebysmy mialy dosc zdrowia i cierpliwosci dla nich no i zebysmy sie ciagle i jak najdluzej tu na TT spotykaly.Buziaczki dla Was i dzieci
Obrazek
Obrazek

Ula hustawka fajna.Juli jeszcze nie wie dokladnie o co chodzi.Najbardziej interesuje ja ta kierownica,ktora oczywiscie wsadza do buzi.Buja sie i skaka ale chwile bo dlugo w tym nie chce siedziec.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 gru 2007, 12:31

KOCHANE DZIEWCZYNKI...
Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najblizszych w atmosferze pelnej miłości i wzajemnej życzliwości a Nowy Rok, by stał się czasem spełnionych marzeń i nadziei.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

24 gru 2007, 12:47

[glow=red]Staropolskim obyczajem gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności
Serdeczne życzenia
Szczęścia i radości
Aby wszystkim się darzyło,
Z roku na rok lepiej było… .
Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2008
życzą Marzena, Zosia oraz Tomek[/glow]

[ Dodano: 2007-12-24, 11:49 ]
Zosia dziś kończy 5 miesięcy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 gru 2007, 13:06

DLA ZOSI... :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 gru 2007, 15:57

Zyczę Wam wszystkim wesołych, spokojnych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia. Bogatego Mikołaja, niech przyniesie piękne prezenty. Pociechy z dzieciaczków, miłości rodzinnej.
Obrazek


Violu ślub jest o 13:40. A chrzciny o 14. Postaram się Wam wkleić zdjątka po chrzcie :ico_oczko:
Buziaki dla wszystkich

[ Dodano: 2007-12-24, 14:58 ]
Ahh i dla Zosieńki wielkie buziaki za 5miesiączków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość